Ateista i były żydowski mason Jan Hartman: Żydzi zdradzili i zeszmacili się, bo bratają się z Rydzykiem. Izrael także

Hartman vs Żydzi fot Jan Bodakowski
Hartman vs Żydzi fot Jan Bodakowski

Były działacz żydowskiej loży masońskiej B’nai B’rith i czołowy ateista Jan Hartman w swoim najnowszym wpisie „Żydzi zdradzili” opublikowanym na blogu na portalu lewicowego tygodnika „Polityka” potępił Żydów za zdradę czyli za bratanie się z ojcem Rydzykiem, który zdaniem ateisty jest „spadkobiercą najgorszych tradycji endeckiego, antysemickiego katolicyzmu międzywojnia”.

Straszliwa działalność ojca Rydzyka, zdaniem Hartmana, ma polegać na tym, że „stworzył „Kaplicę Pamięci”, w której zapisano sprawdzone i niesprawdzone nazwiska Polaków ratujących Żydów przed wydaniem ich Niemcom przez wychowanków przedwojennych Rydzyków”.

Zobacz też: Niemiecki wywiad zastanawia się czy dalej wspierać Merkel, czy poprzeć Alternatywę dla Niemiec. Zmiana byłaby szokiem dla niemieckiej agentury w Polsce. Stanisław Michalkiewicz i jego ulubiona teoria spiskowa

Co bardziej przerażające dla Hartmana, ojciec Rydzyk zyskał „dla swojej przewrotnej działalności aktywne poparcie wielu Żydów, w tym również oficjalnych czynników izraelskich.”

„Rzygać mi się chce na myśl o tym odrażającym triumfie hucpy i załgania” – pisze Hartman.

„Lecz to nie Rydzyk wzbudza to obrzydzenie i nie głupcy z PiS, którzy myślą, że można dziś swój antysemityzm przykryć łgarstwami o dobrych Polakach katolikach, którzy w czasie wojny uczynili wszystko, co w ich mocy, by ratować swych braci Żydów, o nielicznych „czarnych owcach” i znacznie liczniejszych żydowskich niewdzięcznikach, pomawiających Polaków o antysemityzm. Moja złość i pogarda jest dla Żydów, którzy przed kilkoma dniami zleźli się tam w Toruniu, by składać hołdy i płaszczyć się przed oślizgłym cynizmem i jego diabolicznym celebransem.”

Zdaniem Hartmana ojciec Rydzyk dopuścił się potwornego nadużycia i profanacji „strojący się w piórka obrońcy pamięci o żydowskich ofiarach wojny oraz prawdy o Polakach, którzy ich ratowali”

Hartman w swoim tekście potępił tych którzy przyłączyli się do działalności ojca Rydzyka.

Zdaniem Hartmana zrobili to „dla pieniędzy i kariery. Inni z pogardy dla Polaków, sięgającej tak daleko, że załgany antysemita błaznujący w roli lejącego łzy krokodyla zdaje się im jakimś postępem w stosunku do Polaka antysemity gnającego widłami uciekiniera z obozu i przekopującego pola śmierci w poszukiwaniu złotych żydowskich zębów”.

Zobacz też: Protestant Cezary Gmyz dołączył się do kretyńskiego ataku pastora Chojeckiego i Mariana Kowalskiego na Leszka Żebrowskiego

Zdaniem Hartmana zdradził „Izrael, rządzony przez takich samych religianckich nacjonalistów jak PiS” bo dziś „podwoje izraelskiej ambasady otwarte są dla Rydzyka, jakoż i święte bramy toruńskiej rozgłośni dla izraelskich dyplomatów”.

Zdaniem Hartmana „Żydzi, w tym i polscy Żydzi, ponieśli dziś moralną klęskę (…) A faszyści tylko się śmieją z żydowskiej obłudy i żydowskiej głupoty, w które wszak nigdy nie wątpili. I czekają, aż zeszmacimy się ze szczętem. Jesteśmy na dobrej drodze. My, Żydzi polscy. Pies nam mordę lizał”.

Jan Bodakowski

O Hartmanie pisaliśmy w
Ateista Hartman głosi, że św. Jan Paweł II i bł. ks. Popiełuszko byli przeciwnikami demokratycznego państwa prawa i równości obywateli

4 KOMENTARZE

 1. Josek Hartman został zrobiony w ch… przez o. Tadeusza.
  Brawo o. Tadeusz!

 2. Panie Hartman, pan się własnym jadem udusi ! Ojcze Tadeuszu, alleluja i do przodu !

  • Jaki on „pan”? Moi przodkowie po lepszych karkach na koń wsiadali niż tego „pana”.

 3. Ten żydowski skur…n przekracza wszelkie granice. Ojcu Rydzykowi może co najwyżej buty czyścić.
  „Rzygać mi się chce na myśl o tym odrażającym triumfie hucpy i załgania”
  No dokładnie to samo chciałem napisać.

Comments are closed.