Skandaliczny artykuł o Polakach w izraelskiej prasie. „Ich nienawiść do Żydów przeszła z mlekiem matki”

Brama obozu koncentracyjnego Auschwitz / Marika Stein.

Skandaliczny, antypolski, oszczerczy – tak można opisać tekst p. Mariki Stein na platformie blogowej „Times of Israel”. „Autorka, mimo że przypomniała skrótowo o sytuacji Polaków w czasie II wojny światowej, skupiła się jednak na „polskim” antysemityzmie” – donosi Reduta Dobrego Imienia.

Przywykliśmy już do oszczerczych i antypolskich tekstów w Izraelskiej prasie. Tym razem w swoim wpisie na blogu na polskim antysemityzmie skupiła się Marika Stein. Zaczęło się oczywiście od przypomnienia nowelizacji ustawy o IPN, która kilka miesięcy temu przeszła przez polski parlament.

Dalej autorka pisze o wycofaniu się z ustawy pod presją Izraela, a nie jak usiłują się nam wmówić polskie władze, o wycofaniu się z ustawy po odniesieniu sukcesu. W tekście możemy przeczytać też kłamstwa o marszu 60 tysięcy białych suprematystów w Warszawie w Dniu Niepodległości.

P. Stein przyznaje co prawda, że obozy zagłady jedynie znajdowały się na polskiej ziemi, ale były zakładane przez Niemców, którzy to byli faktycznymi pomysłodawcami Holocaustu i którzy zgładzili 6 milionów Żydów. W ramach powtórki z historii przypomina też wymordowanie polskich elit przez Niemców.

Nie ma żadnych wątpliwości, że Polacy doświadczyli trudnych warunków, przymusowej pracy, głodzenia, tortur i egzekucji – możemy przeczytać na blogu. Przypomnienie tych faktów ma się jednak nijak do jednostronnego spojrzenia na historię i fałszywego oskarżania Polaków o antysemityzm.

Moja obserwacja postaw Polaków wobec Żydów po propozycji nowego ustawodawstwa otworzyła mi oczy – zaczyna swój wywód. Dalej p. Stein przypomina historię opowiadaną jej przez babcię, której złe doświadczenia sprzed wojny miały nie być wyjątkiem i stanowią dowód na antysemityzm w II RP.

Polska była znana ze swojego antysemityzmu, zarówno w sensie kulturowym jak i zinstytucjonalizowanym – oskarża nasz kraj p. Stein. Opisuje ona rzekome przykłady krzywd, jakich doznawali jej dziadkowie, czym miało być niezajmowanie wysokich stanowisk i inne restrykcje.

Czytaj dalej ->

99 KOMENTARZE

 1. Żydłaki za takie oszczerstwa Polaków do ??? Chyba wiecie gdzie!Jeszcze można je uruchomić!

 2. W USA Żydzi nie mieli łatwo jeszcze w latach 50-tych. Niemniej, rzeczywiście, IIRP była instytucjonalnie bardzo antysemicka, nie nadając jidisz statusu języka urzędowego, żeby Żydzi mogli uczestniczyć we władzach.
  Ciekawe, czy babcia szanownej pani, umiała mówić po polsku.

  • Polska(i bardzo dobrze) staje się na wzór amerykański sprzed II Wojny Światowej krajem antyżydowskim.
   Wszystko za sprawą obecnie panującego nam prezydenta A.Dudy, który szerzy kłamliwe postawy fałszywych Polaków, jakoby Polska kiedykolwiek była krajem „dwóch narodów”.
   Jakoby Polska była naszą(Polaków i Żydów) „wspólną ojczyzną”.
   Polska jest krajem i ojczyzną Polaków panie prezydencie Duda.

 3. Dowodem na to że pani sztejn ma rację jest napis nad Polskim Obozem dla żydów. Jest to tekst pisany klasyczną staropolszczyzną jakę posługują się do dzisiaj prawdziwi Polacy.

 4. Poprawianie ustawy o IPN było dobrą okazją do likwidacji karania za kłamstwo oświęcimskie, jeśli ktoś chciałby pokazać palec gudłajom. Nietrudno zauważyć, że PiS markuje pewne ruchy, w wielu tematach, dla poklasku gawiedzi, żeby potem wycofać się na z góry upatrzone pozycje.

 5. zydow sie w morde wali a nie dyskutuje. Jezus powiedział że to bandyckie plemie

   • A racja racja, ale prawdziwe słowa Pana Jezusa Chrystusa nie przeczą temu co napisałem a wręcz potwierdzają

   • Kazał nadstawiac ale zlym ludziom, więc mnie te nauki nie dotyczą, ja jestem stworzony na obraz i podobieństwo Boga, a Bóg wypierdzielil Adama i Ewe za głupotę, co i ja staram się czynić, a za inne przestepstwa inne kary

    • „Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: NIE STAWIAJCIE OPORU ZŁEMU. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące!”

     • „W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!”

    • Jakim prawem porównujesz się do Boga? To że jemu coś wolno nie znaczy, że tobie też.

 6. Po pierwsze, wierzę w Sprawiedliwość, która kiedyś dosięgnie wszystkich. Jest wyraźnie napisane, aby nie dawać fałszywego świadectwa przeciw swemu bratu.

  Po drugie, cieszę się, że moi ś.p. dziadkowie już tego nie doświadczają. Dali schronienie rodzinie żydowskiej, ryzykując życie własnej rodziny. Chyba do ostatnich dni babci uratowany wówczas Dawid (niemalże niemowlę w czasie wojny) przysyłał listy z Kanady. On jedyny – bo jego matka, na łożu śmierci, przykazała swoim dzieciom pamiętać, komu zawdzięczają życie (najpierw Bogu, potem moim dziadkom właśnie).

 7. jedna sprawa mydli sie w mozgu zydowskich kanalii na, ktora do teraz nie potrafia odpowiedziec- dlaczego, jesli tyle bylo ,,instytucjonalnego,, i ,,wyssanego z mlekiem,, ,,antysemityzmu,,(co to kurwa jest?) w Polsce, to dlaczego te swinie przyjezdzaly do tego kraju, no przeciez to trzeba byc debilem zydyowskim, by takie karygodne bledy zyciowe popelniac. Kto wam wszaze powiedzial, ze to jest wasz kraj, wy macie swoj zydoland, a wiec wypier..jcie do niego antysemickie gnojki, bo jak narazie, to wy zydowskie paskudy zabiliscie najwiecej semitow, waszych wspolbraci zydow i semickich sasiadow israela.

  • Dzieje się tak dlatego drogi „taro”dlatego bo żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

   • Widzę podobieństwo między dwoma wymyślonymi narodami Ukraińcami i Żydami.

     • Mój błąd, sorki.
      Polacy w XVIII wieku też byli wymyślonym narodem.

     • Obawiam się, że najmniej wymyślonym w Europie. I nie mam tu na myśli narodu niemieckiego, bo to oczywiście żart by był o nim wówczas mówić (a i dzisiaj różnie można na to patrzyć). Wprawdzie Polacy też byli poddanymi króla, ale go sobie obierali. To tworzy silniejszą wspólnotę. Plus „bracia szlachta”.

   • Rozumiem że znasz 13 mln Żydów osobiście skoro wygłaszasz takie opinie, ty biedna antysemicka kurwo?

    • ktos musialby byc debilem, aby byc filosemita, tym bardziej po ujawnionych faktach historycznych na temat zydostwa ,udokumentowanych w kilkudziesieciu krajach.

 8. jeszcze trochę, a Zydzi będą przepraszać Niemców. Przegięcie i zakłamywanie historii nigdy nie kończy sie dobrze. Kij ma dwa końce.

  • przeprosic przeprosza, ale juz pieniedzy deutschom nie oddaja , co wydebili to teraz ich.

  • Dlaczego Hitler tak dużo ich wymordowal bo byli zagrożeniem chociaż sam mial korzenie żydowskie oni teraz rządzą światem

 9. Mam nadzieję,że przyjdzie kiedyś czas prawdziwych rozliczeń.Może kiedyś „małe gówniane państewko”(i żydkowie bredzący o swojej wyjątkowości i wydumanych cierpieniach) odpowiedzą za zbrodnie na rasowych Semitach, Palestyńczykach.Może kiedyś ludzie zrozumieją gdzie występuje najbardziej perfidny antysemityzm? Czy te kreatury myślą,że wszyscy mają wykształcenie telewizyjno-gazetowyborzcze?Dlaczego w tej Polsce z instytucjonalizowanym antysemityzmie mieszkało tyle tego niewdzięcznego narodu?Nigdzie więcej na świecie nie było ich tak dużo jak w Polsce.Może kiedyś ktoś ich rozliczy za zbrodnie handlu niewolnikami,za udział w komunizmie i tzw.nazizmie,za pomoc sowietom po 17 września 1939,za zbrodnie na polskich patriotach po II wojnie.No i ta „międzynarodówka lichwiarska”.Sami amerykanie powinni się dokładnie przyjrzeć,jak rucha ich największy sojusznik.Może kiedyś będą musieli za to zapłacić?Od Polski zalecam się odpierdolić.

  • Kali, Garbanosy i Słowianie

   Wszyscy krewni jego i sam Kali
   Zawsze razem mieszkali w Afryce.
   Oni się nie interesowali
   Polityką. Ale polityce
   Kali wcale nie jest obojętny!…
   A więc żywot Kalego jest smętny.

   Wpierw z Egiptu kołchoz Garbanosy
   Uczyniły. Trzeba do kołchozu
   Ludzi… Kali krzyczał w niebogłosy!
   Ale uciec nie zdołał z powrozu.
   A, gdy Sachel jest w mocy islamu,
   Kto dostarcza stąd czarnego szlamu?

   Garbanosy krewniaków Kalego
   Poprzez wieki gnają milionami
   Do Bagdadu wprost z lądu czarnego.
   Garbanosy, mówiąc między nami,
   Do Bagdadu także Słowian gnają.
   I ich z Kalim, jak bydło, sprzedają.

   Czas ucieka, wiek za wiekiem mija.
   Już nie Bagdad jest trendy, lecz Stambuł.
   Statek z Kalim do portu przybija.
   O dostawę Słowianek dba czambuł.
   Czas ucieka. W łańcuchach na statku
   Amerykę czas poznać w dodatku!…

   Bywa, czasem połowa umiera,
   Nim zakuta ocean przepłynie.
   Lecz holokaust to nazwać – afera!
   A pomyśleć o udziale, winie
   Garbanosów – to przeciw ludzkości
   Myślozbrodnią jest spostrzegawczości!

   By więc myślą nie popełnić zbrodni,
   Na papierze ująć ją wypada:
   Nowinkarze w Anglii są dość modni.
   Więc Irlandii katolickiej biada!
   Sto tysięcy katolików domu
   Nie zobaczy już. Sprzedani!… Komu?

   Anglik Cromwell pokonanych sprzedał.
   Na Barbados biorą ich handlarze.
   Biały zbierać trzciny rady nie dał.
   Lecz mieszaniec…? Pan (nos jaki?) karze
   „Pokryć Kalim katoliczki białe”.
   Garbonosy biorą złoto całe.

   Garbanosy nie próżnują… Praca:
   Złoty handel trójkątny, kapitał!
   „Dla Kalego starczy głodo-płaca.” –
   Garbanosom pomysł ten zaświtał –
   „Abolicja! – Północ Ameryki
   Czeka… „Kali, czekają fabryki!”

   Garbanoski prezydent więc wojnę
   Rozpętuje i niszczy Południe.
   (Z niewolnictwem walka to dostojne
   Bajdurzenie… „Gdy jest kryzys – cudnie!”)
   Kali ruszył („zmiany, zmiany, zmiany!”),
   Choć miał lepiej niż chłop pańszczyźniany.

   Garbanosy robią też w Europie
   Niezły Geschäft. Więc Kali w udręce
   Wciąż w kolonii zbiera, sadzi, kopie…
   Tak pracuje, albo traci …ręce!!!
   Garbanosy Kalego wyssały
   Tak, jak Słowian proletariat biały.

   Proletariat z resztą tudzież chłopi
   Garbanosych też bardzo zajmują.
   Ich produktem jest horror utopi.
   Rewolucję w Rosji rozpętują:
   Niepotrzebne słowiańskie elity!…
   „Własność, honor i chrześcijaństwo – mity!”

   „Kryzys – cudnie!” Lecz teraz się zdarza
   Garbonosym kiks… to znaczy holo.
   „Trzy miliony nie mają cmentarza!”
   A holocaust Słowian? – „Jest swawolą,
   Nadużyciem słowa!” – Choć trzydzieści
   Ich milionów cmentarz nie pomieści…

   Gdyby Kali się emancypował
   I rozkwitła Afryka by nagle?
   Aj-waj! Geschäft by się nie dotował…
   Zsechł w Europie by, jak stare bagle!
   Dotowanie produkcji żywności
   Trwa w Europie. A Kali …niech pości!

   I ostatnia (na razie) odsłona:
   Rejs Kalemu znów zafundowali…
   Poprzysięgły „niech Europa skona!”
   Garbanosy. Pod ręką był Kali…
   A co stanie się z Garbanosami,
   Kiedy Kali tak… ze Słowianami…?!

  • Izrael to jedyny cywilizowany kraj na bliskim wschodzie, każdy kto go szkaluje jest śmieciem i kurwą.
   PS. To prawda.

  • „zbrodnie na rasowych Semitach, Palestyńczykach”
   Jakie zbrodnie debilu, niech to Palestyńskie ścierwo przestanie trzymać wyrzutnie rakiet w szkołach, szpitalach, osiedlach mieszkalnych to nie będą ostrzeliwani.

   • Takie ludzkie rozwolnienia jak ty i ten drugi jełop możecie co najwyżej bluzgać.Cywilizowany kraj?Słyszałeś jak tak kupa gówna powstała.Może poczytasz coś o wiosce Deir Jassin?Jakie rakiety?Zrobione z rur kanalizacyjnych parchu .Palestyńczycy to nie Semici?Może to Aryjczycy durniu?Żydowskie śmiecie atakowali nawet swojego największego sojusznika jak im podpadł.Kiedyś zdaje się francuski dyplomata nawał ten wrzód „małym gównianym państewkiem’.Jak nie wiesz dlaczego, to sobie doczytaj.

    • Gdzie napisałem, że Palestyńczycy nie są semitami ty biedna, bezmózga kurwo?

     • ty pomiocie kałmuka parchu nie myty ojciec wychowany w sztetlu nauczyłes sie po polsku?Najwyzszy czas gudłaju

     • Zapomniałem brudny kutasie dodać pytanie dlaczego mordujecie Semitów.Cały świat słyszy wasz żydowski jazgot o strasznym antysemityzmie.Wszyscy chcą mordować Semitów.Nawet spalono kukłę.A tu proszę.Naloty,tortury,wyburzanie domów,odcinanie wody,rozstrzeliwania itp.”cywilizowane”zachowania.Zawsze można obejrzeć film na YT pod tytułem „Żydzi na pikniku oglądają mordowanych Palestyńczyków” .Może szmato tego nie widziałeś,a powinieneś.Wszystkim,którzy nie widzieli polecam.Gdybym był żydkiem wstydziłbym się przyznać że nim jestem.Chciałeś kutasie dowodów na zbrodnie,no to masz.

     • Nie napisał, że państwo to było państwo Izrael. Epitet dla siebie wymyśl sobie sam.

     • Przeczytaj jeszcze raz co napisał. Zasugerował, że Izrael nie jest cywilizowanym krajem bo Deir Jessin.

     • Napisał o tym, jak (tu wyraził się nieobyczajnie i obraźliwie) powstała i wspomniał o DJ.
      No cóż – trochę jednak ta masakra ma z mordu założycielskiego.

 10. polaczki się oburzają, bo ktoś wygarnął im prawdę w te ich zakłamane, świńskie ryje.

 11. Jeśli im tak zle było w Polsce to po jaką cholerę złazili się do Polski przez tyle wieków. Może byli masochistami lub ludzmi ograniczonymi umysłowo?

 12. Na tych ssynach parchatych cały swiat sie poznał za to odwdzieczaja sie Polakom za miekie serce.Tylko knut nauczy ich ogłady.Szli jak bydło na rzeź i sami sie poganiali.

  • Apel do wszystkich skurwysynów trzymających swoje brudne polskie łapy na majątkach moich przodków.
   Oddajcie wszyskie kamienice skurwysyny. Jak wam nie wstyd? Zachowujecie się jak hieny.
   Podczas gdy moi przodkowie po nocach uczyli się języków obcych i trudnej sztuki kupiectwa, wasi przodkowie byli zwykłymi śmieciami i psami i przetrwaniali te nieliczne śmieci, które mieli chlając i współpracując z nazistami. ODDAJCIE MAJĄTKI JESZCZE RAZ POWTARZAM! Zanim
   wielka moc Izraela sama się o nie upomni. Polska oddaj majątki, które zagrabiłaś mojemu
   ludowi!

   • chyba gdzies odkryles w piwnicy butelke wina,, patykiem pisane,, jeszcze z czasow komunistycznych,ktora twoi krewni po kopniaku w dupe przeszmuglowali do izraela, ze ci tak jeblo od razu na dekiel.

   • Jakiemu narodowi żydzie ? Jakiemu ? To jest plemię a nie naród i to plemię żmijowe. Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 13. Polacken, nadszedł czas rozliczenia się z tego, co ukradliście Żydom. „Złotych żniw” nie zamieciecie pod dywan.

  • ty skunksie, twoi krewni to ukradli, a teraz my mamy oddawac jakims oszolomom, bo gmina tak powiedziala?

  • Jeżeli mówisz „ złotych żniw ”, to masz na myśli żydowskich kolaborantów III Rzeszy którzy wespół z Niemcami rabowali braci Żydów z drogocenności i pozbywali się niewygodnych świadków poprzez wywózki do Auschwitz we wiadomym celu?
   Z pewnością masz tu na myśli niejakiego żyda o nazwisku Mordechaj Chaim Rumkowski, niemieckiego kolaboranta i administratora Getta Łódź.
   Jeśli coś więcej, to polecam książkę „Żydowscy kolaboranci Hitlera” Ireneusza Lisiaka.

  • Do budy. Tam się zastanów, jak pomieścisz swoich, gdy oddacie ziemię Palestyńczykom.

  • kurwinoza ty to zwykły hujoza onanista za klawiatury goi robiący pałę swoim panom , oto jeden z nich co to im laskę robisz a jest ich na świecie miliony to on i jemu podobni zajebali te żydowskie złoto hujozo – Józef Światło, pierwotnie Izaak Fleischfarb – wysoki funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, m.in. wicedyrektor Departamentu X MBP.
   Data i miejsce urodzenia: 1 stycznia 1915, Medyń, Ukraina
   Data i miejsce śmierci: 2 sierpnia 1994, Stany Zjednoczone
   Rodzeństwo: Cyla Fleischfarb, Maria Fleischfarb, Róża Fleischfarb, Sara Fleischfarb
   Rodzice: Gabriel Fleischfarb, Rebeka Fleischfarb

 14. Każdy polak, który używa mózgu i nie obojętny jest mu los Polski gardzi żydami. Bo to wróg nr 1 wolnej i suwerennej Polski. Najgorszy bo wewnętrzny jest niczym tasiemiec i rak na zdrowym organiźmie. Nic tu nie ma mleko od matki. Wystarczy poznać fakty, a przeklina się króla co to kurestwo wpuścił do tego kraju. Życzę tym chujom w jarmułkach, żeby ich pan Lucyfer wziął ich do siebie do gorącego kotła i palił do skończenia świata. Tfu żydzi tfu. Mam nadzieję, że już nie znajdzie się żaden polak frajer, który tym niewdzięcznym podludziom będzie pomagał, żaden szabes goj który na nich będzie pracował i żaden klijent który od nich będzie kupował. Marzę o czasach w których za kabałę będą palić na stosie.

 15. Francuscy rewolucjoniści jako pierwsi robili mydło z ludzi, niemieccy socjaliści tylko powtórzyli ten zwyrodniały numer po rewolucjonistach. Socjalizm jest zbrodnią na ludzkości.

 16. Miło posłuchać, a właściwie popatrzeć (na komentarze) parszywych parchów* plujących jadem (wypijanym z mlekiem matki) na Polaków.
  Powód jest jeden: głupich i bardzo głupich gojów (filosemitów) coraz mniej. To ich bardzo denerwuje.
  Tyle kasy i wysiłku włożyli by ogłupić Polaków. Efekt mizerny jeżeli chodzi o przeciętnego obywatela. Natomiast POPiSisowe kundelki jeszcze merdają ogonkiem lub warczą jak im mossad nakaże.
  Ale to się zmieni. Jak wyborcy pokażą żydowskim kundlom, że nie tolerują tej ich haniebnej postawy.
  * nie jestem językoznawcą. Czy ktoś wie czy przymiotnik parszywy został urobiony od parcha? A może odwrotnie – obserwacja parchów stworzyła przymiotnik parszywy?
  Sądząc po wypowiedziach kurwinozy czy brakMiSłów oraz … nomen omen Bez napletka optowałbym za drugim wariantem.

  • Oczywiście, drobna pomyłka. Winno być w przypisie:
   „*… Czy ktoś wie czy przymiotnik parszywy został urobiony od parcha? A może odwrotnie – przymiotnik parszywy posłużył do utworzenia słowa parch?
   Po parszywych wypowiedziach kurwinozy czy brakMiSłów oraz … nomen omen Bez napletka na temat Polski i Polaków wiemy że to parchy lub ich miłośnicy. Optowałbym więc za drugim wariantem.

 17. Miło posłuchać, a właściwie popatrzeć (na komentarze) parszywych parchów* plujących jadem (wypijanym z mlekiem matki) na Polaków.
  Powód jest jeden: głupich i bardzo głupich gojów (filosemitów) coraz mniej. To ich bardzo denerwuje.
  Tyle kasy i wysiłku włożyli by ogłupić Polaków. Efekt mizerny jeżeli chodzi o przeciętnego obywatela. Natomiast POPiSisowe kundelki jeszcze merdają ogonkiem lub warczą jak im mossad nakaże.
  Ale to się zmieni. Jak wyborcy pokażą żydowskim kundlom, że nie tolerują tej ich haniebnej postawy.
  * nie jestem językoznawcą. Czy ktoś wie czy przymiotnik parszywy został urobiony od parcha? A może odwrotnie – obserwacja parchów stworzyła przymiotnik parszywy?
  Sądząc po wypowiedziach kurwinozy czy brakMiSłów oraz … nomen omen Bez napletka optowałbym za drugim wariantem.

 18. Słowa jednego z głównych socjalistycznych ideologów Josefa Goebbelsa:

  „Jeśli myślę na sposób socjalistyczny, muszę być antysemitą, ponieważ Żyd jest inkarnacją kapitalizmu”

  Kilka lat później powstały niemieckie socjalistyczne obozy koncentracyjne.

 19. EKONOMIA ŻYDOWSKA opisał ją Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach dzięki sztuce MATACZENIA za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 20. Eh glupia dziewczyna. Jak taka z niej zydówka to spadaj do jeruzalem ,,potomkini mordercow Jezusa Chrystusa,,niezspomnij o tym glupia gąsko. HMM CHYBA TO KARA ZA GRZECH WAS SPOTYKA I TO NIE DO SIÓDMEGO POKOLENIA ale widac stwórca zadecydował dłužej.

Comments are closed.