Tłumy maszerowały ulicami stolicy pod hasłem „Obudź się Europo!”.

Marsz Wolności i Suwerenności rozpoczęły przemówienia przedstawicieli partii KORWiN.

– Jest już za pięć dwunasta. Budzimy Europę. To ostatnia chwila, by powstrzymać islamską inwazję i ocalić Europę przed katastrofą, do której prowadzą unijni socjaliści – ostrzegał europoseł Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN.

– Przypomnijmy Europie wartości, które mogą obudzić nie tylko Polskę, ale całą Europę: wolność, własność, sprawiedliwość! Nie tylko Polska, ale i cała Europa potrzebują dzisiaj nowej prawicy. Widzimy, jak w całej Unii tworzą się nowe ruchy polityczne, które z pewnością zmienią obraz naszego kontynentu. Przed nami wielkie wyzwanie – musimy obudzić naszych rodaków i wszystkich Europejczyków, by ocalić Europę przed upadkiem – powiedział wiceprezes Przemysław Wipler

– Nasz naród nie jest wolny. Kiedyś prawo wynikało z moralności, dziś z cwaniactwa, manipulacji, z interesu możnych tego świata. Zwykli obywatele są coraz bardziej zniewoleni, nie decydują o swoim majątku, o swoich dzieciach, o samych sobie. Wartości unijne biorą górę nad wartościami europejskimi – mówił europoseł Robert Jarosław Iwaszkiewicz, wiceprzewodniczący EFDD.

O 11:55, czyli o symbolicznej godzinie: za pięć dwunasta, uczestnicy budzili Europę za pomocą budzików.

– Unia chce nas zmusić, żebyśmy przyjmowali tu imigrantów obcych nam kulturowo. I żeby nas do tego zmusić, powołuje się na solidarność. Ale my dobrze wiemy, że prawdziwa solidarność to dobrowolne pomaganie sobie nawzajem. Solidarność przymusowa to jest socjalizm – powiedział wiceprezes Konrad Berkowicz. – My, Polacy, jesteśmy solidarni i jesteśmy gościnni, słyniemy z gościnności. Ale nikt normalny nie przyjmie do swojego domu kogoś, kto przekracza jego próg bez pytania. Nikt normalny nie wpuści do siebie kogoś, kto rości sobie prawo do darmowych obiadów, do socjalu. I nikt normalny nie przyjmie do domu kogoś, kto nie szanuje panujących w nim zasad i chce zaprowadzać w nim swoje porządki – dodał.

– Europę przeżarła gangrena politycznej poprawności, która służy do uciszania ludzi występujących przeciwko temu złodziejskiemu i barbarzyńskiemu systemowi. Dlatego dzisiaj tutaj budzimy Europę! – podkreślał wiceprezes Robert Anacki.

– Rezygnacja z socjalnej polityki w krajach europejskich jest wyborem między bezpieczeństwem a jego brakiem, ponieważ dzisiaj Europejczycy utrzymują rodziny i dzieci islamskich imigrantów, którzy otwarcie gardzą nami i naszą kulturą – powiedział wiceprezes Dawid Lewicki.

Kilkaset budzików rozdzwoniło się głośno na Nowym Świecie. Organizatorzy marszu liczą, że impuls mający obudzić Europę, popłynie właśnie z Polski. Uczestnicy marszu wykrzyczeli hasło „Wake up Europe!”. Marsz Wolności i Suwerenności był także marszem pamięci. Uczestnicy wydarzenia maszerowali z tablicami przypominającymi o zamachach, w których zginęli również Polacy – w Monachium, Brukseli, Nicei i wielu innych miastach Europy. O ostatniej próbie ataku terrorystycznego w Brukseli z 5 października media prawie nie wspomniały. Czy to oznacza, że jest tak źle, że zamachy stały się nieodłącznym elementem europejskiej rzeczywistości?

„To nie skrajność chcieć normalność”, „Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela suwerenność nam odbiera” – rozbrzmiewało na Krakowskim Przedmieściu, aż protestujący dotarli do Pałacu Prezydenckiego gdzie przypomnieli Andrzejowi Dudzie obietnice obniżenia podatku dochodowego, skandowali „Gdzie jest kwota wolna od podatku?”. Dochodząc do pl. Zamkowego wrócili do budzenia Europy, skandując „Wake up Europe!” i „Wolność, własność, sprawiedliwość”.

Fot. Partia KORWiN

7 KOMENTARZE

 1. Rozpoczynam dyskusje. widać historia lubi się powtarzać. 1050 lat temu wpuściliśmy tu klechów katolickich aby nam wyprali mózgi i teraz mamy efekt. widać czym kończy się zapraszanie obcych kulturowo gości do naszego domu. Islam jest troche bardziej agresywny, nie beda potrzebowali 1000 lat aby nam wyprac mózgi od nowa. nie popełniajmy drugi raz tego samego błędu, Nasz naród jest na skraju wymarcia przez tą idiotyczną religię, sprowadzanie tu ludzi z jeszcze durniejszą wersją tej samej religii kompletnie zniczczy naszą tkanką narodową. Ona ledwie żyje pochłonięta rakiem katolicyzmu. Islam to będzie gangrena.

  • Więcej światła na tę sprawę rzuciły odkryte niedawno nieznane dotąd listy Ibrahima Ibn Jakuba z wyprawy do Europy Wschodniej:

   „Głównym przeciwnikiem Meska jest przywódca pogańskiej opozycji Korwinpełek.

   Pogańskim zwyczajem ma on kilka żon i mnóstwo dzieci. które wychowuje w duchu słowiańskiej surowości i gwałtowności. O jednej z córek mówi się nawet, że napada na traktach na kupców niemieckich.

   Korwinpełek domaga się unieważnienia chrztu i wtrącenia 80% piastowskich elit do lochów. Meska uważa za zdrajcę, gdyż podpisał on Traktat Przyjęcia Chrztu. Każde swoje przemówienie na plemiennych wiecach kończy tak samo: „A poza tym uważam, że chrześcijaństwo powinno zostać zniszczone”. Twierdzi, że cesarstwo i papiestwo przetrwają najwyżej jeszcze 2-3 lata. Twierdzi, że chrześcijaństwo, ale także pismo i administracja państwowa nie są na tych ziemiach potrzebne. Jako przykład podaje Słowian Połabskich, którzy doskonale obywają się bez tych „lewackich idei”, jak on to określa. Mówi, że Słowianie Połabscy już za 5-10 lat przegonią Niemców, Włochów i Francuzów.”
   Więcej: http://tekastanczyka.blog.pl/2016/05/01/rok-966/

 2. ” – Unia chce nas zmusić, żebyśmy przyjmowali tu imigrantów obcych nam kulturowo. I żeby nas do tego zmusić, powołuje się na solidarność. Ale my dobrze wiemy, że prawdziwa solidarność to dobrowolne pomaganie sobie nawzajem. Solidarność przymusowa to jest socjalizm – powiedział wiceprezes Konrad Berkowicz. – My, Polacy, jesteśmy solidarni i jesteśmy gościnni, słyniemy z gościnności. Ale nikt normalny nie przyjmie do swojego domu kogoś, kto przekracza jego próg bez pytania. Nikt normalny nie wpuści do siebie kogoś, kto rości sobie prawo do darmowych obiadów, do socjalu. I nikt normalny nie przyjmie do domu kogoś, kto nie szanuje panujących w nim zasad i chce zaprowadzać w nim swoje porządki – dodał. ”

  Tylko przyklasnąć. Ale obawiam się,że na Europę już jest za późno. Dopóki będzie istniała UE to raczej nic się nie zmieni.

  • Nie można tak mówić ! Nie można tak myśleć ! Nie wszyscy Europejczycy umarli !!! Są jeszcze tacy, którzy nienawidzą lewactwa, islamu, nierobów, socjalu itp. Trzeba im pomóc ODZYSKAĆ Europę !!!

   Musimy ogłosić nową Reconquistę !!!

   • Ma Pan rację. Ale czasami jak się patrzy na to wszystko to ręce i nogi opadają.

 3. Opowiem wam kawał:

  Pewnego razu młody student Janusz Korwin-Mikke postanawia, że będzie walczył z demokracją, założy partię opozycyjną i będzie krytykował, ośmieszał i obnażał znienawidzony ustrój d***kratyczny. Mijają lata, zakłada kolejne partie, w końcu wygrywa wybory w Polsce, staje na czele rządu, potem udaje mu się zorganizować sojusze z innymi krajami, ostatecznie rozprawia się z niedemokratyczną UE, z niedemokratycznymi Chinami, z niedemokratycznymi USA, z niedemokratyczną Rosją i w końcu staje na czele Światowego Kongresu Demokratów.

  Stoi w swoim gabinecie na 150 piętrze drapacza chmur w Nowym Jorku, który uczynił Stolicą Świata, widzi nadlatujący helikopter Caracal mający zabrać go na Światowe Forum Wolności, gdzie ma wygłosić przemówienie i mówi do siebie:
  „gdzie popełniłem błąd?”

Comments are closed.