Zagraniczni turyści zachwyceni Polską. Co im się u nas podoba? Odpowiedzi nie były politycznie poprawne [VIDEO]

W „Wiadomościach” TVP zapytano zagranicznych turystów dlaczego przyjechali do naszego kraju na wakacje? Odpowiedzi powinny dać naszym opozycyjny politykom dużo do myślenia. „Czuję się bezpiecznie w Polsce. Dlaczego? Bo nie widzę tu żadnych muzułmanów.” – mówi belgijska turystka.

Wiadomości” TVP zadały pytanie zagranicznym turystom, spędzającym urlop w Polsce. Zapytały, dlaczego celem ich urlopów stał się właśnie nasz kraj.

Czytaj też: Porażająca rozmowa szwedzkiego dziennikarza z policją. „Dlaczego od miesiąca nie zajęliście się sprawą gwałtu na 12-latce? Wiesz, ile mamy gwałtów? Teraz zajmujemy się trzylatką” [VIDEO]

Odpowiedzi turystów z Kanady i Belgii nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Oto fragment programu, z którego dowiadujemy się, że czują się w Polsce bezpiecznie, nie ma tutaj problemów z terroryzmem, a także nie ma muzułmanów, których np. w Belgii – jak mówi jedna z turystek: – można spotkać na każdym kroku.

-Czujemy się tutaj bezpieczniej. Tak, dlatego zdecydowaliśmy się przyjechać do Polski, bo to bardzo bezpieczny kraj. Nie ma tutaj problemów z terroryzmem. Nie musieliśmy się o to martwić powiedzieli turyści z Kanady.

-Czuję się bezpiecznie w Polsce. Dlaczego? Bo nie widzę tu żadnych muzułmanów. To bardzo dziwne. W Belgii widzimy ich na każdym kroku – powiedziała Belgijka spędzająca wakacje w Polsce.

Wniosek jest taki, że europejczycy zamiast do Francji, Hiszpanii czy do Włoch wolą bezpiecznie spędzić wakacje w Polsce.

Oto jak na ten materiał zareagowali internauci.

Przeczytaj też: Uwaga, aligator na ulicy! Po huraganie Irma na Florydzie jak w dżungli [VIDEO]


Zobacz też: Uwaga, aligator na ulicy! Po huraganie Irma na Florydzie jak w dżungli [VIDEO]

Obejrzyj też: Porażająca rozmowa szwedzkiego dziennikarza z policją. „Dlaczego od miesiąca nie zajęliście się sprawą gwałtu na 12-latce? Wiesz, ile mamy gwałtów? Teraz zajmujemy się trzylatką” [VIDEO]