Tragiczny wpadek. Autobus zderzył się z samochodem. Są ofiary śmiertelne

W Horomierzicach, na północ od Pragi doszło do tragicznego wypadku z udziałem autobusu. Według informacji udzielonych przez służby ratownicze, trzy osoby nie żyją, a około 30 zostało rannych z czego 15 znajduje się w stanie ciężkim.

Na drodze z Pragi do Kralup nad Wełtawą doszło do zderzenia autobus międzymiastowego linii 316 zderzył się z samochodem osobowym. Wśród ofiar śmiertelnych znalazła się kobieta, która kierowała samochodem oraz dwóch pasażerów autobusu.

Zgłoszono nam 30 rannych, co najmniej połowa z nich doznała ciężkich obrażeń – cytuje rzeczniczkę służb ratowniczych kraju (województwa) środkowoczeskiego, Petra Effenbergerova portal iDnez.cz.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Pradze. Najprawdopodobniej Ośmiu pasażerów nadal jest uwięzionych w autokarze.

Według informacji do jakich udało się dotrzeć czeskim mediom, pojazd należał do firmy przewozowej Arriva, która niedawno przeprowadziła przegląd techniczny.

Czytaj też: Kandydował z powodzeniem z list PiS-u. Teraz spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. „To koniec jego kariery”

Źródło: o2.pl