Gordon Ramsay w ostrych słowach o Brexicie. „Nie mogę się doczekać wyjścia z UE. To będzie kop w d*pę dla przemysłu”

Gordon Ramsay.

Gordon Ramsay, znany kucharz, popularny głównie przez to, że nie przebiera w słowach, tym razem wypowiedział się na temat Brexitu. Okazuje się, że czeka on z niecierpliwością na wyjście z Unii Europejskiej.

Większość przedsiębiorców z niepokojem patrzy na Brexit i odpływ pracowników – przynajmniej tak podawały media głównego nurtu.

Znany kucharz  uważa, że Brexit zmotywuje Brytyjczyków do wzięcia się do roboty.

Skala napływu zagranicznych pracowników do tego kraju potwierdziła w pewnym sensie, jak jesteśmy leniwym narodem – powiedział Ramsey.

Jak dodawał: Jeśli cokolwiek się stanie, to będzie to wielki kop w d*pę dla przemysłu i powrót do dobrych praktyk zawodowych. Dlatego nie tylko z zadowoleniem przyjmuję tę zmianę, ale też myślę, że przyniesie ona znacznie większy nacisk na wyłapywanie rodzimych talentów.

Zobacz też: Znany projektant na wojnie z poprawnością polityczną: „To ograniczanie kreatywności”

Źródło: polishexpress.co.uk

2 KOMENTARZE

  1. Gordon Ramsey ma świętą rację. UE ze swoją biurokracją tylko zabija przedsiębiorczość i innowacyjność.
    Jak dodawał: Jeśli cokolwiek się stanie, to będzie to wielki kop w d*pę dla przemysłu i powrót do dobrych praktyk zawodowych. Dlatego nie tylko z zadowoleniem przyjmuję tę zmianę, ale też myślę, że przyniesie ona znacznie większy nacisk na wyłapywanie rodzimych talentów.

  2. Chętnie bym poczytał artykuły, k…wa!! ale nie da się,bo wszystko zasłaniają durne reklamy, których nie można usunąć.?

Comments are closed.