Grupa buddystów z Wielkiej Brytanii paradowała w niedzielę na manifestacji pederastów w Reykjaviku na Islandii. Angielscy buddageje zostali zaproszeni przez swych islandzkich odpowiedników, by podkreślić istnienie sojuszu buddystów i gejów – podała islandzka gazeta „24 Stundir”.
– Buddyści powinni wspierać gejów i przyjeżdżać na takie imprezy nawet jak nie są gejami – powiedział islandzki homobuddysta, Gudumundur Haukur Gudmundsson. – Jednym z głównych celów naszej buddyjskiej organizacji jest promowanie różnych stylów życia, więc islandzcy buddyści popierają wszystkie działania organizacji gejowskich – dodał.
– Ważne jest także to, że od pewnego czasu, jako związek wyznaniowy mamy także prawo stwierdzania ważności związków gejowskich – zaznaczyła Eygló Jónsdóttir, opisywana przez islandzką gazetę jako „menagerka buddyzmu”.
Swoją drogą ciekawe czy polscy buddyści, promowani głównie przez Jurka Owsiaka to też zwolennicy powszechnej pederastii?
Źródło: www.icelandreview.com
REKLAMA
REKLAMA






![Barbarzyński atak na środku ulicy europejskiej stolicy. Dźgał i próbował odciąć głowę. Na pomoc ruszyli postronni ludzie [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/belfast-atak-nozownika-policja-sledztwo-100x70.jpg)

![Miller OSTRO o pomocy Ukrainie. „Każdy nasz transport nie powinien odbywać się za darmo” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2025/04/Miller-100x70.jpg)