Ziemkiewicz w mocnych słowach do Wałęsy: „W Pańskie krętactwa nie wierzy już nikt poza Panem. Jeszcze jest czas wyznać wszystko szczerze”

Rafał Ziemkiewicz i Lech Wałęsa. Foto: fb.com, twitter
Rafał Ziemkiewicz i Lech Wałęsa. Foto: fb.com, twitter

Rafał Ziemkiewicz w mocnych słowach zaapelował do byłego prezydenta Lecha Walesy. „Tak po ludzku: w Pańskie krętactwa nie wierzy już nikt poza Panem”. Dziennikarz odniósł się do wpisu byłego przywódcy „Solidarności”, gdzie ten zarzucił prof. Cenckiewiczowi kłamstwo w sprawie akt TW. Bolka. 

Lech Wałęsa ponownie oświadczył, że zarzuty jakie pod jego adresem wysuwa m.in. prof. Sławomir Cenckiewicz, są nieprawdziwe.

Czytaj też: Nic tak nie cieszy prezesa, jak łzy opozycji. Aborcjonistka z komitetu ‚Ratujmy Kobiety 2017’: „Jarosław Kaczyński rozjechał opozycję”

Jak sam pisze na Twitterze:

„Kłamstwa ktore sa udowodnione sądownie. W związku z okropnymi publicznymi kłamstwami takich ludzi jak m/m Kaczyńscy Cenckiewicz Wyszkowski Gwiazda, przepraszam ale z uporem nawiedzonego będę publikował dowody i fakty”.

Rafał Ziemkiewicz stwierdził, że nikt w jego „krętactwa” już od dawna nie wierzy, po czym życzył mu, aby udało mu się przed śmiercią wyznać prawdę.

„Niedługo stanie Pan przed Tym, Którego oszukać się nie da. Jeszcze jest czas wyznać wszystko szczerze” – odpisał Ziemkiewicz.

Lech Wałęsa odniósł się do słów publicysty, stwierdzając, że nie obawia się stanąć przed Bogiem, gdyż zdaje sobie sprawę zarówno ze swoich zasług, jak i z błędów życiowych.

„Walczylem całe zycie będąc świadom zagrożenia.Bylem i jestem atakowany,pomawiano i szczuto na mnie. Wiem co zrobiłem dobrze a co złe.Wy tez przed Nim staniecie” – odpisał na Twitterze, dodając, że odpowiada nie tylko Rafałowi Ziemkiewiczowi i Łukaszowi Warzesze, ale także „całej atakującej mnie codziennie Prawicy”.

Poniżej odpowiedź Rafała Ziemkiewicza.

I riposta Wałęsy.

Internauci tak skomentowali cała sprawę.

Przeczytaj też: PiS chciał zrobić z niego ministra? Europoseł: „Żałuję, że Kamil Stoch nie wszedł do rządu” [VIDEO]

Wolność24/ Twitter/ doRzeczy

4 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy dożyję, ale prawdziwy problem z „bolkiem”, to będzie problem z jego pogrzebem. Państwowy pogrzeb konfidenta komunistycznych zbrodniarzy. Coś niebywałego!
    Z jednej strony jak b. prezydentowi przysługuje mu pogrzeb państwowy a z drugiej strony jako komunistycznemu kapusiowi tajnych, zbrodniczych służb prawidłowym miejscem jest „pod płotem”. Władze państwa polskiego w tym prezydent będą mieli niezła zagwozdkę jak im przyjdzie klękać przed trumną tego komunistycznego kapusia. Wyobrażacie to sobie?
    Jego pogrzeb to dopiero będzie WIELKI PROBLEM! Niech o tym cymbał pomyśli zawczasu.

  2. Mam książkę Zyzaka, która jest ponad 600- stronicową, nudną antologią życia tego kombinatorka, pana Wałęsy.

  3. Co zmieni, że Wałęsa przestanie kłamać? Nic! Prawda i tak jest powszechnie znana. A czy Wałęsa okaże się troszkę mniejszą kanalią nie robi różnicy.

Comments are closed.