Co tam się wydarzyło? Znany raper Chada nie żyje. Jest wiele niejasności. Prokuratura wszczęła śledztwo

Tomasz Chada/ Facebook: Tomasz Chada
Tomasz Chada/ Facebook: Tomasz Chada

Znany polski raper Tomasz Chada nie żyje. Popularny artysta polskiej sceny hip-hopowej zmarł tragicznie w wieku 39 lat. Informacje o śmierci potwierdziła jego wytwórnia Step Records. „Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie„.

Jak twierdzi katowicka filia „GW” same okoliczności śmierci są tajemnicze i niecodzienne. Tomasz Chada zmarł w szpitalu psychiatrycznym w niedzielę, gliwicka prokuratura bada, dlaczego wyskoczył wcześniej przez okno na trzecim piętrze. Miał wtedy doznać poważnego urazu kręgosłupa.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Chada nie żyje. Kim był popularny raper? Sam o sobie mówił „recydywista” [VIDEO]

Według nieoficjalnych informacji muzyk wyskoczył przez okno będąc pod wpływem środków odurzających.

Raper współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Peja, Pih, Pyskaty, Ero, Fu, Ten Typ Mes czy członkami grupy Płomień 81.

Informacje o śmierci „Chady” potwierdziła także wytwórnia Step Records.

-„W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie” – czytamy na oficjalnym profilu facebookowym artysty.

Z niejasnych powodów raper miał wstać w niedzielę z łóżka i wszcząć awanturę. Zrobiło się na tyle groźnie, że wezwano policję. Mundurowi go skuli i przewieźli do szpitala psychiatrycznego w Rybniku.

CZYTAJ DALEJ ->

2 KOMENTARZE

  1. bawimy sie fiu fiu noćpoł sie i nie żyje pozdro dla kumatych

  2. z urazem kręgosłupa zaczął demolowac szpital? co za dzięciął pisał ten artykuły? zabiły go zapewne leki uspokajające które otrzymał w szpitalu i zakładzie psychiatrycznym, pikawa nie wytrzymała…

Comments are closed.