Korwin-Mikke ostro o Żydach próbujących wyłudzać majątki od Polski: „Należy ich aresztować, tak jak tych, którzy wyłudzali kamienice”

Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP/Marcin Bielecki
Janusz Korwin-Mikke. Foto: PAP/Marcin Bielecki

Prezes partii „Wolność” Janusz Kowin-Mikke w programie telewizji „wPolsce” odniósł się do ustawy 447 podpisanej przez prezydenta Donalda Trumpa, której procedowanie przez Kongres USA wzbudziło olbrzymi niepokój w Polsce. Dokument ten ma na celu pomóc środowiskom żydowskim przejmowanie majątków bezspadkowych.

Według prezesa „Wolności” stanowisko polskiego rządu powinno być jednoznaczne i spokojne. Należy wprowadzić stosowną ustawę uniemożliwiającą środowiskom żydowskim bezkarne wyłudzanie polskiej własności.

Nie możemy czuć się spokojnie jeżeli rząd chce rozmawiać. Jeżeli chce rozmawiać, to znaczy, że chce też ustąpić. Należy stworzyć ustawę reprywatyzacyjną, której efektem będzie oddanie nieruchomości wszystkim spadkobiercom, po czym powiedzieć – spokojnie, nas to w ogóle nie interesuje. Nie powinno być żadnej dyskusji, żadnej komisji. Nie rozmawiać – przekonywał Janusz Korwin-Mikke.

Po prostu – prawo polskie nie przewiduje zwrotu komuś innemu niż spadkobierca i jeżeli ktoś wystąpi z roszczeniem, np. prezes Kongresu Żydów Amerykańskich to należy aresztować faceta za próbę wyłudzenia, tak samo jak tych, którzy wyłudzali kamienice. Wydać nakaz aresztowania i koniec – podkreślał prezes partii Wolność.

W odniesieniu do ustawy o IPN Korwin-Mikke przypomniał o hipokryzji i bezczelności Żydów, którzy dużo wcześniej przyjęli analogiczne przepisy u siebie.

Ustawa o IPN jest oczywiście idiotyczna, ale chcę przypomnieć, że to jest dosłownie kopią ustawy wydanej przez Kneset, która karze za negowanie Holokaustu, czyli dokładnie tak samo próbuje ustalać prawdę historyczną przez więzienie. Obie te ustawy należałoby wykasować. W tej chwili, w Niemczech, na 2 lata więzienia skazano babcię, która ma 89-lat, za negowanie Holokaustu. To może by dla pucu wsadzić jakiegoś Niemca na podstawie ustawy, imputowanie Polsce udziału w Holokauście – mówił Janusz Korwin-Mikke.

Zobacz: Niemiecka lewica nie chce amerykańskiego wojska. „Zwiększenie obecności wojsk NATO w regionie niczemu nie służy”

Źródło: wPolsce

128 KOMENTARZE

 1. śmiało, polski śmieciu. spróbuj, zobaczymy, jak ci pójdzie. pewnie tak jak zawsze, żałosny nieudaczniku.

   • Obawiam się i to bardzo, że w tej sytuacji beznadziejności, w jakiej zostali postawieni pod ścianą Polacy, to tylko patrzeć, jak zacznie się szerzyć pogląd, że lepiej ich pozabijać, niż im cokolwiek płacić. Obym nie był prorokiem takiego rozwiązania.

  • Przypomnij sobie co w waszej świętej księdze jest o złotym cielcu. Wydaje się, że znowu zapomnieliście o wszystkich przykazaniach bożych.

   • Na tych gnoi można nasłać prokuraturę egipską za te skradzione 1456 ton złota pod wodzą Mojżesza.

     • Jak sie nie wstydzicie Zydki cokolwiek od POLSKI zadac!!!!!
      Modle sie codziennie, aby wreszcie Chrystus Krol Polski zapanowal w naszej Ojczyznie, a wtedy beda rzady sprawiedliwe i nie dostaniecie z pewnoscia ani jednego centa!!!!

     • Madziu, chyba dawno już cię nikt nie ruchał. A przecież wiadomo, że baba bez bolca dostaje pierdolca. Włóż se tam chociaż ogórek. Może pomoże.

   • Nie reagujcie na to chore na rozum indywiduum, prowokuje, tyle może. Zniżacie się do jego poziomu a ono ma frajdę. Widać, że nie ma tu admina, sami bądźmy,
    JKM ma rację, gonić, osądzać, niech kisną złodzieje wiadomo gdzie. Za długo byliśmy miłosierni, Europa zachodnia dawno rozpoznała zarazę i pozbyła się. Będzie „Aj waj”, przeżyjemy, pomimo kupionych sojuszników w rządzie, niedługo minie ich kadencja, wymienimy. A to coś na „k” tutaj niech pisze samo do siebie, jeśli ma mu ulżyć, choroba nie wybiera, jeszcze je nie ubezwłaswolnili, potrzeba czasu.

  • Kurwinoza ,idealnie pasuje do wypocin jakie tu wypisujesz.Myślisz mendo,że świat będzie zawsze taki jak zaplanowały żydy?Nic z tych rzeczy.Może JKM nie dożyje normalności,ale kiedyś tacy jak ty będą się płaszczyć przed sprawiedliwością i to wcale nie społeczną.Popierdolone stany złajdaczone kiedyś przestaną być potęgą(rozjebie ich dług),Rosja się wyludni i też zniknie.Kto wtedy będzie bronił „małego gównianego państewka” na Bliskim Wschodzie?Chińczycy mają ich w odpowiednim otworze.Śmiać mi się chce z tej żydowskiej pychy.

   • Chińczycy są jednym z najbardziej prożydowskich narodów na całym świecie. Ty po prostu gówno wiesz o sprawach, w których próbujesz zabrać głos. polskie śmiecie już tak mają. spierdalaj zmywać naczynia.

    • I pewnie jeszcze uwielbiają fałszywe dolary wtrynione im przez żydków.A ty nie zmywasz naczyń?Wpierdalasz razem z muchami?

    • żydowski parchu, Chińczycy są pro chińscy, ale twój zaczadziały parchowaty móżdżek tego nie przyjmuje

    • Chiny to jest państwo, w którym żydowskie śmiecie ludzkie nie mają i nigdy nie będą mieć nic do powiedzenia. Ty się módl garbatonosy pojebie do Baala czy Natenjahuja, by USA się nie zasrało szybko (a już popuszczają w nogawki), bo wtedy z talmudycznego robactwa nie zostanie nic, nawet mokra plama.

     • I dlatego właśnie w chińskich szkołach czyta się fragmenty Talmudu. Ty po prostu gówno wiesz, zasrany śmieciu.

     • Nie wiem czy się czyta,czy nie,ale w Polskich szkołach powinno się wykładać talmud.Może Chińczycy są bardziej zapobiegliwi.Znowu ta koprolalia.Mama zamiast wychowywać pewnie piła i nie miała czasu dla ciebie.I tak nabawiło”dzieciątko” choroby umysłowej.A co do Niemiec,jak tak dalej pójdzie,to za jakiś czas niemiaszki będą co najwyżej strażnikami haremów( pewnie wiesz co to oznacza),Niemki natomiast będą służyć w tychże haremach jako dziury na muzułmańską spermę.

     • A co ma piernik do wiatraka garbatonosy pojebie? Mogą sobie w szkołach czytać co zechcą, od tego nie zmieni się cywilizacja chińska, która była i jest całkowicie zamknięta na wpływy z zewnątrz, podobnie zresztą jak cywilizacja hinduska. Czego poza talmudycznym gównem uczyli cię w jeszybocie żydowski śmieciu ludzki?

     • srul i yossrian – jesteście ludzkim nawozem, tępą masą buraczano-pszenną. dzięki temu, że w polsce takich jak wy jest większość, zarządzanie waszych „krajem” jest dla nas – Żydów dziecinnie proste.

     • Nałóż myckę na swój zawszony łeb i idź już stąd spierdalaj roznosicielu tyfusu.

     • naoglądałeś się za dużo nazistowskiej propagandy. ale mnie to nie dziwi. przecież ty jesteś nazistą. polskim.

     • Żydowski śmieciu ludzki: tyfus i inne syfy twoi przodkowie roznosili masowo już w starożytności, co było zresztą jednym z powodów, że was zewsząd wypierdalano.
      PS. Spierdolisz stąd wreszcie, czy poczekasz na deratyzatora?

    • kurwinoza właśnie przez takich ludzi jak ty zaczyna się tworzyć nienawiść do żydów, która tak naprawdę w Polsce nie istnieje (i dobrze o tym wiesz). Antysemityzm w Polsce nie istnieje za to antypolonizm ze strony żydów jak najbardziej i to właśnie z tym powinniśmy walczyć.

  • Zamknij tą parchatą mordę, ty chodzący odpadzie ludzki tytułujący się nickiem „kurwinoza”. Jak chcesz to stawaj ze mną twarz w twarz, łachmyto pierdolony bez honoru, bez mózgu, bez niczego.

   • nie lubię dotykać śmieci tak, że raczej się nie spotkamy. poza tym nie obracam się w środowisku kloszardów i wyrzutków społecznych.

  • Zydzie. Straszysz wszystkci prokuratura a piszesz „polski smieciu” ? czyzbys w ten sposob ozjajmial, ze macie wplyw na polska prokurature ? Juz sam wplyw jest karalny

   • jesteś bardzo głupiutki i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo. jak typowy polaczek.

    • Goń się flaku bo nadepnę, UBcwelu.

     A tak mówiąc do Czytelników to, za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
     To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu.

     • twój mały, polski móżdżek nie jest w stanie zrozumieć ani teorii ewolucji ani teorii wielkiego wybuchu. nic nie szkodzi. ludzkie odpady twojego pokroju nie muszą tego rozumieć.

  • Polacy nie dajmy sie prowokować czy to żydzinie, niemczynie czy rusinie.
   Nie wiadomo co kto troluje.
   Jacy są żydzi każdy wie…

 2. W sprawie tych roszczeń dziwi mnie to, że tych ocalałych z Holokaustu, zamiast być coraz mniej, jest ich coraz więcej. Po zastanowieniu się uznałem, że jest to poniekąd słuszne, no bo jak jakiś ocalały w kilka lat po Holokauście zaczął płodzić dzieci, to te dzieci słusznie mogą się uważać z ocalałych, a także potomkowie tych dzieci. W ten sposób ich liczba będzie rosła w postępie geometrycznym. To by wyjaśniało, dlaczego na początku kwota roszczeń była szacowana na 65 miliardów, podczas gdy teraz mówi się już o 300 z zastrzeżeniem, że nie jest to ostateczna liczba. Bo przecież gdyby ci co pozostawili majątki, a nie przetrwali, jednak przetrwali, to z pewnością zdołaliby nagrabić, pardon, nagromadzić jeszcze większe majątki. Tym sposobem można się spodziewać, że i suma roszczeń będzie rosła.

    • Cwaniak z muzułmańskiego getto. Na takich jak ty czeka prokuratura za obraze narodu Polskiego. Głupek myśli że jak nie podpisał się imieniem i nazwiskiem to go nie znajdą. Z folksdeutchami zawsze był problem

     • do Rrry : cwancykfikatorze, prawidłowa pisownia to „folksdojcze” lub/i „volksdeutsch’e”. Umyj się pod napletkiem. ewentualnie.

 3. polacken atakujący Żydów skończą tak samo, jak skończyli wtedy, gdy na konikach próbowali pokonać niemiecki czołgi.

 4. Gdyby to nas Polaków 90 % przepuścili przez kominy, nie chcielibyście aby cała reszta Polaków , nie spadkobiorcza po nas, zabrała jednak nasz polski !!! majątek ? Świat tak to widzi, uratować nas może tylko dyplomacja i boże chroń od takich idiotek jak Magda, która w dodatku w swych sk…ńskich spekulacjach powołuje się na Chrystusa Króla.

  • Na razie należałyby się porządne odszkodowanie za działanie niewojenne (zakładając, że reparacje wojenne przepadły). Raczej nie obstawiałbym, że je kiedyś zobaczymy.
   Niemniej, byłyby to żądania spadkobiercy poszkodowanej IIRP.
   Czyim spadkobiercą i kontynuatorem są Państwo Izreal i JWC?

  • Gdyby to Polonia Amerykańska zaczęła domagać się od RFN-u odszkodowań, nie uznałabyś tego za śmieszne?

 5. Droga Gosiu co byśmy chcieli a co nie nie ma żadnego znaczenia. Od takich rzeczy jest prawo
  A to czego ewentualnie będzie się domagać przedsiębiorstwo holocaust nie mieści się w żadnym porządku prawnym. Takie konstrukcje prawne cofają nas o 1000lat mniej więcej bo wtedy żeśmy odeszli od prawa plemiennego właśnie na wyższy poziom czyli zasad obowiązujących wszystkich nie zależnie od tego kto z jakiego plemienia pochodzi (oczywiście w uproszczeniu bo zdarzały się pewne wyjątki jak np to, że Chrześcijanin nie mógł się lichwą zajmować itp)

  • Równie sprawnie działa przedsiębiorstwo koniunkturalnej nienawiści ” Żyd”. Kapuchę wam zrobili w głowach.
   Prawo ?? Rządy Pis, jak nikt bardziej, pokazały, że prawo pisze ten kto ma władzę.

 6. ps
  Na tej samej zasadzie rząd nasz gdyby miał jaja mógł by wystąpić do rządu USA o zwrot majątku wszystkich Polaków którzy zamarli bezpotomnie i nie pozostawili spadkobierców na terenie USA
  Co ciekawa pierwsza wersja ustawy Just poległa ponieważ okazało się, że rdzenni mieszkańcy Ameryki
  (potomkowie Indian) mogli by występować z roszczeniami, jak widać naprawiono tę niedogodność w nowej wersji

  • Logika żydoholika. … Nie widzisz różnicy – umrzeć bezpotomnie / naród unicestwiony działaniami wojennymi – musiał siłą rzeczy zostać bezpotomnie.
   Nie my unicestwialiśmy naród żydowski , ale na polskich terenach, które były ich ojczyzną od pokoleń, pozostały ich majątki.Z wielu, my Polacy, korzystamy do dziś. Powtarzam, tylko dyplomacja może nas uratować. Tupanie i wrzaski pogorszą tylko polką pozycje w sprawie i w ogóle na świcie.
   Szwajcarskie banki oddały żydowskie depozyty, bezpotomnie. Awantury i spekulacje nie pomogły.

   • Błagam! Podaj prawidłowy adres tego, teoretycznego, miejmy nadzieję, zwrotu.
    Przykład dyplomacji rosyjskiej i izraelskiej (a i poniekąd północnokoreańskiej) pokazuje, że tupanie, odpowiednio głośne miewa sukcesy.

 7. Uwielbiam kiedy zydki tak sie pienia. To oznacza ze sprawy podazaja w dobrym kierunku.

  • Żydki zawsze się pienią na widok Pana Janusza, zwłaszcza te czerwone (żydokomuna) i brunatne (syjoniści).

  • Żydzi zawsze wygrywają, bo są mądrzy i sprytni. Wy zaś jesteście głupi i tępi.

    • no przecież Żydzi wciąż „rządzą światem”, więc polaczki zdecydujcie, czy za wszystko są odpowiedzialni ci straszni, krwiożerczy Żydzi czy nie. wiem, że myślenie nie jest mocną stroną polaczków, ale spróbuj choć raz. Może się uda.

     • Słowo „zawsze” nie dopuszcza wyjątków. Weź to pod uwagę nim zaczniesz próbować pouczać nieco bardziej rozgarniętych od siebie.

   • W konkurencji lotów kominem w kosmos faktycznie gudłaje nie mają sobie równych :D

    • to prawda. wielu zginęło, bo zostało zdradzonych przez parszywych katolickich polaków, którzy połasili się na żydowskie meble i maszyny do szycia. polacken to wyjątkowo parszywy narodek.

    • teraz za to to wy polaczki chodzicie na krótkiej smyczy żydowskiego pana. jesteście naszą potulną dziwką.

     • Różni już w historii myśleli, że nas mają na krótkiej smyczy. Była na tyle długa, że daliśmy radę owinąć ją na ich szyi.
      Bardzo się tutaj zapieniasz. Masz jakichś problem? Żydowscy lekarze ponoć są świetni w takich sprawach.

     • hahaha polacken to jeden z najbardziej nieudacznych narodków w historii. wasza historia składa się z nieudanych powstań i rzezi uskutecznianych na was przez bardziej zmyślne narody. dziś bez jałmużny unijnej (a więc żydowsko-niemieckiej, jak sami twierdzicie) bylibyście śmieciowym krajem na poziomie katolickiej Gwatemali i Hondurasu.

     • A wasza historia składa się z utraty państwa na ponad 2000 lat, życia w diasporze jako podludzie zakończonej rzezią uskutecznioną przez bardziej zmyślne narody.

 8. nie rozumiem. Czy nie można tego kurwinozę namierzyć za bluzganie na naród polski i normalnych ludzi?

  • Można i zostanie namierzony ten odpad ludzki „kurwinoza”, niegodny życia w tym Wszechświecie.

    • To spierdalaj, amebo jebana. Na nic więcej niż ten zmywak i urągające intelektowi komentarze cię kurwo nie stać, „kurwinozo” podludzka.

     • w przyrodzie tak to już jest – słabi i tępi usługują silnym i mądrym. polskim pokrakom twojego pokroju jest po prostu przyrodzone usługiwać innym – myć po nich naczynia, sprzątać biura, myć podłogi w naszych żydowskich i niemieckich biurach. taki już wasz polaczkowy los.

     • Na zmywak się nie nadaje, bo tam potrzebne są negatywne badania na nosicielstwo pasożytów.

    • Słabiutki jesteś. Proponuję spotkanie, ale pewnie czekoladowy wodospad z cIEBIE plynie na samą myśl o tym. Internetowy kozaczyno :)

  • Pewnie można, ale po co? Czy Naród Polski już tak nisko upadł, że taka mała podłota może go obrazić?

 9. Czy kurwinoza może się odnieść do tych słów?”Muszę w końcu to napisać. Bo taka jest prawda i zwłaszcza dziś ważnym jest by wybrzmiała. Jaka jest podstawa żydostwa? Własna korzyść. Jaki jest kult Żyda? Handel. Jaki jest jego bóg? Pieniądz. Pieniądz jest bogiem Izraela, wobec którego żaden inny bóg nie ma znaczenia. TYLE!”

  „(…) my, Żydzi, nie mamy przyszłości w diasporze. Nie tylko Hitler – cały świat był gotów roz­szarpać nas na strzępy. Miałeś rację, kiedy napisałeś, że współcześni Żydzi mają w sobie element samobójczy. Taki Żyd nie umie żyć bez antysemityzmu – jeśli go nie ma, gotów jest go stworzyć. Musi krwawić za całą ludzkość – walczyć z reakcjonistami, martwić się o Chińczyków, Mandżurów, Rosjan, nietykalnych w Indiach i Murzynów w Ameryce. Głosi rewolucję, a jednocześnie pragnie dla siebie wszelkich przywilejów kapitalistycznych. Usiłuje zniszczyć nacjonalizm w innych ludziach, ale sam szczyci tym że należy do narodu Wybranego. Jak takie plemię może istnieć wśród obcych?”

 10. Czytajac te prostackie wypowiedzi „skurwialego” obrzezanca, jedynym wnioskiem ktory stal sie oczywistym, jest fakt, iz ten nieszczesliwy czlowieczek ma kompleks niedowartosciowania, objawiajacym jego plytkie cechy charakteru i bol spowodowany otaczajaca go niechecia otoczenia. Chce wyrosc ponad przecietnosc, ale jego nieudolnosc wywoluje tylko prymitywna arogancje, zaslugujaca tylko na gremialne potepienie i litosne poblazanie. Jest najlepszym przykladem nicosci, upominajacej sie o wszystko, czego z racji pochodzenia nie moze uczciwie pozyskac. Nalezy wiec przyznac racje tym, co w jednoznaczny sposob odpowiadaja na jego impertynencje.

 11. No rzadko,ale tym razem się zgadzam z tym Korwinem.Do ciupy z nimi!!!.Wszystko co jest na naszej ziemi jest polskie.

  • jeśli o ciebie chodzi, życiowy nieudaczniku, to możesz sobie „pojebać” co najwyżej swoją rączkę.

 12. Nawet PAN BÓG się tym cuchnącym kozim tłuszczem narodem BRZYDZIŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Ludzie. To żaden Żyd. To zaburzone dziecko z imageboardów. Sztuka dla sztuki, pisze agresywnie ponieważ na codzień boi się wychodzić z piwnicy i kontaktować się z ludźmi. Właśnie przez takich chłopców polskie chany są na bardzo niskim poziomie.

 14. Czytam te posty i nie wierzę że to żyd cacy ,ty popaprańcu pieprzony kurwizono czy jak ci tam.Ja ci tylko powiem odpierdol się od Polaków,Polaczki mówisz ty mośku ajwaj za mamonę to matkę byście sprzedali, jak ten pieprzony judasz sprzedał Pana Jezusa, tyle jesteście warci co odpad od buta.Znasz bajkę o wężu to sp…………………j.

 15. Kamienice są oczywiście nasze, żydowskie. Polacy to chłopi pańszczyźniani od tysiąca lat przyzwyczajeni do prostej, niewymagającej myślenia pracy. Ich funkcją jest służyć silniejszym – Żydom, Niemcom, Rosjanom i Amerykanom. Polacken to nawóz historii.

 16. Mikkkkkkke, zyciowa kariera w slizganiu sie na panstowowych synekurach ZERO osiagniec poza utopijnymi bredniami dla populistow

  • JKM ślizgał się po państwowych synekurach?
   Niedojebanie umysłowe odziedziczyłeś w spadku po mamusi czy tatusiu mikrocefalu?

 17. żydokomuna nacjonalizowała majątki Polakom a teraz Żydzi chcą odszkodowania za coś co sami zabierali?

Comments are closed.