Jarosław Kaczyński zabrał głos po kapitulacji przed Żydami! „Dzięki temu porozumieniu uzyskujemy więcej”

Kaczyński Żydzi Polska żądania
Żydzi Polska judeopoloia Eksponat z wystawy "Późna polskość" w centrum Sztuki Współczesnej i Jarosław Kaczyński. / foto: Jan Bodakowski/ PAP/Marcin Obara

Polski rząd, wycofując się rakiem, zmienił dziś przepisy ustawy o IPN, tak jak oczekiwało tego stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie. Jednocześnie podczas konferencji prasowej premier Morawiecki przedstawił dokonane zmiany jako…sukces.

Słuchając na konferencji prasowej premiera Morawieckiego można było odnieść wrażenie, że ustawa jest wycofywana, bo jest ona tak dobra i odniosła tak ogromny sukces w ciągu pół roku.

Jeżeli faktycznie było tak dobrze, jak Morawiecki mówił, to może dobrze, że ustawa została wycofana po tak krótkim czasie, bo aż strach pomyśleć co by się stało, gdyby działała dłużej.

Teraz do sprawy po raz pierwszy odniósł się Jarosław Kaczyński. Na początek prezes PiS odniósł się do podpisanej wspólnej deklaracji, w której potępiono antysemityzm i obiecano nie obarczać Polski całą winą z Holocaust.

Oczywistym celem tego dokumentu jest pokazanie światu, również naszych społeczeństwom, że doszliśmy w tej sprawie do porozumienia – stwierdził Kaczyński.

Czas przeciąć te wszystkie niekorzystne dla Polski, powtórzę raz jeszcze – wypływające z niezrozumienia naszych intencji, a niekiedy i z bardzo złej woli – dyskusje wokół ustawy o IPN. To właśnie zostało uczynione – tłumaczy się prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Prezes Kaczyński określił zmiany w ustawie o IPN sukcesem i wielką szansą dla Polski: W mojej opinii dzięki temu porozumieniu uzyskujemy więcej, niż byśmy byli w stanie osiągnąć dzięki zapisom nowelizacji o IPN. Otwieramy sobie drogę do ofensywy antydyfamacyjnej.

Zobacz także: Najtwardsi wyborcy masowo odwracają się od PiS-u po kapitulacji przed Żydami. „Czy Wy już kompletnie straciliście rozum?”

Źródło: niezalezna.pl/nczas.com

37 KOMENTARZE

   • Nie każdy potrafi tak cmoknąć żyda w dupę, że czuje się żyd aż zadowolony.
    PiS potrafi.
    Jeszcze tylko zapłacić 300 000 000 000 $ i … finisz Polonia.

    • 10/10

     Na nową ustawę o IPN

     Nie pada słowo w niej „antypolonizm”,
     „Antysemityzm” – owszem! Cały komizm
     Ten na stulecie jest niepodległości
     Wręcz ekspresowo – pan Daniels tu gości…

     Jeśli się komuś kiedyś wydawało,
     Że „tylko Rosja gwałci”, znał za mało.
     Wujek Sam właśnie zsunął nieco gacie,
     A „polski” rząd mu ssie… Już prawdę znacie!

     „Kompromis” mamy zatem z Izraelem.
     Można powtarzać za Bibim z weselem:
     „Holokaust winą Polaków NIECAŁĄ.”
     Wstać z kolan trudno… Oj, będzie się ssało!…

    • Nastąpiło klasyczne zrobienie laski na kolanach przez ten rząd, nie pierwsze i nie ostatnie niestety… Dla rozluźnienia proponuję obejrzeć mecz Korea – Niemcy (własnie zaczęła się powtórka na trójce). Niczego to nie zmieni, ale chociaż miło popatrzeć jak szwaby biorą w dupę. Odradzam programy publicystyczne w TV-kura bo można porzygać się od „mądrych” tłumaczeń i wazeliny eksperckiej dla rządu tymczasowego. Wildsztajn na ten przykład przed chwilą odkrył, że wymordowaliśmy żydów w Jedwabnem, tylko czekać aż zaproszą Grossa…

     • Wildsztajn miał kojtnąć metafizyczną śmiercią (Engelking) na białaczkę i co … oszukał, jak to żyd?
      Semka też niezły debil. Lepszy tylko ten żydek Karnowski. Z przejętym redaktorkiem połączyli się z tym niemotą co to przez 83 lata nie nauczył się języka polskiego. Szewach Wajs czy jak mu tam.

    • Jaka Polonia?Polin!JK to chazar i wszystko robi dla dobra swoich pobratymców kosztem narodu polskiego.To samo robił jego braciszek Lechu.Ciekawe czy naprawdę go zabili czy też sfingował swoją śmierć i teraz śmieje się z nas.Jeśli zginął to w piekle się smaży,Judasz

 1. PIS wyraznie przegiął. Pełzaniem na kolanach zrobił to czego zażądali Żydzi i udaje,że to wielki sukces . Jaki sukces? Co Żydzi maja do naszych ustaw? Teraz widocznie widac jak wykreca sie kota ogonem.Żydzi zwycieżyli. I tak kawałek po kawałku zawłaszczaja Polske

  • Jak to co mają… 300 mld dolców!!!Geszeft najważniejszy,a prawda się nie liczy.

 2. Myślałem, że wraz z odrodzeniem Polski materialnym i duchowym Polska odradzać się zacznie, że wyzbywać się zacznie tchórzostwa i wyzwalać się zacznie od pracy agentur, że przestanie pracę dla obcych uważać za najrozumniejszą pracę dla Polski. cyt.Józef Piłsudski.

  I wam wycieruchy kury szczać prowadzić,a nie polityke zdrajcy

  • Piłsudski dobrze mówił, ale sam był agentem niemieckim.

   • Dobrze mu odpisałeś. Był agentem niemieckim i austriackim, gnojem i szubrawcem który Polskę niszczył…z Wawelu powinni go wyrzucić na śmietnik historii…

   • Piłsudski był wileńskim żydem. Na ważne stanowiska w państwie ściągnął dalszych „wilenczykow”. Niby dlaczego dogadał się z bolszewikami?

 3. To że Kaczyński jest zdrajcą i farbowanym lisem wiemy od dawna. Ja bym chciał za to dowiedzieć się dlacze nczas tak się zeszmacił. Kiedyś publikowaliście felietony na przyzwoitym poziomie i potrafiliście podawać informacje bez błędów ortograficznych i literówek. A dzisiaj wyglądacie niczym pudelek. Skąd taka zmiana?

  • Też mnie (czytelnika NCzasu od 1992 r.) to martwi.
   Wydaje mi się, że w tygodniku czy dwutygodniku błędy są kompromitujące i niedopuszczalne.
   Natomiast w przypadku „redagowania na gorąco” nie byłbym taki surowy. Nie wiem, może redakcja powinna młodym redaktorom zafundować jakiś dobry program korygujący.

 4. Ci parszywcy chyba nas chcą wciągnąć w wojnę z Iranem i temu mogła służyć ta cała afera.

 5. Kłamcy, manipulatorzy, antypolacy, którzy jako wytrawni szalbierze polityczni gładko weszli w rolę megapatrioty, w dodatku „dobrego paniska” który by utrzymać się przy władzy obficie rozdaje tłuszczy ochłapy, często nawet całkiem tłuste.

 6. Dodajesz komentarz jako markpiont@markpiont

  D … już daliśmy, co dalej ? Wie to Pan, Panie Pierwszy Ministrze ? Czy jak dziwka czekamy na na łaskawość Panów ? Pozdrowienia dla gospodarzy tegoż portalu, he, he, he, … Miło to już było … PS.: kiełbaska z grilla, czy karkówka ?

 7. Premier zbrodniczego syjonistycznego tworu w Palestynie dyktuje nam – na oczach całego świata – treść ustaw. Państwo PiS to państwo z tektury. Trudno o wiekszą HAŃBĘ.
  Teraz wszyscy będą bili w Polskę jak – nomen omen – w KACZY KUPER!!!

 8. Obiecano nie obarczać Polski całą winą z Holocaust, no sukces jak cholera, tylko dlaczego do tego sukcesu JK nie dołożył swojego głosu tylko wyszedł z sejmu. Dlaczego tak ekspresowo procedowano, inne ustawy leżą miesiącami i dlaczego zakneblowano posłów, gdy chcieli zadać pytania nt. tego sukcesu.

 9. Zyskujemy więcej — jakie więcej, więcej od czego?
  Śmiertelnie chory kurduplu, twój czas nadchodzi galopem. Zastanów się nie nad tym, ile zyskujesz, ale ILE TRACISZ (!!!) KREATURO. Pomyśl, jak będzie niebawem wyglądała twoja mogiłka i kto na nią przyjdzie. O „mogiłce” twojego brata nie wspominając, bo chyba nie sądzisz, że takiemu żydofilowi pozwolimy leżeć w POLSKIEJ krypcie…

 10. Kaczka i jej paczka poddała i sprzedała Polskę zupełnie nie licząc się ze zdaniem Polaków. Jeszcze raz sprawdza się prawda, że armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana – a tym bardziej przez kaczkę.

 11. Zapamiętamy to jak pis liże tylek żydą i żydowskim staną zjednoczonym zdrada

 12. Polacy nie głosujmy na PiS i kaczystan!!!!!!!!Kalstejna-Kaczyńskiego pogońmy z Polski razem z żydowskimi przydupasami!Dośc sprzedaży Polski jewrejom!

 13. Szkoda komentarza.
  A do Wszystkich piszących komentarze w tej sprawie chciałbym przypomnieć, że znajomość historii jest tutaj niezbędna, to znaczy, że trzeba przypomnieć sobie kto brał udział w obradach przy tzw. „stole bez kantów”, czyli jakie ugrupowania są nieustannie od tamtego czasu u wadzy i wtedy się wypowiadać. Przecież to Państwo nieustannie to towarzystwo w kolejnych wyborach wybieracie.
  POLACY – czas skończyć z hipokryzją i najwyższy czas na zmiany!!!.

Comments are closed.