John Travolta oskarżony o molestowanie seksualne! Paranoja czy totalne zepsucie w Hollywood?

John Travolta. / źródło: youtube

John Travolta został oskarżony o molestowanie seksualne! Znany amerykański aktor w 2000 roku miał dotykać i składać niemoralne propozycje 21-letniemu masażyście w luksusowym spa. 

Masażysta wyznał, że aktor podczas masażu co chwilę zdejmował z siebie ręcznik i poprosił o intensywniejszy masaż ciała. Później Travolta zaproponował, żeby razem poszli do łaźni parowej. Masażysta zgodził się, ale szybko miał pożałować tej decyzji.

Pragnął pokazać mi swoje techniki masażu. Chciał, abym położył się na brzuchu, zsunął ze mnie ręcznik i zaczął masować – cytował mężczyznę portal Radaronline.com.

Zobacz: Zabił córkę, bo za głośno płakała. To, co zrobili z nim w więzieniu przechodzi ludzkie pojęcie

Kiedy aktor zaczął dotykać intymnych części ciała masażysty, ten wyszedł z łaźni. Travolta miał jednak nie odpuszczać. Jak 21-latek składał łóżko do masażu aktor zadawał mu bardzo dwuznaczne pytania, dotyczące jego doświadczeń seksualnych.

Wcześniej Travolta też był oskarżany o molestowanie seksualne masażysty na jednym ze statków. Mężczyzna zeznał, że aktor miał go dotykać. Za milczenie zaproponował mu 12 tys. dol.

Ostatnio w światku gwiazd Hollywood pojawia się coraz więcej oskarżeń o molestowanie seksualne. To może nasuwać przypuszczenia, że część „ofiar” to ludzie chcący wyłudzić odszkodowanie.

Zobacz: Największy skandal XXI wieku. Bojownicy ISIS ewakuowani pod osłoną USA. „Zmierzają do Francji, by dokonać rozliczeń”

Źródło: se.pl