Nagły atak największej od 104 lat śnieżycy. Szokujące zdjęcia, jak zmieniło się otoczenie domu w ciągu zaledwie 24 godzin [GALERIA]

fot, Twitter

Armagedon pogodowy w USA. Zdjęcia Josha Millera pokazują, że z siłami natury ludzkość nie ma żadnych szans. Zaledwie w ciągu 24 godzin jego posesja zmieniła się nie do poznania. Intensywne opady śniegu, porywisty wiatr łamiący i wyrywający drzewa – tak wygląda nagły atak zimy w zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

Jak czytamy w Fox News  tak wielkie śnieżyce w tym regionie USA, miały miejsce w 1914 roku.

Czytaj też: Czyżby tym razem prognozy miały się spełnić i czeka nas zima stulecia? Zima już zaatakowała na Bałkanach, Ukrainie, w Rosji, USA i Gruzji

Październik 2017 roku w przyniósł wyjątkowo intensywne opady śniegu w Stanach Zjednoczonych, zwłaszcza w rejonie Gór Skalistych. Ekstremalna pogoda sprawiła, że w samym stanie Montana odciętych od świata zostały tysiące mieszkańców.

Fox News podaje, że porywisty wiatr w połączeniu z intensywnymi opadami, powoduje zawieje i zamiecie śnieżne. Niektóre zaspy dochodzą do 2,5 metra wysokości!

Josha Miller na swoim koncie Twitter-owym zamieścił dającą dużo do myślenia fotografie. Pokazują ona jak intensywne były opady śniegu w USA.

Na zdjęciach widzimy niesamowite zmianę pogody z jesieni na zimę. To zdjęcie pokazuje jakie śnieżyce przeszły przez ten kraj.

Tak dużo śniegu w tym regionie nie spadło od 1914 roku. Amerykanie od kilku dni przesyłają liczne fotografie, na których widać skutki wielkich opadów, które nawiedziły zachodnią część kraju.

Tutaj zdjęcia z ataku zimy w USA.

Fox News/ polsatnews/Twitter/ Wolność24

Zobacz też: Szokujące nagranie. Egzekucja policjanta nagrana przez kamery w jego radiowozie. Widać twarz mordercy [VIDEO 18+]

Czytaj też: Katalonia ogłosi dziś niepodległość. Hiszpańscy komandosi przygotowani do przejęcia strategicznych obiektów

Zobacz też: Nagranie z tymi chłopcami podbiło światowe portale. Zobacz, kim są młodzi ludzie z Nysy, którzy pomogli bezdomnemu [VIDEO]