Szokujące wyniki badań wśród muzułmańskich studentów w Niemczech. Niemcy mają problem

Meczet, Niemcy. Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay
Meczet, Niemcy. Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay

Kryminolog Christian Pfeiffer przeprowadził badania wśród muzułmańskich studentów w Niemczech. Co piąty uważa, że należy walczyć z niewiernymi i zaprowadzić islam na całym świecie.

Badania wśród muzułmańskich studentów przeprowadzono w niemieckim landzie Dolna Saksonia. Aż 30% z nich wyobraża sobie, iż podjęłoby walkę zbrojną w imię islamu.

Niemal tyle samo uznaje iż szariat jest lepszym prawe, niż to, które obowiązuje w Niemczech.

8% studentów uznaje powstanie i działalność ISIS za słuszne, a 4% uważa, iż terror jest dobrą drogą do osiągnięcia celów ISIS – zaprowadzenia na świecie muzułmańskich porządków.

Co piąty student uważa też, iż zadaniem muzułmanina jest walka z niewiernymi i doprowadzenie do dominacji islamu na całym świecie.

Zobacz też: Jest decyzja sądu w sprawie gwałcicieli z Rimini. Bestialsko, wielokrotnie zgwałcili Polkę

Christian Pfeiffer prowadzi od 1998 roku badania na temat związku imigracji ze wzrostem przestępczości w Niemczech. Jego ostatnia publikacja wywołała w Niemczech szok i jest wielkim ostrzeżeniem dla opinii publicznej.

Pokazuje całkowite fiasko programów integracyjnych i po raz kolejny obala mit o pożytkach społecznych płynących z imigracji z obszarów całkowicie odmiennych kulturowo.

Pokazuje też jak wielki problemy mogą czekać Niemcy, które w ostatnich latach przyjęły blisko 3 miliony imigrantów.

Zobacz też: Bruksela światową stolicą molestowania seksualnego na ulicach. Nie uwierzysz ile kobiet pada tam jego ofiarą

4 KOMENTARZE

 1. Jeszcze gorsze wyniki pokazały badania wśród młodzieży w UK. Między innymi na pytanie, czy zawiadomili by Policję, gdyby dowidzieli się o przygotowaniach do zamachu terrorystycznego – 70% uczniów odpowiedziało że nie.

  • Rzygam „problemem uchodźców”, radykalnego islamu. Szlachtują frajerów „na Zachodzie” i tyle (a nawet im srają w jedzenie). Nie ma co tych idiotów żałować. Nie chcą Kościoła Rzymskokatolickiego to będą mieli islam. I wtedy już nigdy nie pikną.

 2. Islam to nie jest religia tylko sposób i styl walki, który pustynnym ludzikom napisali przebiegli rabinowie, po tym jak już „opracowali” swój Talmud 1500 lat temu.
  Islam to nie jest żadna religia tylko zalecenia napisane przez rabinów w celu rozbicia i zniszczenia chrześcijaństwa.
  Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki. Nie ma innej i nie będzie.
  Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.
  Za te insynuacje pod adresem Najświętszej Panny Maryi, to trzeba będzie jemu skopać d…. tak jak to robił na ziemi św. Pio tym co obrazili NMP.

 3. I bardzo dobrze. Islam i prawo szariatu to odtrutka na lewactwo i fałszywe, bluźniercze nauki utożsamiające proroka Isę (pokój z nim) z samym Allahem, które niewierni, grzesznicy i bluźniercy zwą chrześcijaństwem

Comments are closed.