Facebook zablokował jednego z najważniejszych europejskich fotografów za publikację zdjęć z Marszu Niepodległości!

Chris Niedenthal. / fot. Facebook

Jeden z najbardziej cenionych fotografów w Europie, Chris Niedenthal został zablokowany przez Facebooka za opublikowanie zdjęć z marszu Niepodległości! Według administratorów najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie, fotografie propagowały treści faszystowskie i rasistowskie. 

Zdjęcia Niedenthala zaraz po opublikowaniu na FB zostały usunięte. Autor postanowił „wrzucić” je po raz kolejny, wtedy jego konto zostało zablokowane.

To smutne. Zamieściłem kilkanaście zdjęć z Marszu Niepodległości spotkały się żywą reakcją oglądających. Były komentowane, lajkowane, wywołały wielką dyskusję lecz nagle zniknęły – mówił wp.pl artysta.

Fotografie stanowiły część reportażu o tegorocznym Marszu Niepodległości. Te, które opublikował przedstawiały zamaskowane twarze uczestników, symbole krzyża celtyckiego i symbol Obozu Narodowo-Radykalnego falangę, ale też widać było na nich małego chłopca z flagą i rodziny, które nie były powiązane z żadnymi organizacjami.

Zobacz: UWAGA! Weszły ważne zmiany w rejestrze dłużników. To zasadnicza reforma dotychczasowych zasad

Źródło: wp.pl

3 KOMENTARZE

  1. Właśnie zaczynają działać pieniądze Sorosa wypłacone marksistowskim terrorystom lewicowym do walki z Polską

  2. Dobrze wiemy ilu jest chętnych do wymazania Polski z mapy EU , a gdy to niewykonalne – ciągle nas pouczają , zamiast posprzątać we własnych krajach (terror + imigracja). Żałosne !!!

  3. To nie jest uczciwe wobec fotografa który pokazuje fakty natomiast jego własny komentarz może sugerować jak odbiorca ma to zobaczyć i to może być naganne.

Comments are closed.