Nowy kandydat opozycji na prezydenta Warszawy? Posłanka Nowoczesnej dała do zrozumienia, że jej partia może to zrobić

Joanna Scheuring-Wielgus, Kamila Gasiuk-Pihowicz. Foto: PAP/ Marcin Obara
Joanna Scheuring-Wielgus, Kamila Gasiuk-Pihowicz. Foto: PAP/ Marcin Obara

Aktualnie kandydatem Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Warszawy jest homoseksualista Paweł Rabiej, a kandydatem Platformy Obywatelskiej jest 45-letnie „złote dziecko” partii, zwany przez internautów „gronkowcem złocistym” Rafał Trzaskowski. W „Śniadaniu Radia ZET”, posłanka Joanna Scheuring-Wielgus niespodziewanie oznajmiła, że jej partia może poprzeć jeszcze inną kandydaturę.

– Nikt nie mówi o żadnym dyktacie, chcemy budować wspólne listy między innymi z ruchami miejskimi – mówił w programie poseł PO, Robert Tyszkiewicz.

– Czy jeżeli nie będzie to Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej to Platforma jest w stanie kogoś innego poprzeć? Bo my tak! – odpowiadała Scheuring-Wielgus.

Kogo miała na myśli posłanka Nowoczesnej?

Joanna Scheuring-Wielgus nie zdradziła nazwiska, jednak możemy się domyślać, że chodzi o jej partyjną koleżankę z Sejmu.

Duża popularność na protestach „opozycji totalnej” zdobyła posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Jest powszechnie rozpoznawalna, urodziła się w Warszawie, i potrafi wcielić się w rolę trybuna ludowego.

Homoseksualista Rabiej wypada przy niej blado. nawet kandydat PO, złocisty Trzaskowski, to bezbarwna postać o aparycji urzędnika.

Czy zatem dojdzie do bratobójczej walki w obozie „totalne opozycji” w Warszawie?

Wstrząsające wyznanie byłej dżihadystki. Rzuca zupełnie nowe światło na postrzeganie Islamu. „Marzyłam o dzieciach, szkoleniu ich, by były zamachowcami” [VIDEO]

Mortal Kombat na ulicach Katowic. Ostra bijatyka w centrum. Interweniowała Policja [VIDEO]

Źródło: radioZET

4 KOMENTARZE

  1. „Aktualnie kandydatem Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Warszawy jest homoseksualista”
    Może się mylę, ale pierwszy zachwyt lemingów starszego i młodszego pokolenia co do wyboru pedzia Biedronia w Słupsku oraz innego wykolejeńca, Bęgowskiego, przeminął. Jakoś o jednym i drugim nie słychować, jako o taranach mających zburzyć katolicką skorupę zaściankowości i swoją degeneracją mającą nas przyrównać do Zachodniej Europy.

  2. Myszka agresorka na prezydenta? Teraz jestem pewien, że pomysł sławetnego wyjazdu na Maderę nie wyszedł od pana Petru tylko od pani Wielgus.

  3. Żulik litewski przechytrzył swoich kolegów partyjnych i pozbył sie rywala. Rzucił Rafałka na pożarcie, Rafałek gotowy do boju z PIS nawet się nie zorientował co w trawie piszczy. A taki inteligentny mowili i taki amerykański

Comments are closed.