Internet się śmieje. Tomasz Sakiewicz w proPiSowskim amoku. Chce Nagrody Nobla dla Kaczyńskiego i „Nataniachu”

Tomasz Sakiewicz. Foto: PAP/Leszek Szymański
Tomasz Sakiewicz. Foto: PAP/Leszek Szymański

Tomasz Sakiewicz po raz kolejny swoimi twitterowymi mądrościami rozgrzał internautów. Tym razem chce, żeby Jarosławowi Kaczyńskiemu przyznano Nagrodę Nobla. Komentatorzy nie zostawili na nim suchej nitki.

Na Twitterze redaktor Tomasz Sakiewicz popełnił taki oto wpis:

„Nataniachu i Kaczyński powinni dostać za wspólną deklarację walki z antysemityzmem i antypolonizmem pokojowego Nobla. Nikt nie zrobił tyle dla przełamywania stereotypów i wzajemnych uprzedzeń oraz budowania pomostów pomiędzy narodami.” (pisownia oryginalna)

Nie wiemy kim jest tajemniczy „Nataniachu”, ale prawdopodobnie redaktorowi Sakiewiczowi chodziło o Binjamina Netanjahu. Nie skomentujemy tej złotej myśli, zrobili to już całkiem dobrze internauci. Komentarzy popierających pomysł Sakiewicza jest dosłownie kilka. Reszta tak jak poniżej.

źródło: twitter.com

45 KOMENTARZE

  1. Śmiać się z błędów Sakiewicza można ale pilnować się należy aby śmiejąc się, nie zrobić takiej samej gafy. W artykule piszecie imię premiera Izraela „Binjamin”, zaś w innym artykule dotyczącym stawianych mu zarzutów korupcyjnych piszecie raz „Banjamin” a raz „Benjamin”.
    Przy okazji stary dowcip:
    – Pisać należy Irak czy Iran?
    – Zapytajmy Miodka!
    – Chyba nie warto. Na pewno powie, że obie formy są dopuszczalne.

Comments are closed.