HIT INTERNETU. Spikerka telewizji Korei Północnej ogłasza, że „Trump błagał o wojnę nuklearną” [VIDEO]

Resort spraw zagranicznych Korei Północnej wydał właśnie oświadczenie odnoszące się do trwającej podróży Donalda Trumpa po Azji. Według rzecznika prasowego, prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił „prawdziwą naturę niszczyciela”.

„W czasie swojej wizyty Trump odsłonił swoją prawdziwą naturę niszczyciela światowego pokoju i stabilności i błagał o wojnę nuklearną na Półwyspie Koreańskim” – napisano w komunikacie wydanym przez rzecznika prasowego resortu spraw zagranicznych Korei Północnej.

Dodajmy, że Donald Trump jest w trakcie podróży po Azji.

Po wizycie w Japonii, Korei Południowej i Chinach, przybył do Wietnamu by wziąć udział w szczycie Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku.

Czytaj także: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI. Najlepsze zdjęcia i video z sieci [FOTO/VIDEO]

We wrześniu Reżim Kim Dzon Una przeprowadził szóstą próbę jądrową. Korea Północna podała, że testy bomby wodorowej zostały zakończone sukcesem.

To obecnie najgroźniejsza broń na świecie. Na próbę zareagował wówczas cały świat, a Donald Trump napisał na Twitterze, że „Działania Korei Północnej są wrogie wobec USA”.

Źródło: TVN24

Czytaj także: W piątek skończyłaby 31 lat. Belgowie pożegnali ofiarę zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku

Czytaj także: Zlot faszystów, pogan i białych rasistów – tak korespondentka Associated Press opisuje Marsz Niepodległości