Przerażające statystyki w Szwecji. Imigranci sprawcami niemal wszystkich gwałtów zbiorowych

Szwecja_gwalty_imigranci

Szwedzki dziennik Expressen opublikował raport, z którego wynika, że na przestrzeni ostatnich dwóch lat sprawcami niemal wszystkich gwałtów zbiorowych w tym kraju byli imigranci albo ich dzieci.

W latach 2016 – 2017 w szwedzkich sądach odbyły się 32 rozprawy o zbiorowy gwałt. Osądzono 43 sprawców. Aż 32 z nich było przybyszami z innych krajów. Dziesięciu było synami imigrantów. Tylko jeden gwałciciel miał szwedzkich rodziców.

Tak więc spośród 43 sprawców, aż 42 dwóch miało imigranckie pochodzenie. 13 gwałcicieli nie miało skończonych nawet 18 lat. 1/3 sprawców była skazana wcześniej za inne przestępstwa.

Mimo, iż statystyki sa jednoznaczne, to profesor Niklas Långström tłumaczy, że w grę wchodzą inne czynniki niz pochodzenie imigrantów. Według niego przybysze w naturalny sposób są w grupach, gdzie ryzyko popełnienia przestępstw jest podwyższone.

W Szwecji nie ma jednego zbiorowego i pełnego raportu dotyczącego przestępczości wśród imigrantów – wskazuje Stina Holmberg, z centrum zajmującego się prewencją kryminalną.

Zobacz też: Wreszcie! Twitter już nie cenzuruje za „pedałów”

Ostatni taki raport powstał w 2005 roku, a więc na długo przed ogromna falą imigracji, która dotknęła Szwecję. Wiadomo jednak, iż napływ przybyszów wywołał prawdziwą eksplozję przestępczości w spokojnej niegdyś Szwecji. Dotyczy to zwłaszcza wojen gangów i przestępstw na tle seksualnym.

Szwedzi odwołują festiwale, na których do nich dochodziło, albo organizują jej tylko dla kobiet. Policja w Malmoe wydaje ostrzeżenia, by kobiety same nie chodziły po zmroku. Ponad 200 dzielnic i obszarów miejskich w Szwecji zostało obwołane non-go zonami, czyli strefami, gdzie w praktyce przestało funkcjonować szwedzkie państwo.

Podobne statystyki dotyczące przestępczości na tle seksualnym raportowane są w sąsiedniej Finlandii.

Zobacz też: Przerażające statystyki. W Finlandii za 93% przestępstw seksualnych odpowiadają imigranci

17 KOMENTARZE

 1. ▌▌To specjalna kategoria przestępczości: terroryzm multi-kulturowych uchodźców — specjalność zdradzieckiej Iewicy (u nas POPSLDNo–RazemZieloni).

 2. Szwecja jest już dzikim lewackim niebezpiecznym krajem w którym rządzi antyludzka marksistowska patologia.

  • A gdzie jest lepiej niż w Szwecji? W USA gdzie są strzelaniny w szkołach? A może w Rosji gdzie są terroryści w metrze?

 3. To co w Szwecji jest uznawane za gwałt ( np. łapanie za biust kobiety bez jej zgody) w Polsce jest uważane co najwyżej za lekki nietakt.

  • A gwałt zbiorowy to pewnie złapanie 4 piersi na raz.
   Jeśli było by prawdą co piszesz to wkrótce można się tam spodziewać więzienia za zakłócanie ciszy nocnej czy pierdzenie przy stole.

   Jeśli takie jak ty kobiety są gwałcone to mi po prostu tych osób nie żal bo w końcu to taka sama błachostka jak złapanie cycka a cytując filozofa z Biłgoraja być może chcesz być zgwałcona ale to nie ze mną. Ja nie jestem typem człowieka, który się do takiej roboty nadaje.

   • Gwałt zbiorowy to w Szwecji np. złapanie kobiety za biust przez 3 facetów na raz. W Polsce jest to uważane za lekki nietakt a kobieta która się na to oburza jest wyzywana od feminazistek.

  • 1. To kłamstwo, ale nie spodziewam się od laików prawnych znajomości najbardziej podstawowych zagadnień prawa karnego.
   2. Tak samo jak jest w Norwegii, Danii, Finlandii…
   I patrz, tam nie ma takich podbudowanych statystyk.
   Magia, nie?
   3. Naruszenie nietykalności cielesnej. Dzięki Bogu, zrównywanie penetracji z zadrapaniami, wyciem, łzami i traumą do klepnięcia w tyłek (przyjmijmy, że w autobusie sięgając po siatki zahaczę o pośladki – więc nieumyślne – z uwagi na to, że to przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, to mam przerąbane i po 2 latach będę udowadniać, że nie było to umyślne; bym musiał zgłaszać w zasadzie co tydzień staruszki (a, no tak, zapomniałem, mężczyzny nie można zgwałcić, a kobiety mają „kicią” przepustkę) jest kretynizmem.

   Pozdrawiam i życzę nawiedzenia przez ducha zainteresowania wiedzą, choćby fundamentalną prawniczą :p

   • Tak to dokładnie wygląda w Szwecji. Jeżeli dotkniesz kobiety bez jej zgody to ona to zgłasza na policję. Stąd te statystyki.
    Wam prawiczkom wydaje się tam można łapać za biust tak jak w Polsce. Nic bardziej błędnego.

    • alutka wilczyca…hahaha…Ty kochanienka widac nie tylko bylas po tych „cyckach” lapana zbiorowo, ale pewnie tez maczuga walona po lbie…;)))…echhh!…alutka!…alutka!!!…;)))

    • Jak w Polsce złapiesz kobietę za biust to dostaniesz 5 lat IDIOTKO!!!!!!

 4. A moze warto by podrzucic muzulmanon ze Szwecji adresik Stefana Michnika vel Szechtera.

 5. kara śmierci – gwałciciel obojętnie jakiego wyznania i pochodzenia
  zresztą kara śmierci dla wielu innych niedoszorowanych poważnych przestępstw. I w poważaniu mam argumenty nieodwracalności (pomyłki) czy to że tylko długoletnie więzienie może być karą (prawda w większości przypadków), że nie odstrasza (psychopata i tak nie zważa na konsekwencje) itp itd…

  dla kilku najcięższych przestępstw (np spalenie wysypiska śmieci w celu pozyskania ogromnej ilości kasy , nie zważając że po drodze zatruje się środowisko i może się przez to np urodzić dziecko z wadami) – karę śmierci poprzedziłbym torturami

 6. To jest ten lewacki raj brak kary śmierci, przyzwolenie na gwałty, pedofilię a w planach jest też przyzwolenie na nekrofilię, kazirodztwo …

Comments are closed.