To będzie kolejny dowód na „faszyzm” w Polsce. Narodowcy wieszali zdrajców w Katowicach

fot. Twitter

„NIE dla współczesnej Targowicy!” – pod takim hasłem odbyło się zgromadzenie narodowców w Katowicach. Ich wiec może może mieć międzynarodowe konsekwencje.

W sobotę na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach pojawiło się około 30 przedstawicieli narodowców, m.in. z Ruchu Narodowego Regionu Śląsko-Zagłębiowskiego, Młodzieży Wszechpolskiej i Górnośląskiego Stronnictwa Narodowego. Protestowali oni przeciw „kłamliwym pomówieniom, jakie spadły na polskich patriotów po Marszu Niepodległości”.

O wiecu zrobiło się głośno, gdyż narodowcy powiesili na szubienicach zdjęcia sześciu polityków Platformy Obywatelskiej, którzy głosowali za przyjęciem krytycznej wobec polskich władz rezolucji w Parlamencie Europejskim. Byli to Barbara Kudrycka, Julia Pitera, Danuta Huebner, Róża Thun, Danuta Jazłowiecka oraz Michał Boni.

Akcja wywołała szybką reakcję Krzysztofa Króla, byłego społecznego doradcy Bronisława Komorowskiego, który na Twitterze zaapelował do europosłów PO, by z powodu protestu narodowców złożyli na Polskę kolejny donos w Brukseli.

Czytaj też: To najbardziej poszukiwani pracownicy w Polsce. „Można zarobić nawet 8 tysięcy złotych, a ludzi brak”. Oczyściliśmy z fachowców sąsiedni kraj i wciąż mało [VIDEO]

Zobacz też: Przyczyną radioaktywnego skażenia powietrza nad Europą był rosyjski ośrodek atomowy? „Tajny kombinat na Uralu”

7 KOMENTARZE

  1. „To będzie kolejny dowód na „faszyzm” w Polsce. Narodowcy wieszali zdrajców w Katowicach”
    najgorsze że i na antysemityzm ……..

  2. ilu mamy imbecyli jak król którzy pieprzą nie znając faktów?

  3. W czasie wojny za kolaborację golono… strzyżono… rozstrzeliwano! – to dla analfabetów nieznających historii!
    Do niedawna za zdradę stanu – była kara śmierci… trzeba ją przywrócić!
    Bardzo mi się podoba ta „instalacja”, ale to za mała kara dla łobuzów…

  4. Przecież to jest symboliczne xD Zdrajców tak samo wieszano kilkaset lat temu. Poza tym, nie ukrywajmy – kiedyś już dawno by ich ścięto. Mają tupet się wypowiadać w sprawach Polski. Boże, jak można być tak źle nastawionym do własnej ojczyzny. N i g d y tego nie pojmę.

Comments are closed.