YouTube właśnie ocenzurowało spot polskiego rządu. Dotyczy oczywiście nachodźców. Możesz go u nas zobaczyć [VIDEO]

YouTube ostrzega przed spotem polskiego rządu. Foto: yt
YouTube ostrzega przed spotem polskiego rządu. Foto: yt

Najnowszy spot Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, zamieszczony na oficjalnym youtubowym kanale ministerstwa, został dzisiaj ocenzurowany przez portal.

Spot MSWiA dotyczy oczywiście problemu imigracyjnego w Europie.

Przedstawia kilka podstawowych faktów oraz wypowiedzi ministra SWiA Mariusza Błaszczaka.

Zobacz też: PILNE! Komisja Europejska wystąpi przeciwko Polsce w sprawie uchodźców

Możemy zobaczyć jak europejscy politycy zmieniali zdanie w sprawie tzw. uchodźców oraz jak Polacy starali się pomóc rzeczywiście potrzebującym i powstrzymać falę nielegalnych imigrantów.

Zapewne na skutek donosów postępowców serwis YouTube postanowił ostrzec wszystkich widzów przed oglądaniem tego filmiku.

Materiał został opatrzony takim oto ostrzeżeniem:

„Ten film został wskazany przez społeczność YouTube jako nieodpowiedni lub obraźliwy dla niektórych grup widzów.”

Zobacz też: „Trump otworzył bramy piekieł!” ONZ, Francja, Turcja, Iran, Egipt i Hamas wściekli, a Natanjahu zaprasza inne kraje

Informacja szybko obiegła światowy internet dzięki czemu film stał się bardzo popularny.

Polski rząd powinien podziękować YT za tak wspaniałą reklamę.

Film można zobaczyć tutaj:

Źródło: fb.com/yt.com

3 KOMENTARZE

  1. Nie, to nie wy mówiliście jako pierwsi o tym, że nie każdy imigrant jest uchodźcą, a tylko nieliczni uciekają przed wojną, pierwszy był Janusz Korwin-Mikke i jego partia KORWIN – obecnie Wolność.

    PiS za swoich poprzednich rządów, sprowadził już do Polski tzw. „uchodźców” i lokował ich w obozach – muzułmanów z Czeczeni (którzy potem i tak uciekli do Niemiec) i jakoś wtedy nikt nie protestował, każdy miał to gdzieś. A teraz ze względu na te zamachy wzrosła niechęć do muzułmanów i gdyby PiS tym razem również ich przyjął, to straciłby głosy. Zresztą Kaczyński na początku nie był przeciwny relokacji imigrantów, dopiero na końcu kampanii wyborczej zmienił zdanie.

    • PIS wszystko robi pod publiczkę, gdyby większość polaków trochę później zniechęciła się do imigrantów to gadali by to samo co Platforma, nastroje się zmieniły więc gadają to co chcą ludzie usłyszeć.

  2. YouTube potwierdził to co sporo ludzi wiedziało od dawna: Instytucje takie jak właśnie YT czy facebook nie informują, ale dezinformują. Znakomity amerykański aktor Denzel Washington w czasie jednego z wywiadów wypowiedział znamienne słowa: Czytasz prasę, oglądasz telewizję a także internet – będziesz prędzej czy później ZMANIPULOWANY. Nie czytasz i nie oglądasz jesteś NIEDOINFORMOWANY. To jest prawdziwe przekleństwo naszych czasów.
    PS. Dodam, że prowadząca wywiad koniecznie chciała od Washingtona wydobyć słowa poparcia dla Obamy (i tym samym dla H. Clinton) i potępienie Trumpa. Nie udało się to jej.

Comments are closed.