Nowy kandydat opozycji na prezydenta Warszawy? Posłanka Nowoczesnej dała do zrozumienia, że jej partia może to zrobić

Joanna Scheuring-Wielgus, Kamila Gasiuk-Pihowicz. Foto: PAP/ Marcin Obara
Joanna Scheuring-Wielgus, Kamila Gasiuk-Pihowicz. Foto: PAP/ Marcin Obara

Aktualnie kandydatem Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Warszawy jest homoseksualista Paweł Rabiej, a kandydatem Platformy Obywatelskiej jest 45-letnie „złote dziecko” partii, zwany przez internautów „gronkowcem złocistym” Rafał Trzaskowski. W „Śniadaniu Radia ZET”, posłanka Joanna Scheuring-Wielgus niespodziewanie oznajmiła, że jej partia może poprzeć jeszcze inną kandydaturę.

– Nikt nie mówi o żadnym dyktacie, chcemy budować wspólne listy między innymi z ruchami miejskimi – mówił w programie poseł PO, Robert Tyszkiewicz.

– Czy jeżeli nie będzie to Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej to Platforma jest w stanie kogoś innego poprzeć? Bo my tak! – odpowiadała Scheuring-Wielgus.

Kogo miała na myśli posłanka Nowoczesnej?

Joanna Scheuring-Wielgus nie zdradziła nazwiska, jednak możemy się domyślać, że chodzi o jej partyjną koleżankę z Sejmu.

Duża popularność na protestach „opozycji totalnej” zdobyła posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Jest powszechnie rozpoznawalna, urodziła się w Warszawie, i potrafi wcielić się w rolę trybuna ludowego.

Homoseksualista Rabiej wypada przy niej blado. nawet kandydat PO, złocisty Trzaskowski, to bezbarwna postać o aparycji urzędnika.

Czy zatem dojdzie do bratobójczej walki w obozie „totalne opozycji” w Warszawie?

Wstrząsające wyznanie byłej dżihadystki. Rzuca zupełnie nowe światło na postrzeganie Islamu. „Marzyłam o dzieciach, szkoleniu ich, by były zamachowcami” [VIDEO]

Mortal Kombat na ulicach Katowic. Ostra bijatyka w centrum. Interweniowała Policja [VIDEO]

Źródło: radioZET

 • Sylwester Fiet

  Grzesiek was wydutkał :D

 • Jack_Holborn®

  „Aktualnie kandydatem Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Warszawy jest homoseksualista”
  Może się mylę, ale pierwszy zachwyt lemingów starszego i młodszego pokolenia co do wyboru pedzia Biedronia w Słupsku oraz innego wykolejeńca, Bęgowskiego, przeminął. Jakoś o jednym i drugim nie słychować, jako o taranach mających zburzyć katolicką skorupę zaściankowości i swoją degeneracją mającą nas przyrównać do Zachodniej Europy.

 • Jacek Zarazek

  Myszka agresorka na prezydenta? Teraz jestem pewien, że pomysł sławetnego wyjazdu na Maderę nie wyszedł od pana Petru tylko od pani Wielgus.

 • Teresa Baka

  Żulik litewski przechytrzył swoich kolegów partyjnych i pozbył sie rywala. Rzucił Rafałka na pożarcie, Rafałek gotowy do boju z PIS nawet się nie zorientował co w trawie piszczy. A taki inteligentny mowili i taki amerykański