Jacek Żakowski obraża Kazika! Dlaczego? Bo nie podobają mu się jego poglądy

Jacek Żakowski, Kazik Staszewski. Foto: PAP/ Ireneusz Sobieszczuk/yt.com
Jacek Żakowski, Kazik Staszewski. Foto: PAP/ Ireneusz Sobieszczuk/yt.com

„To jest właśnie objaw takiego ćwierćinteligenckiego paplania, którego skutki, jak się umocnią w polityce, mogą być straszne” – w tak prostacki i chamski sposób słowa Kazika Staszewskiego skomentował na antenie TOK FM dziennikarz i publicysta Jacek Żakowski.

„Nie czytam gazet i nie oglądam telewizji. Nie opiewam sukcesów dobrej zmiany, ale nie widzę by pozycja Polski, by sytuacja tutaj była dużo gorsza niż za poprzedniej władzy” – powiedział w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej” Kazik Staszewski. To te słowa tak rozwścieczyły znanego lewackiego dziennikarza.

W rozemocjonowany sposób odniósł się do wypowiedzi artysty, nie zapominał przy tym zadrwić z piosenkarza. 

„No do jasnej cholery, Kaziu kochany, skąd ty masz to wiedzieć, gdzie ty masz to wiedzieć, jak nie oglądasz telewizji i nie czytasz gazet. Przepraszam cię bardzo, w zieleniaku tę pozycję Polski zbadasz? W toalecie się przekonasz, czy w Polsce jest dużo lepiej czy gorzej niż za poprzedniej władzy?” – pytał zdenerwowany Żakowski.

Dalej, Żakowski w sposób chamski dał upust swoim frustracjom mówiąc, że słowa Kazika to „objaw takiego ćwierćinteligenckiego paplania, którego skutki, jak się umocnią w polityce, mogą być straszne”.

„Apeluje do ludzi show-biznesu, na których patrzymy z zainteresowaniem, po których moglibyśmy się czegoś spodziewać, zastanawiające się nad tym, co mówicie, niektórzy was traktują poważnie, to może mieć poważne skutki” – nawoływał. Ciekawe tylko czy sam Żakowski zastanawia się nad tym co mówi…

Zobacz: Pawłowicz: Wcześniej tego nie robiłam. Nie sądziłam, że to możliwe w wieku 66 lat. Dopiero się uczę używać tej maszynki

Źródło: dorzeczy.pl

1 KOMENTARZ

  1. Niech Kazik powie Żakowskiemu tak: z żydami i ich durnymi, wydumanymi „poglądami” i „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najgłupszy narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

    To są brednie dla jeszcze głupszych szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.

Comments are closed.