Jak się zaangażować w II Kongres Nowej Prawicy?

Już 23 marca odbędzie się II Kongres Nowej Prawicy. Będzie to największa konserwatywno-liberalna impreza od 3 lat! To także największa impreza promująca partię Korwin-Mikkego przed tegorocznymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Jest to więc wydarzenie bardzo ważne dla naszego środowiska. Fundacja NCZ! oraz KNP stara się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Wciąż jednak liczymy na Twoją pomoc!

PRZYJDŹ NA KONGRES RAZEM ZE ZNAJOMYMI!

Trzy lata temu tłum wolnościowców wypełnił Salę Kongresową warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki. W najbliższą niedzielę powtórka musi być jeszcze mocniejsza! Mamy do zagospodarowania ok. 3000 miejsc siedzących. Przyjdź wcześniej i zajmij najlepsze! Impreza rozpoczyna się o 12:00. Wejście do Sali Kongresowej będzie otwarte godzinę wcześniej.

ZABIERZ ZE SOBĄ DOWÓD OSOBISTY

…aby móc udzielić poparcia liście kandydatów na posłów KNP do Parlamentu Europejskiego. Przypomnij znajomym, aby zabrali swoje dowody!

ZABIERZ ZE SOBĄ FLAGĘ

…Rzeczpospolitej i/lub Kongresu Nowej Prawicy.

POWIEDZ O KONGRESIE INNYM!

Jeśli nie dasz rady pojawić się na niedzielnym Kongresie to zaproś na imprezę sympatyzujących z KNP znajomych. Zareklamuj spotkanie na swojej stronie www, profilu na portalu społecznościowym itp.

JEŚLI MOŻESZ TO WSPOMÓŻ NAS FINANSOWO

Organizacja tak dużej imprezy to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych (wynajęcie „gołej” Sali Kongresowej – bez mediów i innych opłat eksploatacyjnych, obsługi itp. – to konieczność wyłożenia prawie 28 tys. zł). Za Kongres płacimy z własnych kieszeni, datków naszych Czytelników przekazanych na Fundację Najwyższy Czas! oraz sympatyków KNP. JEŚLI TWÓJ OSOBISTY BUDŻET NA TO POZWALA to rozważ wsparcie organizacji imprezy dowolnym datkiem: http://nczas.com/fundacja-najwyzszego-czasu/.

LEKARZE PILNIE POSZUKIWANI!

Ponieważ staramy się eliminować zbędne koszty organizacyjne prosimy o kontakt telefoniczny (792-55-93-29) lub mailowy (najwyzszy.czas@gmail.com / redakcja@nczas.com.pl) wybierających się na Kongres lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarki. Przepisy wymagają przygotowania punktu medycznego (to bierzemy na siebie!). Wolontariusze są potrzebni jedynie do jego ewentualnej obsługi np. gdyby konieczne było podanie soli trzeźwiących mdlejącym sympatyczkom zaproszonych przez nas Gości… :)

MASZ PYTANIA?

Program Kongresu, aktualizowana na bieżąco lista zaproszonych Gości znajduje się tutaj: http://nczas.com/wiadomosci/spotkanie/ii-kongres-nowej-prawicy-przyjdz-koniecznie/. W razie pytań, sugestii itp. prosimy o kontakt: 792-55-93-29 (codziennie aż do niedzieli: 07:00-24:00), najwyzszy.czas@gmail.com, redakcja@nczas.com.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Niedzielne spotkanie w Sali Kongresowej (Warszawa) to okazja do poznania liderów KNP, dziennikarzy „Najwyższego Czasu!” oraz zaprzyjaźnionych fundacji, stowarzyszeń i wydawnictw. Będą prawdziwe sensacje, a oprócz tego będzie po prostu ciekawie! Do zobaczenia w niedzielę!