Gordon Ramsay w ostrych słowach o Brexicie. „Nie mogę się doczekać wyjścia z UE. To będzie kop w d*pę dla przemysłu”

Gordon Ramsay.

Gordon Ramsay, znany kucharz, popularny głównie przez to, że nie przebiera w słowach, tym razem wypowiedział się na temat Brexitu. Okazuje się, że czeka on z niecierpliwością na wyjście z Unii Europejskiej.

Większość przedsiębiorców z niepokojem patrzy na Brexit i odpływ pracowników – przynajmniej tak podawały media głównego nurtu.

Znany kucharz  uważa, że Brexit zmotywuje Brytyjczyków do wzięcia się do roboty.

Skala napływu zagranicznych pracowników do tego kraju potwierdziła w pewnym sensie, jak jesteśmy leniwym narodem – powiedział Ramsey.

Jak dodawał: Jeśli cokolwiek się stanie, to będzie to wielki kop w d*pę dla przemysłu i powrót do dobrych praktyk zawodowych. Dlatego nie tylko z zadowoleniem przyjmuję tę zmianę, ale też myślę, że przyniesie ona znacznie większy nacisk na wyłapywanie rodzimych talentów.

Zobacz też: Znany projektant na wojnie z poprawnością polityczną: „To ograniczanie kreatywności”

Źródło: polishexpress.co.uk

  • Sergiusz Bulikowski

    Gordon Ramsey ma świętą rację. UE ze swoją biurokracją tylko zabija przedsiębiorczość i innowacyjność.
    Jak dodawał: Jeśli cokolwiek się stanie, to będzie to wielki kop w d*pę dla przemysłu i powrót do dobrych praktyk zawodowych. Dlatego nie tylko z zadowoleniem przyjmuję tę zmianę, ale też myślę, że przyniesie ona znacznie większy nacisk na wyłapywanie rodzimych talentów.

  • Jacek Błaszczyk

    Chętnie bym poczytał artykuły, k…wa!! ale nie da się,bo wszystko zasłaniają durne reklamy, których nie można usunąć.😤