Szokujące nagranie z muzułmańskiego ślubu. 13-letnia żona była niezadowolona więc dostała mocno w twarz. Reakcja tłumu? Brawa i oklaski

13-letnia żona była niezadowolona więc dostała potężny cios w twarz. Reakcja tłumu? Brawa i oklaski/ Twitter
13-letnia żona była niezadowolona więc dostała potężny cios w twarz. Reakcja tłumu? Brawa i oklaski/ Twitter

Szokujące nagranie z muzułmańskiego ślubu. W sieci pojawiło się nagranie, które niestety tylko utwierdzą nas w przekonaniu, że pedofilia i przemoc wobec kobiet w krajach muzułmańskich jest powszechnie akceptowanym precedensem. Świadczy o tym reakcja tłumu na akt agresji wobec swojej przyszłej żony. Zresztą zobaczcie sami.

Na krótkim nagraniu widzimy jak młoda, na oko 13-14 letnia dziewczynka siedzi na plastikowym krześle ubrana w tradycyjny muzułmański strój panny młodej.

Czytaj też: Mocne słowa Stanowskiego o „męczenniku” totalnej opozycji. „Facet, który się podpalił był PIER***LNIĘTY”. Tomasz Lis nie wytrzymał

Pan młody kilkakrotnie podnosi czerwony welon zasłaniająca twarz dziewczynki.

Widać jak mężczyzna parokrotnie zerka na wyra twarzy swej młodej żony i w pewnym momencie przestaje mu się to podobać.

Nagle z całej siły uderza kobietę otwartą dłonią. Widocznie nie spodobał się mu brak entuzjazm na twarzy wystraszonej dziewczyny. W komentarzach w internecie pojawiają się też sugestie, że może być to związane z jakąś muzułmańską tradycją.

Uderzenie, jak sami zobaczycie, było zadane z dużą siłą. I tutaj następuje kolejny szok kulturowy. Jaka jest reakcja tłumu?

Oburzenie? Chęć pomocy uderzonej? Nic z tych rzeczy. Tłum entuzjastycznie zaczął bić brawo, klaskać i gwizdać z uznaniem dla Pana młodego. Po prostu szok!

Po reakcji tłumu po prostu widać, że to u nich chleb powszedni. Zero zaskoczenia, oburzenia, złości kobiet, tylko brawa i oklaski.

Zgodnie z wolą Allacha przedstawioną przez jego proroka Mahometa, gdy mąż wzywa żonę do łóżka, aby odbyć z nią stosunek płciowy, kobieta nie może mu się sprzeciwić bez względu na to, w jakim jest stanie. Nie ma znaczenia, czy jest chora, obrażona na męża czy niedysponowana.

Oto słowa Mahometa: „Jeśli mężczyzna zaprasza żonę do swojego łoża, a ona odmawia, anioły przeklinają ją do samego poranka”.

Żona muzułmanina musi być zawsze gotowa do zaspokojenia potrzeb cielesnych swojego męża lub – jeśli się sprzeciwi – może zostać przez niego zbita i będzie przeklęta przez anioły Allacha.

Zobaczcie sami jak w religii pokoju wyglądają śluby. Szkoda słów…

Przeczytaj też: Hollywoodzki zboczeniec załamany. Kolejne 20 zgłoszeń molestowania przez Kevina Spacey. „Szok i zaskoczenie dla wszystkich”

Twitter:Onlinemagazin‏ / Wolność24

14 KOMENTARZE

 1. Właśnie tego chca feministki .i lewaczki…..żeby ich lać po mordzie

  • Nie,to w pisie leje się po mordzie, tak jak pisior Piasecki żone, za cichym przyzwoleniem Prezesa,który nie pomógł Pani Karolinie. Swoją żonę możesz lać pisuarze i trzymać jak psa w budzie, od szanujących się kibiet wara ci .

   • Nie wiem czy widzisz ale na filmie jest dziecko i dorosły mężczyzna który ją udeżyła . Autor jesteś nie normalny . Co ma PiS do tego zajścia na filmie ?

    • nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem , ale nie tego post dotyczył ;-P

  • Jak mowia szwedzkie feministki „to nie jest gwalt kiedy sprawca jest muzulmanin”

 2. To bydło natarło na Europę.Z otwartymi ramionami Niemcy zaprosili ich.

 3. To nie jest kobieta tylko dziecko i jest to dziewczynka porwana . W żaden sposób nie przypomina muzułmanki.

 4. dobrze, że w Polsce kobiety nie biją, chociaż obecna władza jest za biciem kobiet przecież często to robią u siebie w domach i tak samo za odebraniem praw kobietom więc czym oni się różnią od muzułmanów

  • SzKODnicy i POpaprańcy nie biją swoich żon i płacą na swoje dzieci. Rozbawił mnie pan do łez. Ciekawe jakie prawa są odbierane kobietom? Pan w swym zakłamaniu niczym nie różni się od muzułmanów, zachowuje się pan jak tyPOwy imam.

 5. A mój kolega chce tu taką do Nas ściągnąć ? chyba jemu trzeba tak przywalić!!!

 6. Ten hadiz to sami napisaliście? A gdzie to muzulmanki publicznie pokazują włosy? Najwyższy czas przestać judzić

 7. Widzialem podobnego moslema, tylko byl starszy, grubszy, mial dluzsza brode i byl bardziej brazowy, za raczke z , na oko, 15-letnia biala kvrewka w Serocku pod Warszawa.

Comments are closed.