Zwłoki kobiety i jej 11-letniego syna znalezione w zamkniętym mieszkaniu. To mogło być morderstwo i samobójstwo

Foto: PAP

Świętokrzyscy policjanci ustalają przyczyny śmierci 39-letniej kobiety i jej 11-letniego syna, których zwłoki znaleziono w poniedziałek w jednym z mieszkań – poinformowała PAP oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim kom. Ewa Libuda.

Jak powiedziała Libuda, przed godz. 14 ostrowieccy policjanci otrzymali od 43-letniego mężczyzny informację o śmierci jego żony i syna.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna chwilę wcześniej wrócił do domu, gdzie znalazł zwłoki swojej 39-letniej żony i 11-letniego syna. Mieszkanie było zamknięte od wewnątrz i w tej chwili policjanci wraz z prokuratorem przeprowadzają czynności na miejscu” – dodała Libuda.

Jak podkreśliła, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie doszło do samobójstwa.(PAP)

2 KOMENTARZE

  1. Ludzie nie wytrzymują życia pod rządami żydokomuny. To co tu rządzi to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
    Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
    Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

Comments are closed.