„Popek” zdradza z jakiego ugrupowania będzie kandydował w wyborach! Czy to może się udać? [VIDEO]

"Popek” zdradza z jakiego ugrupowania będzie kandydował w wyborach! Facebook: Popek Monster

„Popek” zdradza z jakiego ugrupowania będzie kandydował w wyborach. Znany raper i zawodnik MMA udzielił wywiadu portalowi mma.pl, w którym potwierdził swój start w wyborach. Zdradził, że wystartuje do Sejmu z ramienia Partii „Wolność” Janusza Korwin-Mikkego. Czy to może się udać?

O starcie „Popka” w wyborach parlamentarnych mówiono od kilku tygodni. Sam raper w jednym z wywiadów powiedział, że zamierza zostać politykiem.

Czytaj też: Makłowicz odleciał totalnie. Za to, że orkan powalił 700-letnie drzewo obwinia… pielgrzymów! Bo obgryzali drzewo

 – Będę politykiem, bo startuję na posła. Nie zdradzę nic więcej, nie zdradzę, z jakiej partii – w jednym z wywiadów parę dni temu.

W wywiadzie dla portalu mma.pl, zawodnik KSW postanowił uchylić nieco więcej tajemnicy.

– Na pewno kandyduje z partii Wolność, ale na kogo kandyduje to się dowiecie później – mówił Popek w rozmowie z portalem mma.pl.

Do nieformalnych rozmów między Popkiem a Januszem Korwin-Mikkem doszło pod koniec września. Obaj panowie spotkali się na festynie wolnościowym w Częstochowie.

– Jeżeli któryś okręg zdecyduje się na przyjęcie na listy pana Popka, to pan Popek będzie kandydatem partii Wolność do Sejmu – mówił wtedy Korwin.

Poniżej nagranie z deklaracją Popka Monstera.

Przeczytaj też: Ale akcja! Komandosi SAS zdążyli w ostatniej chwili. Z ponad 1000 metrów zdjęli dwóch islamistów, kiedy ci zabrali się do egzekucji chrześcijan

mma.pl/Facebook/ Wolność24

3 KOMENTARZE

  1. Popek czy Pepek Wyskoczyil, jaka różnica ? JKM kwalifikuje się do badań i zakładu, najlepiej zamkniętego.

  2. Z więzienia do sejmu. Czy to jest liberalizm wg Korwina Mikke? Jesli tak to Korwin musi odejść.

  3. Misją i celem naszej firmy jest zaoferowanie naszym klientom najlepsze ceny w Lublinie oraz okolicach za kupowane zakupowane auto. Zapraszamy do kontaktu. http://s-car.pl

Comments are closed.