Korwin-Mikke: Największym wrogiem Polaków jest nasz rząd. Nowe pomysły rządzących pokazują, że traktują obywateli jak niewolników [VIDEO]

Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube

Kierując swoją wideo wypowiedź do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, Janusz Korwin-Mikke przypomniał że, jak zapowiadał, Brexit nie zaszkodził Polakom pracującym na wyspach.

Zdaniem prezesa partii Wolność głównym wrogiem dla Polaków, w tym i tych pracujących w Wielkiej Brytanii, jest rząd polski bo zdziera z Polaków podatki. Europoseł przestrzega Polaków na wyspach, że rząd Polski chce by płacili oni w Polsce podatki od pieniędzy zarobionych poza Polską.

Według europosła wszystkie rządy w Europie,w tym i Polski, traktują swoich obywateli jak niewolników, uważając, że pieniądze podatników należą do państwa. Dlatego pieniądze zarobione zagranicą rząd uznaje za swoje.

Zobacz także: Janusz Korwin-Mikke: „To zdrajcy z PiS doprowadzili do tego, że UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów”

Pomysł polskiego rządu, według Janusza Korwina-Mikke, polegać ma na tym, że w Wielkiej Brytanii podatki są niższe, i to co się oszczędzi na podatkach na Wyspach, będzie trzeba zapłacić w Polsce.

W efekcie działań polskiego rządu Polacy na wyspach zrezygnują z polskiego obywatelstwa. Dlatego należy obalić rządy PiS, PO i innych podobnych partii.