Banda zadymiarzy okupuje biuro przepustek w Sejmie. Ściągnęła ich Nowoczesna [VIDEO]
Grupa osób przedstawiających się jako Obywatele RP rozpoczęła okupowanie sejmowego biura przepustek. Jak twierdzą, to protest przeciwko decyzji Marszałka o niewpuszczeniu ich na obrady Sejmu. Centrum Informacyjne Sejmu twierdzi, że zadymiarze planowali okupację niezależnie od decyzji Kuchcińskiego. Po godz. 11 grupa ok. 20 osób – związanych z ruchem Obywatele RP – rozpoczęła blokadę sejmowego biura … Czytaj dalej Banda zadymiarzy okupuje biuro przepustek w Sejmie. Ściągnęła ich Nowoczesna [VIDEO]
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element