W oparach lewackiego szaleństwa. Zmiennopłciowi indoktrynują dzieciaki w brytyjskich przedszkolach

Źródło: Twitter/ Drag Queen Story Time
Źródło: Twitter/ Drag Queen Story Time

W brytyjskim Bristolu zmiennopłciowi uczą w przedszkolach dzieci na temat gender, homofobii, mizoginizmu i tym podobnych. Słuchaczami pogadanek miejscowych drag queen (królowa szmat – tłum. red.) są nawet 2-letnie dzieci.

Organizacja Drag Queen Story Time – DQST (Czas Bajeczek Szmacianych Królowych – tłum. red.) z Bristolu prowadzi akcję „uświadamiania” w tamtejszych przedszkolach.

Mężczyźni poprzebierani za wulgarne i wyzywające kobiety chodzą po placówkach gdzie czytają bajeczki i opowiadają historyjki.

Akcja została zainspirowana podobnymi działaniami w Stanach Zjednoczonych, gdzie wymalowani mężczyźni w damskich strojach chodzą również po przedszkolach, bibliotekach i szkołach i czytają, bądź opowiadają różne historyjki.

Zobacz też: Ta afera nigdy się nie skończy. Policja bierze się za siatkę pedofilów z Hollywood

Jak wyjaśnia Thomas Canham, inicjator przedsięwzięcia chce by małe – nawet dwuletnie dzieci, były uczone o sprawach zmiennopłciowości, a także homofobii i mizogini.

Dziennik Mail on Sunday informuje, że według przedszkolnych kuratorów dzieci potrzebują takich lekcji i powinni słuchać „osób, które oparły się narzucanym przez płeć ograniczeniom”.

Według nich, u małych dzieci nie wykształciły się jeszcze żadne formy dyskryminacji, więc są wdzięcznymi i otwartymi słuchaczami.

drag_zmiennopłciowi_przedszkola
Źródło: Twitter

Zobacz też: Co zrobi Trzaskowski jak wygra wybory na prezydenta Warszawy? Stolicę homoseksualizmu. W ogóle to „ma być fajnie”