Ortodoksyjny i wpływowy Żyd na koszernej kolacji u Morawieckiego. „Pokornie mnie wysłuchał”

Rabin Boateh i Mateusz Morawiecki. / fot. Facebook: Rabbi Shmuley Boteach

Rabin Shmuel Boatech to ortodoksyjny Żyd związany z sektą Chabad Lubawicz. Wczoraj wieczorem Boateh odbył koszerną kolację z premierem Mateuszem Morawieckim. Jak twierdzi, ten „pokornie go wysłuchał”.

Miałem dziś wieczorem (koszerną) kolację z polskim premierem Mateuszem Morawieckim (…) wysłuchał moich obiekcji, co do polskiej ustawy o Holokauście i przedstawił własne spojrzenie na kwestie polskiego cierpienia doznanego od nazistów – napisał wczoraj Boatech.

Rabin Boateh związany jest z sektą Chabad Lubawicz, której rabinem jest Szalom Ber Stambler. Ten zasłynął z kolei swoim wywiadem w TVP Info. Tam rozmawiał z Adrianem Klarenbachem i stwierdził, że „byli Polacy, którzy wydawali Żydów”.

Czytaj także: To Niemcy spalili Żydów w Jedwabnem

W odpowiedzi na to dziennikarz zapytał „czy byli Żydzi sprzedający Żydów?”. Najpierw Stambler odparł: „Nie wiem, to w ogóle nie przechodzi do żadna rubryka”, a następnie dodał: „mądrzejsze jest nie wspomnieć o tym, bo to wcale nie jest podobne”.

Stambler, podobnie jak Boatech, ma dostęp do najważniejszych osób w państwie. W sierpniu ubiegłego roku Stambler był obecny na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim, na którym był też Johny Daniels – nowy żydowski przyjaciel PiS, postać bardzo tajemnicza. Teraz z kolei Boatech spotkał się z Morawieckim.

Premier podzielił się z nami opowieścią o liczbie członków jego rodziny zamordowanych przez nazistów i jego silnym pragnieniem utrzymania solidnych więzi z Izraelem i narodem żydowskim. Mam szczerą nadzieję, że Polska zniesie ustawę o IPN, a premier pokornie wysłuchał moich gorących argumentów przeciwko niej, za co jestem mu wdzięczny – relacjonuje Boatech.

Warto przeczytać: Wódka, pejsy, papierosy. Tak bawią się Żydzi. „Żyją z zasiłków, bo zgłębiają tajniki wiary” [VIDEO]

33 KOMENTARZE

 1. Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Niemcy zabili 3 mln Polaków.
  Rosjanie zabili 1 mln Polaków.
  Prawiczki nienawidzą Żydów a jednocześnie obchodzą urodziny Hitlera i wychwalają Putina starego KGBowca.

  • To była prowokacja tvn.
   Żydzi od 1000 do 2000 zabili miliony Polaków.
   Naziści i sowieci zabili razem 30 milionów Polaków, a nie 4 miliony Polaków.

  • Rozumiem, ze przykladowo Zydow z obywatelstwem rosyjskim (proponuje przejrzec kto skladal sie np. na wierchuszke komunistycznej Rosji) wliczasz do Rosjan. Stad wychodza takie, a nie inne liczby. Coz – statystyka mozna fajnie manipulowac, nie?

   Jednego tylko nie rozumiem. Przed II wojna Swiatowa nie bylo Izreala (juz od kilku tysiecy lat), kim wiec byli wg. ciebie ci Zydzi co zabili kilkuset Polakow? Zapewne mieli tez inne obywatelstwo: polskie, niemieckie, rosyjskie? Nie byliby wiec Zydami w twojej ocenie, tylko Polakami, Niemcami, Rosjanami.

   • bazyli z ta panią się nie dyskutuje… najlepiej przyznać jej racje dla świętego spokoju

   • No jesteś potwornie głupia. Prawdę napisałaś. Nieprawdopodobnie głupia jesteś.

   • No pewnie, że głupia. Zapomniałaś o żydowskim ścierwie Jakubie Bermanie. Sam zamordował o wiele wiele więcej niż kłamiesz. Choć było to morderstwo w stylu Hitlera, sprawstwo kierownicze.

  • Też mnie to drażni, że Polacy kochają ruskich, bo to kanalie, ale nie mam rażenia ,ze Polacy nienawidzą żydów, wręcz przeciwnie, to żydzi nienawidzą nas Polaków.

 2. Od 27 II 1990 dają po kolei żydom d…. i to cała wojna. To skrajna głupota i nieodpowiedzialność, ale … Suwerena. Problem leży w nas, Polakach! Ostatni wynalazek wyborczy narodu pn. PiS znowu się (chyba) Polakom nie udał. Będzie zwalczał w Polaczkach faszyzm. Widać sowietyzacja 1944-89 nie poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w d…. po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych „polskich elit” w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak.
  Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
  To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
  Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
  Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” jest Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj.
  Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

 3. W Polsce nie ma już polaków. Zostali polsko języczni szabasgoje i żydowski rak. Niedobitki walczą jeszcze o honor Polski i spisują informacje na przyszłe książki o tym jak polskojęzyczni durnie przepuścili kraj dając się doić przez farbowaną i „opozycyjną” żydokomune. Obywatel świata, homosovieticus po prostu ścierwo chodzące na dwóch nogach (jeszcze).

 4. W zeszłym roku zwiedzałem kirkut w Lutowiskach. Tylu tam wspaniałych Żydów. Aż miło popatrzeć !

 5. no i właśnie… lizanie dupy obrzezanym ciąg dalszy… i oni chcą wygrać następne wybory… hahaha… jedni chcieli przyjmować muzułmanów, drudzy żydów… a Polacy niech się stąd najlepiej wyniosą gdzieś tam na zachód

 6. Najwyższy Czasie! – wiele z tych wpisów razi coraz mniejszym ładunkiem merytorycznej dyskusji, niektóre są coraz bardziej plugawe!!! W tych okolicznościach pole uczestników może wkrótce ulec szczególnej przemianie. Czy tego właśnie chcesz?

 7. zydzi zabijali: w nkwd w gułagach w katyniu Ostaszkowie w Starobielsku w ub w informacji wojskowej w Łambinowicach w Swietochłowicach a teraz w Palestynie

 8. Morawiecki coraz bardziej wygląda na kolejnego kandydata do szubienicy za zdradę stanu, kiedyś tam, pewni nigdy, gdy zdradzieckie kanalie będą karane jak na to zasługują.

 9. My Zydzi swoich nie sprzedawalismy tak jak wy polacy sprzedawaliscie nas . Rabin przedstawil sprawe od slusznej strony .

 10. Ponad 150 tysięcy Żydów służyło w Wermachcie i SS, razem zgodnie hajlowali i wychwalali Hitlera. Po drugiej stronie dziesiątki tysięcy żydowskich komunistów we władzach ZSRR i zbrodniczym aparacie przemocy NKWD. W Polsce getta dla żydów zakładali i organizowali sami żydzi według umowy z niemieckimi okupantami. Zbrodniarz żydowski mordujący innych żydów wg prawa judaistycznego jest niewinny. Na ich temat jest jeszcze więcej rewelacji, ale Oni mają naprawdę spory problem z własną historią której się boją.

 11. Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 12. A ja mam takie spostrzeżenie pracowałem u żyda który nie wypłacił mi prawie 40tys złotych.Zamknal firmę i uciekł do Izraela w raz z pieniędzmi ponad 30 pracowników.Co możemy zrobić w tej sprawie?Nic bo Izrael nie uznaje Polskiego prawa w związku z czym facet jest bezkarny.poczytajcie o brokerach zakładanych przez żydów w Polsce.Jedyne co potrafią to uzalac się nad sobą A pod ta przykrywka robią interesy.

 13. Trzeba sprawdzić kto germanom kryzys wywolał 1920 roku i przechwycił TAM WŁADZĘ !!! Później wam się nakreśli cały schemat podboju świata i jednej słusznej administrancji judaszy !!!

Comments are closed.