Skandal! Nie wpuszczać jej do Polski! Kandydatka na ambasador USA w Warszawie oskarża nas o antysemityzm i chce abyśmy przyjmowali imigrantów

Georgette Mosbacher. zdj. kadr z YouTube
Georgette Mosbacher. zdj. kadr z YouTube

Niestety został on (antysemityzm) wywołany przez prawo dotyczące Holokaustu, które Polska niedawno uchwaliła – stwierdziła Georgette Mosbacher kandydatka na ambasadora USA w naszym kraju. Podczas przesłuchania przed senacką komisją zapowiedziała również, że będzie się starać, by Polska przyjęła uchodźców.

Mosbacher, która określa samą siebie, jako ucieleśnienie american dream, może wkrótce pojawić się w amerykańskiej ambasadzie w Warszawie. Podczas przesłuchania przed senacką komisją ds. zagranicznych zszokowała nie tylko polską delegację, ale również swoich rozmówców.

Jej zdaniem antysemityzm w Polsce wywołało uchwalenie przez rząd nowelizacji ustawy o IPN. Kobieta nie zadała sobie trudu, by zagłębić się w zapisy projektu, historię Polski, ani nawet przejrzeć prasę.

W kraju rośnie niechęć do Izraela i Żydów, ale ciężko określać ją mianem antysemityzmu. Wojna propagandowo-medialna, jaką Warszawie wypowiedział Tel Awiw, pełna kłamstw i pomówień budzi słuszną złość polskich obywateli.

Zaskoczony odpowiedzią senator Johny Isakson próbował dopytać się o więcej szczegółów, na co Mosbacher odparła: Powiedziałam, że będę współpracować z Polską, by żadne ustawy nie wywoływały uprzedzeń. Nietolerancja w jakiejkolwiek formie jest nie do zaakceptowania.

ZOBACZ: Homopropaganda w natarciu. Chcą, żeby Joker był gejem

Kandydatka na ambasadora ma w zanadrzu kolejne plany. Podczas przesłuchania przed komisją przyznała, że będzie próbowała nakłonić polskie władze do przyjęcia, jak to określiła, „sprawiedliwej części” uchodźców.

Przebywająca w Waszyngtonie polska delegacja nie kryła swojego oburzenia i zdziwienia stanowiskiem prezentowanym przez Mosbacher. Wiceminister Bartosz Cichocki ma w najbliższym czasie poruszyć tę sprawę w rozmowie z asystentem sekretarza stanu do spraw Europy i Eurazji Wessem Mitchellem.

SPRAWDŹ: Chińczycy z dostępem do danych Facebooka. Rośnie kolejna afera

Źródło: tvp.info/onet.pl

53 KOMENTARZE

 1. Nazwiesz żyda żydem i kurwe kurwom (albo na odwrót…) to wielkie aj waj.

 2. Tylko Korwin i Jacek Wilk potrafią się z tym skutecznie załatwić. Na PiS nie ma co liczyć! Polacy, zmądrzejcie wreszcie!

 3. Polska nie powinna godzić się na wpuszczanie tak wrogiej Polakom osoby w ogóle do kraju a tym bardziej na stołek ambasadora, kolejna po Azari wierząca w religię holocaustu. Co za wredny rząd mamy, że godzi się na takie opluwanie Polski i Polaków i to wbrew faktom. I to ma być przedstawiciel państwa rzekomo sojuszniczego, pisałam już, że Trump nas sprzedał tak samo jak stary łajdak Roosvelt, ale ślepi dalej brną w popieranie pchającego nas do wojny kraju.

  • A wiesz dlaczego tak brną w zaparte.. bo co mają powiedzieć. Kochani klęczymy jak PO…ale to prawda demokracja robi swoje

 4. Prezydent nie może przyjąć listów uwierzytelniających niech przyślą kogoś kto nie obraża Polaków jeszcze przed przyjazdem
  A ta dziwna deklaracja o wywierany wpływu na Polski rząd to beszczelność

 5. Mosbacher – Kolejne zydowa – nazwisko rodzin germansko – zydowskich
  (Ashkenazic), ktore w doslownym znaczeniu okresla „gorace torfowisko”.

 6. tak jakby jej bylo malo zydow w polskiej polityce, ktorych Polacy wybrali, ale szmata jeszcze bedzie mowic antysemici.

 7. Musimy się mobilizować bo czas się wypełnia i siły zła zbierają się do ataku na nas.Musimy się najpierw rozprawić ze zdrajcami a potem z najeźdźcami.Przydali by się Żołnierze Wyklęci,Oni wiedzieli jak to się robi!

 8. Prosze o podanie emailow do osob odpowiedzialnych w USA ZA TA ZIDIOCIALA BABE….MOZE DO PREZYDENTA TRUMPA..

  • Napisz list do prezydenta

   Oto kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby wiadomość dotarła do Białego Domu tak szybko, jak to możliwe. Jeśli to możliwe, napisz do nas ! To najszybszy sposób, aby przekazać twoją wiadomość prezydentowi Trumpowi. Jeśli piszesz list, rozważ proszę napisanie go na 8 1/2 na 11 calowym arkuszu papieru. Jeśli ręcznie piszesz list, rozważ użycie pióra i pisania tak starannie, jak to możliwe. Proszę podać swój adres zwrotny na liście, a także kopertę. Jeśli masz adres e-mail, rozważ uwzględnienie go również. Na koniec pamiętaj o podaniu pełnego adresu Białego Domu, aby upewnić się, że Twoja wiadomość dotrze do nas tak szybko i bezpośrednio jak to możliwe:
   Biały Dom; 1600 Pennsylvania Avenue NW; Washington, DC 20500
   Zadzwoń do prezydenta:
   NUMERY TELEFONICZNE
   Komentarze: 202-456-1111
   Tablica rozdzielcza: 202-456-1414
   TTY / TTD
   Komentarze: 202-456-6213
   Biuro gościa: 202-456-2121

   • Switchboard to tablica rozdzielcza, ale też centrala telefoniczna (w tym przypadku)!
    Nie będziemy przecież dzwonić do tablicy rozdzielczej.

 9. ” Nietolerancja w jakiejkolwiek formie jest nie do zaakceptowania.”, czyli co tolerować należy wszystko i wszystkich? To niech ta pani pojedzie i zamieszka w którejś z dzielnic Detroit i zobaczymy czy też będzie taka tolerancyjna. Ciekawe czy Polska może odmówić przyjęcia listów akredytacyjnych takiej osoby?

 10. Amerykanie patrząc na nasze nachalne umizgi i lizanie rowu dla Trumpa uznali, że czas już założyć Polsce smycz i wydawać polecenia. Teraz będziemy musieli nasłuchiwać kiedy będzie „siad”, kiedy „daj głos” i kiedy „milczeć”… Staliśmy się sługusem i pomiotłem panów zza oceanu. Wstyd nawet kur** o tym pisać ….

 11. Jak mówił Waszczykowski, listy uwierzytelniające musimy przyjąć bo wynikł by wielki skandal…

 12. Jeszcze jedna ofiara gebelsowskiej doktryny z za oceanu.Chyba kuzynka tej niedouczonej i prymitywnej ambasador izraela KŁAPIĄCA BEZMYŠLŃIE DZIOBEM .NA DYWANIK MSZ I TO SZYBKO ZANIM SIĘCWPROWADZI . MUSI PRZEPROSIĆ OBYWATELI ORAZ RZĄDZĄCYCH.

Comments are closed.