Żydzi chcą, żeby rząd skarcił Ziemkiewicza. Publicysta odpowiada: rząd powinien zareagować, ale na żydowskich szantażystów

Rafał Ziemkiewicz fot. PAP/Paweł Supernak
Rafał Ziemkiewicz fot. PAP/Paweł Supernak

Trafiła kosa na kamień. Czołowy polski publicysta ośmieszył żydowskich lobbystów jednym celnym tweetem.

– Trzy miesiące temu dziennikarz @R_A_Ziemkiewicz powiedział, że obozy śmierci powinny być określane jako „żydowskie”. Teraz mówi, że @WorldJewishCong, organizację zrzeszającą dziesiątki żydowskich środowisk trzeba określać jako „gang międzynarodowych szantażystów”. Polskie władze muszą zareagować – taki komunikat trafił na twittera warszawskiego oddziału lobbystycznej organizacji American Jewish Congress (Kongres Żydów Amerykańskich).

Czytaj także: Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach o „Czarnym Piątku”. „Takiego bydła nawet komuniści nie robili”

Rafał Ziemkiewicz natychmiast przyłączył się do tej prośby sugerując, że polskie władze rzeczywiście w końcu powinny zareagować na działalność żydowskiego gangu międzynarodowych szantażystów.

Oczywiście my też przyłączamy się do tej prośby – w końcu to właśnie na łamach „NCz!” od lat opisujemy bezskuteczne na razie próby wyżyłowania Polaków przez szantażystów w jarmułkach.

Ortodoksyjny i wpływowy Żyd na koszernej kolacji u Morawieckiego. „Pokornie mnie wysłuchał”

54 KOMENTARZE

  1. Panie/Pani/? kurwinozo, co sądzisz o polaczkach typu rodzina Ulmów.? .. nie wiem czy coś skręcali u Niemców w fabrykach… Rozliczcie Francję i inne kraje…

    • Myślę, że to odpoczynek od internetu zamiast mózgu i kultury przyda się Panu, Pani najbardziej. Tego życzę przede wszystkim! :)
      Pozdrawiam serdecznie!

  2. Trzy miesiące temu powiedział,że równie dobrze jak polskimi obozy koncentracyjne można nazwać żydowskimi.
    Różnica zasadnicza.

Comments are closed.