Żydzi chcą, żeby rząd skarcił Ziemkiewicza. Publicysta odpowiada: rząd powinien zareagować, ale na żydowskich szantażystów

Rafał Ziemkiewicz fot. PAP/Paweł Supernak
Rafał Ziemkiewicz fot. PAP/Paweł Supernak

Trafiła kosa na kamień. Czołowy polski publicysta ośmieszył żydowskich lobbystów jednym celnym tweetem.

– Trzy miesiące temu dziennikarz @R_A_Ziemkiewicz powiedział, że obozy śmierci powinny być określane jako „żydowskie”. Teraz mówi, że @WorldJewishCong, organizację zrzeszającą dziesiątki żydowskich środowisk trzeba określać jako „gang międzynarodowych szantażystów”. Polskie władze muszą zareagować – taki komunikat trafił na twittera warszawskiego oddziału lobbystycznej organizacji American Jewish Congress (Kongres Żydów Amerykańskich).

Czytaj także: Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach o „Czarnym Piątku”. „Takiego bydła nawet komuniści nie robili”

Rafał Ziemkiewicz natychmiast przyłączył się do tej prośby sugerując, że polskie władze rzeczywiście w końcu powinny zareagować na działalność żydowskiego gangu międzynarodowych szantażystów.

Oczywiście my też przyłączamy się do tej prośby – w końcu to właśnie na łamach „NCz!” od lat opisujemy bezskuteczne na razie próby wyżyłowania Polaków przez szantażystów w jarmułkach.

Ortodoksyjny i wpływowy Żyd na koszernej kolacji u Morawieckiego. „Pokornie mnie wysłuchał”

41 KOMENTARZE

 1. Dopiero teraz widać, że Świtoń miał racje, protestując przeciwko zawłaszczaniu Auschwitz dla jedynie żydowskiego cierpienia. A ta bezczelna baba, za zakłócenie powagi uroczystości na terenie obozu, powinna na drugi dzień być wezwana do MSZ i o jej tu obecności powinniśmy dawno zapomnieć. Co to za element, mówiący ruskimi naleciałościami językowymi? Naród posiadający najwięcej laureatów nagrody Nobla nie potrafi z siebie wydobyć jednej osoby mówiącej po polsku? Po 800 latach bytności na naszych ziemiach?

  • a , ja też do niedawna przyjażnie nastawiony …… ale obłudą i nienawiścia zapracowali sobie na to

 2. Żeby kogoś ośmieszyć musi być obfita audiencja, która ośmieszenie zrozumie i przyjmie. A te – zaokrąglijmy już – kilkadziesiąt tysięcy, których polityka jest zainteresowaniem, nie wystarczy nawet na kraj, a co dopiero zagranicę.

 3. Mój pradziadek był zadania, że żydzi ani żydówki nie powinny mieć prawa zasiadywać w sejmie jako mniejszość narodowa. Uważał również, że żydzi nie powinni mieć prawnego prawa pozywać Polaków o cokolwiek i rościć sobie prawa do czegokolwiek co wyrosło na polskiej ziemi, czy to droga, czy kamienica. Wiem z opowieści, że mówił to odnośnie każdego, kto przybył na teren rzeczpospolitej jako koczownik wygnany z innych krajów za różnego rodzaju malwersacje, spiskowanie, dzieciobójstwa o zabarwieniu okultystycznym. Zaiste, przezorny to był człowiek.

 4. Gdyby ktos krzyknal na mnie: Ty Polaku!, pomyslalbym, ze to brzmi dumnie.
  Gdyby komus odbilo i zechcial krzyknac na Zyda: Ty Zydzie!?. Lepiej nie probowac.

   • Wszyscy oczekiwali na twoje „Shalom”, a wyszlo na to ze nie potrafisz byc nawet przecietnie oczytanym zydem. Przetlumacz nam swoj analfabetyczny belkot na jakis bardziej zrozumialy. lub uznany przez cywilizowanych czytelnikow.

 5. Żydzi wybrali sobie złe miejsce na Izrael, najlepszym byłby Madagaskar.

 6. To juz jest bezczelnosc. Nie dosc ze chca wydrzec bezprawnie majatek, ktory do nich nie nalezy to jeszcze chca wprowadzic cenzure w Polsce rekami polskiego rzadu.

 7. Panie Rafale róbmy swoje. Im to kury szczać prowadzać a nie za politykę się brać i naciski wywierać

 8. przeciętne IQ Żydów aszkenazyjskich to 115, Polaków – 99. Nienawiść polactwa do żydostwa jest zrozumiała, ale też nieszkodliwa. Polaczken to historyczni nieudacznicy. Bardzo chcieli zabijać Żydów, ale udało im się to naprawdę dopiero dzięki wsparciu Niemców. Dziś też nienawidzący Żydów polaczki mogą sobie co najwyżej popluć przed ekranem komputera. Zaraz potem wrócą do zmywania naczyń, klozetów i wkręcania foteli do niemieckich aut – zajęć do których tępego polaczka można jeszcze przyuczyć.

  • ciekawe jakie jest twoje IQ? ciekawe jaka ty prace wykonujesz? … oo wiem pewnie masz IQ ze 150 i jesteś prezesem wielomiliardowej spółki, filantropem i znawca sztuki współczesnej…. extraa :))))

  • Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !
   Odpowiedz

 9. Wyglada na to, ze masz zydowskie IQ obliczone przez innego Syjoniste, ktory zbyt mocno walil swym lbem w ten wasz oplakany kamien, z ktorego do tej pory zadne zloto nie splynelo… Jesli usilujesz tlumaczyc innemu Obrzezancowi, ze Polacy chca teraz zabijac Pejsate scierwo, to uwzglednij fakt, ze wszystkie cywilizacje swiata od zamierzchlych czasow przepedzaly ta gangrene ze swoich ziem juz znacznie wczesniej i wcale nie musieli czekac na Niemcow. Bycie podlym Zydem jest prawdziwa hanba, tak wiec plucie w wasze obrzydliwe mordy ma calkowity sens. A ja dla przekory was prawie kocham, ale tylko dlatego, ze traktuje na rowni ze zwierzetami ktorym juz nikt nie chce udzielic schronienia.

 10. kurwinoza -ty pedale za kogo ty sie masz palancie popier …y skoro tak nazywasz polakow . a ty jestes pomitem qurwy i pajaka gosc

 11. Panie/Pani/? kurwinozo, co sądzisz o polaczkach typu rodzina Ulmów.? .. nie wiem czy coś skręcali u Niemców w fabrykach… Rozliczcie Francję i inne kraje…

  • Myślę, że to odpoczynek od internetu zamiast mózgu i kultury przyda się Panu, Pani najbardziej. Tego życzę przede wszystkim! :)
   Pozdrawiam serdecznie!

 12. Trzy miesiące temu powiedział,że równie dobrze jak polskimi obozy koncentracyjne można nazwać żydowskimi.
  Różnica zasadnicza.

Comments are closed.