Jej poćwiartowane zwłoki znaleziono w centrum miasta w dwóch walizkach. Kolejna nastolatka brutalnie zamordowana. Podejrzani przybysze z Afryki

Pamela Mastropietro/ Facebook. Czterech Nigeryjczyków brutalnie zamordowało i zgwałciło 18-latkę.
Pamela Mastropietro/ Facebook. Czterech Nigeryjczyków brutalnie zamordowało i zgwałciło 18-latkę.

Czterech Nigeryjczyków jest podejrzanych o brutalnie zamordowanie 18-latki. Prokuratura stara się zrekonstruować ostatnie chwile życia młodej Pameli Mastropietro. Jej poćwiartowane zwłoki znaleziono w centrum miasta w dwóch walizkach. 

Jak podaje Daily Mail zmasakrowane zwłoki Pameli Mastropietro znaleziono 31. stycznia. O zabicie 18-latki oskarżono czterech Nigeryjczyków. Jak podaje ANSA, Desmonda Lucky miał sprzedać nastolatce zanieczyszczoną dawkę heroiny, którą dziewczyna sobie wstrzyknęła.

Czytaj też: Merkel jako „czarna wdowa” na niemieckim karnawale. Lud, średniowiecznym obyczajem, szydzi ze swych władców [FOTO-GALERIA]

Funkcjonariusze jeszcze nie wiedzą, czy zmarła na skutek przedawkowania, czy została zamordowana z premedytacją. Ta wersja według włoskiej prasy jest najbardziej prawdopodobna.

Jak informuje Daily Mail śledczy uważają, że młoda Włoszka miała pójść do mieszkania Nigeryjczyków i tam miała zostać zaatakowana na tle seksualnym i zabita – prawdopodobnie zginęła od ciosów zadanych nożem w brzuch.

Jak czytamy w mediach sprawcy spróbowali usunąć ślady gwałtu, wymyli ofierze narządy rodne wybielaczem, a następnie rozczłonkowali na 20 kawałków – informuje „Il Messaggero”.

Jak podaje policja prawdopodobnie zajęło im to pięć godzin. Hipotezę tą postawiono po sprawdzeniu logowań telefonów sprawców oraz przejrzeniu listy połączeń.

Chociaż prokuratura nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok Pameli, prokurator Giovanni Giorgio powiedział na konferencji prasowej, że uważa śledztwo za zamknięte.

Aresztowani Nigeryjczycy są podejrzany o udział w zabójstwie, zbezczeszczenia i ukrycie ciała młodej dziewczyny.

Kilkanaście dni temu Włochami wstrząsnęła podobna zbrodnia. W pobliżu Maceraty odnaleziono ciało osiemnastolatki zapakowane w walizkę. Podejrzany również był Nigeryjczyk. Po tamtej zbrodni jeden z włoskich nacjonalistów postanowił się zemścić i strzelał na oślep do murzynów na ulicach.

CZYTAJ WIĘCEJ: Strzelał tylko do Murzynów. Siedem osób rannych. To odwet za śmierć młodej kobiety

Przeczytaj też: Brutalnie pobity w klubie mężczyzna prosi o pomoc [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Nczas/ Fakt24/ Daily Mail