Dwuznaczne manewry. Izraelscy spadochroniarze ćwiczyli w Polsce przejęcie lotniska

Oddział izraelski na lotnisku - zdjęcie ilustracyjne. Fot. Wikipedia CC 2.0 autor: IDF

Izraelscy spadochroniarze ćwiczyli w Polsce i w kilku innych państwach europejskich. Ich ćwiczenia miały też historyczne tło.

Dla izraelskich komandosów ćwiczenia nad Polską i Niemcami, gdzie mieściły się obozy zagłady miały wymiar symboliczny – tak pisze „The Times of Israel”.

Czytaj też:

Najważniejszym zadaniem dla izraelskich spadochroniarzy była misja przejęcia lotniska w Polsce. Izraelscy i amerykańscy spadochroniarze przylecieli z Niemiec i wykonali skoki w Polsce.

Czytaj też: Paranoik i oszczerca Verhofstadt znów ma atak. Oskarża Kaczyńskiego o branie pieniędzy od Kremla i współpracę z rosyjskim wywiadem

„To był dla nas wielki przywilej i zaszczyt, zarówno współpraca [z USA red.], jak i symboliczne wydarzenie” – powiedział major Amir Puri, dowódca izraelskich spadochroniarzy.

„Uczestnictwo w ćwiczeniach w Niemczech i Polsce, gdzie zlokalizowane było wiele hitlerowskich obozów śmierci, wraz z armią amerykańską, która pomogła wyzwolić część z nich, miało „wielkie znaczenie” dla oddziałów izraelskich” – powiedział Ido Sharir, oficer operacyjny.

Jak poinformował „The Times of Israel”, coroczne ćwiczenie Swift Response odbyło się w tym roku w Niemczech, Polsce, na Litwie i Łotwie, z udziałem uczestników z całej Europy, w tym z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, Polski i Portugalii.

Źródło: Onet.pl

28 KOMENTARZE

 1. To jest zdrada elit rządzących Polską. Przyvotowują się na zajęcie naszego kraju, a zdrajcy im to umożliwiają.

  • To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 2. Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Naziści zabili 3 mln Polaków.
  Komuniści zabili 1 mln Polaków.
  Polskie prawiczki nienawidzą Żydów a jednocześnie walczą o czystość rasy białej jak Hitler i wychwalają KGBowca Putina oraz chińskich komunistów.

 3. Tak dla ścisłości, na terenie Polski były zlokalizowane niemieckie socjalistyczne obozy koncentracyjne. Socjaliści są najlepszymi specjalistami w budowaniu i prowadzeniu obozów koncentracyjnych.

  • To ciekawe że w UE nie ma ani jednego obozu koncentracyjnego a w Chinach wychwalanych przez prawiczków jest ich masa.

Comments are closed.