Rafalala się doigrało! Policjanci dotarli do dziewczynki, na którą napadło. Groziło jej pobiciem

Rafalala. Źródło: YouTube/Polsat -Skandaliści
Rafalala. Źródło: YouTube/Polsat -Skandaliści

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV dotarli do nastolatki, którą kilka dni temu wulgarnie zaatakował transseksualista „Rafalala”. Dziewczynka powiedziała policjantom, że groził jej „wybiciem zębów” – dowiedziało się „Do Rzeczy”.

WAŻNA AKTUALIZACJA: Policja zamknęła Rafalalę. Kto teraz będzie promował nowoczesną „tolerancję i miłość”?

W sobotę 14 kwietnia użytkownik Twittera @BasedPoland opublikował nagranie sytuacji, do której doszło na ulicy w Warszawie. Transseksualista „Rafalala” atakuje nastolatkę, przeklina, nie pozwala jej odejść.

Wulgarnie wyzywa przerażoną dziewczynkę, oblewa ją kawą. Zdarzenie „Rafalala” zarejestrowało aparatem w telefonie komórkowym, a film umieścił w sieci. Twierdzi na nim, że zareagowało emocjonalnie, bo dziewczynka miała się z „Rafalala” śmiać.

Relacja i nagranie z tamtego wydarzenia pod poniższym linkiem.

Patologiczne Rafalala szaleje. Zmiennopłciowy osobnik chwali się, że zelżył dziecko i napadł na nie [VIDEO]

Sprawa wywołała burzę w mediach społecznościowych, a Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji nakazał policji zajęcie się sprawą.

Jak wynika z informacji „Do Rzeczy”, w poniedziałek stołeczni policjanci ustalili tożsamość napadniętej nastolatki.

Dziewczynka, jak twierdzą informatorzy „Do Rzeczy” z kręgów postępowania, miała powiedzieć policjantom, że zdarzenie miało dłuższy przebieg niż zarejestrowany kamerą. „Rafalala” już po wyłączeniu telefonu miał grozić nastolatce przemocą, grozić, że „następnym razem powybija jej zęby” – pisze „Do Rzeczy”.

Policjanci ustalili też, że już po nagłośnieniu całego zdarzenia „Rafalala” miał szukać w internecie informacji o dziewczynce próbując poznać jej personalia – informuje „Do Rzeczy”.

Świat na krawędzi wojny. Iran może zaatakować Izrael w najbliższych dniach. IDF w gotowości bojowej – szykują kolejne bombardowania

Źródło: PAP

20 KOMENTARZE

 1. Mocno psychopatyczny zboczeniec na którego widok dziecko zareagowało całkiem naturalnie.

   • To jest skutek niestosowania kar cielesnych zakazanych przez masonerię (żydów) od Zrównoważonego Rozwoju (Klub Rzymski). Posłuchajcie na YouTUBE „Zrównoważony rozwój – uniwersalna religia pogańska” – Dr Aldona Ciborowska. (czas 2:37:13)
    Genialny wykład! Pozwala zrozumieć co się dzieje i na świecie i w Polsce i w rafa-zboko-lali.

    • Kary cielesne to największa głupota jaką świat widział, poza tym nie mają one nic wspólnego z zaistniałą sytuacją.

  • Chciało poznać dane dziewczynki?!
   Przedstawiam państwu pana Rafała Kukawskiego, twarz lewicowego ruchu LGBT, kilka lat temu trans prostytutkę OliwiaShemaleVIP itd.

 2. „następnym razem powybija jej zęby” – ja raczej na jego miejscu dbałbym o swoje !

 3. w PISie jest za dużo zboczeńców i ich przydupasów żeby ukrócili propagande dewiacji na które nie ma przyzwolenia za to notorycznie bedą truć z aborcją której ludzie chcą

 4. Nie wiem, czy to sprawa dla policji. Może prędzej dla psychiatrów?

 5. „Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji nakazał policji zajęcie się sprawą.” Nieźle ,ciekawe kiedy prezydent odniesie się w orędziu do tej sprawy?

  • prez. Juda najpierw poprosi o konsultacje w Tel-Awiwie a potem odniesie się do sprawy: pozytywnie lub negatywnie w zależności od stanowiska Izraela

 6. Też bym się zaśmiał, bo to wygląda komicznie, albo tragikomicznie. A niech by tylko spróbowało wyskoczyć do mnie.

 7. To wszystko świadczy o sile „państwa prawa i sprawiedliwości społecznej”. To Państwo klęka przed każdym kto głośniej krzyknie. Nawet przed pomalowanym stworzeniem. Silne jest tylko wobec uczciwych, spokojnych, normalnych ludzi. Czy przyjdzie taki czas kiedy ci ludzie skutecznie powiedzą dość !

 8. Do pierdla tego odmieńca, niech tam go prostują aż do zasranego finału.

 9. I właśnie dlatego gnoić musimy wszelkie lewackie bydło nawołujące do obdarzania takich degeneratów różnymi ,,prawami” bo wówczas będziemy mieli takie niusy na codzień. Teraz mamy jednego takiego niusa i jakie wrażenie, prawda? A pomyślcie, że większa twz ,,integracja” z eurobydłem oznacza mnóstwo podobnych sqrwieli plączących sie po ulicach miast i zaczepiających nasze dzieci, napadających na nas wszystkich, bo zachęconych lewackim podszeptem tolerancyjności. Wiedzcie, że takie zwyrodnialce, te chore psychicznie dewianty liczyć mogą jedynie na lewactwo i jego ckliwych pomocników gdyż tylko oni dadzą im rozkwitnąć i wyjść z dziury. Tylko oni dadzą im NASZE dzieci do adopcji i co za tym idzie gwałcenia w domowych zaciszach. Tylko oni będą ich chronić zaciekle przed gniewem normalnych tłumów. Dlatego po prostu pamiętajmy przy wyborach na kogo głosujemy, żeby nie wpuszczać wielbicieli pseudo modernizmu i takich zwyrodniałych degeneratów jak te … ta jego ona :/

 10. Wystarczy ogladnac kilka migawek na YOUTUB z parad (Toronto,Vancouver,Portland) tego zdegenerowanego bydla futrowanego przez lewackie scierwo.Popieram poprzedni komentarz – uwazaj na kogo oddajesz glos w wyborach.Te pasozyty zeruja na twojej kieszeni.

 11. testosteron rozwala to od środka. Takie coś powinno być pokazywane w cyrku i to w klatce.

Comments are closed.