Szok! Tak Murzyni z RPA nakręcają się do zabijania Białych. A w Polsce nie chcą dać im azylu (Video)

Zastrzel Bura! - miting w RPA. Fot. youtube
Zastrzel Bura! - miting w RPA. Fot. youtube

Na mitingu wyborczym w RPA jeden z kandydatów ma bardzo prosty przekaz „Zastrzel Bura, zastrzel Bura, piff-paff”. Wyborcy są jak widać zachwyceni. Nie ma raczej wątpliwości, że zechcą wprowadzić te hasła w czyn:

Czytaj także: A to niespodzianka! Jaki bierze Warszawę? Pierwszy raz polityk PiS-u wygrywa w sondażach z Trzaskowskim!

W RPA trwają czystki na farmach będących w posiadaniu Burów, potomków osadników pochodzących z Europy. Coraz więcej farmerów obawia się, że sytuacja będzie się pogarszać i w końcu, w obawie o życie, będą zmuszeni do opuszczenia swojej ziemi i swoich domów.

Nczas.com

Czytaj także: Wojna na górze – odcinek 66, a jednak nadal śmieszy. Michnik nazwał polityka kretynem. Riposta Gowina powala na kolana

34 KOMENTARZE

  1. Cale szczescie, ze stamtad zwialem na czas, choc nie bylem farmerem. To jeden z najbardziej fascynujacych krajow, ale na skutek oblednej polityki oddawania wladzy dzikim analfabetom, przeksztalca sie teraz w obraz nedzy i rozpaczy. Patrzec, jak niebawem bambusy beda umierac z glodu. Na nic sie im zdac moze nawet zyzna gleba i slonca bez liku. Czarni nie baczac na ponura historie pobratymcow, ida sladami Rodezejczykow, ktorych kraj zostal juz stracony na zawsze.

    • ▌▌„na skutek oblednej polityki oddawania wladzy dzikim analfabetom”

      Akurat to bym określił kwestią dyskusyjną — jaki stopień dysproporcji w partycypowaniu we władzy może zaakceptować grupa społeczna kosztem poczucia własnej godności?

      Mają zdecydowaną większość — trudno z tym walczyć, gdyby sami chcieli wrócić do ludożerstwa. Zupełnie odwrotna sytuacja, niż w Polsce, gdzie to nas — gospodarzy tej ziemi — próbowano przerobić na półniewolniczą, zakneblowaną masę mającą bez szemrania utrzymywać nie tylko gości „cenniejszych niż złoto”, ale i całą obsługującą ich pasożytniczą kastę urzędniczą, a przy okazji dokończyć eksterminacji etnicznej w liberalnym reżimie multi-kulti.

      .

      Poza zamiłowaniem do cynicznej i bezwzględnej inżynierii społecznej liberalnych komunistów na szczytach władzy (u nas POPSLDNo–RazemZieloni), wśród popierającej ich tłuszczy dominuje przewaga emocji nad racjonalnym myśleniem — myślenie magiczne, iż ich własne emocje i wewnętrzne przekonania stwarzają świat na nowo — nie trzeba już się zajmować żmudnym badaniem świata, skoro ideologia liberalnych komunistów mówi daną rzecz całkiem wyraźnie (a klinicznie czystym przypadkiem jest tu ideologia genderyzmu–łysenkizmu [wprowadzana już w życie przez ostatni rząd POPSL Kopacz Smoleńskiej] — tak sprzeczna z faktami naukowymi, że aż na wszelki wypadek nikt z obszaru nauk ścisłych na jej temat się nie wypowiada):

      — „Dziki jest dobry, lepszy niż ty! Dziki jest cenniejszy, niż na wagę złota!”

      .

      Jakżeż bolesny jest trud myślenia o prawdziwej rzeczywistości nielegalnej migracji — przecież to jak zameldowanie złodzieja we własnym domu. A nadanie obywatelstwa — to jak dopuszczenie do podziału spadku I WSPÓŁDECYDOWANIA o sprzedaży lub wyburzeniu własnego domu!

      A myślenie w kategorii teorii gier? Iż wpuszczanie żyjących na socjalu WROGÓW goszczącego ich narodu nie jest problemem spalić dzielnicę, sklepy i samochody byle tylko podwyższyć przedział socjalu? I że z tej pułapki nie ma innego wyjścia, jak usunięcie agresywnych nachodźców siłą — bez względu na morze kosztów i ofiar — albo śmierć?

      • ▌▌A myślenie w kategorii teorii gier? Iż dla wpuszczonych żyjących na socjalu WROGÓW utrzymującego ich narodu nie jest żadnym problemem spalić dzielnicę, sklepy i samochody, byle tylko podwyższyć przedział socjalu i wykurzyć gospodarzy z ich własnych mieszkań? I że z tej pułapki nie ma innego wyjścia, jak tylko usunięcie agresywnych nachodźców siłą — bez względu na morze kosztów i ofiar — albo śmierć?

        • W 1918 wyrzucono z Polski Niemców, Austriaków i Rosjan. Też uważasz że to źle?

          • ▌▌Użytkownik „ala wilk” znów nie zrozumiał tekstu:

            Akurat to bym określił kwestią dyskusyjną — jaki stopień dysproporcji w partycypowaniu we władzy może zaakceptować grupa społeczna kosztem poczucia własnej godności?

            Mają zdecydowaną większość — trudno z tym walczyć, nawet gdyby sami chcieli wrócić do ludożerstwa.

          • ala, bardzo dobrze że ich wywalono bo to nigdy nie było ich miejsce. Osadnictwo które przywędrowało z zachodu przyniosło dużo dobrego, ale stało się też pretekstem do tego co było kilkadziesiąt lat temu. Naród najważniejszy, reszta to tylko goście i na prawach gościa, tym bardziej w takim okresie w jakim żyjemy.

        • Uważasz że Biała Europa bez nachodźców z 1914 i 1939 była lepsza niż obecna lewacka z nachodźcami?

          • Oczywiście że była lepsza, ale to nic bo Europa dziś mogłaby być wspaniałym miejscem. Pomysł Adolfa był prosty, a jego zasadność oczywista. Niestety, nie miał z kim gadać w ówczesnym polinie a potem było to co było. Europa miała być dla białych i tyle, reszta na prawach gościa o ile byliby mile widziani (ewentualnie w cyrkach itd.). Adolf przez długi czas próbował się dogadać z naszymi elytami, niestety bezskutecznie bo juz wtedy to była dobrze zakamuflowana pejszta rasa, i tak jest niestety do dziś. Naród Polski został zdewastowany wojną w której nie powinien nawet uczestniczyć, to wszystko zasługa pejszatych. Większość z was widzi tylko napaść rzeszy na polin, obozy itp. a zupełnie nie ma pojęcia o tym co działo się przed wojną. Myślisz że Adolf chciał zrobić z Moskwy jezioro bo miał takie widzimisię? Dobrze wiedział skąd zaraza nadchodzi. Myślisz że dlaczego Duda rozpoczął obchody WWII w Wieluniu? Wiesz coś czy nic? Ano dlatego że było to pierwsze miasteczko zaatakowane przez rzeszę, tylko dlatego że było one opanowane przez pejszatych. Nie miało żadnego znaczenia strategicznego, to była po prostu manifestacja. Myślisz że dlaczego Duda w tym roku rozpocznie obchody w Tczewie? Ano dlatego że to miasto również było opanowane przez lichwiarzy.

            „W czasie kryzys ekonomicznego na przełomie XIX i XX wieku około 300 żydów opuściło miasto. Mimo tego tuż przed I wojną Żydzi posiadali 9 z 24 kamienic na rynku.”

            i było jednym z pierwszych miast na celowniku rzeszy.

            Mało wiesz, w sumie to nic nie wiesz i nie kumasz co jest grane.

          • Aha. Czyli Adolf nienawidził Żydów i Rosjan i w imię tej nienawiści zamordował 3 mln Polaków.
            Ech ta prawiczkowa logika.

          • Bolszewików i lichwiarzy nienawidził. I tak, zabił ileś tam milionów bo skoro naród sam nie mógł sobie pomóc i nie chciał walczyć o swoje tylko klękał przed pejszatymi to znaczyło że taki naród nie jest wart szacunku. Zasługuje po prostu na potępienie. Tak samo jest dziś, Korwin może sobie palcem wytyczać nowe granice w niemczech, ale tylko palcem. Jak tam dojdzie do rozpadu państwa to zgadnij kto przejmie władzę… A do rozpadu dojdzie niechybnie, w sumie to już teraz Niemcy się rozpadają. I historia się powtórzy niestety, bo ponownie nie będzie z kim gadać w polinie, bo naród jest głupi i zaślepiony wirtualnym pieniądzem. Takie są fakty.

          • Aha! Tym razem jest znacznie gorzej bo już mamy piątą kolumnę u siebie. Także nie ma zbyt wielu opcji ruchów, albo dogadanie się z afd (czy co tam z tego powstanie), albo dać się ponownie wymordować. Oczywiście ty jako przedstawiciel gatunku lewackiego zapewne bierzesz pod uwagę obecność US itd. i myślisz że to coś zmienia. Niestety, to też już przerabialiśmy…

        • ▌▌THX — dobrze, że wciąż istnieje jeszcze wynaleziony przez kapitalizm wolny Internet i dobrze, że jest portal, który wciąż nie kasuje użytkowników za spostrzegawczość — co nie znaczy, że jest to dane raz na zawsze…

      • Ja pier… co za bezjajeczny ślinotok. Sprawa jest prosta, czarnuchy są u siebie i mogą robić co chcą z kim chcą. Białasy nie są u siebie więc muszą się liczyć z konsekwencjami. Niestety czasy podbojów odległych ziem ogniem i mieczem już minęły, choć jest jaskółeczka jedna, a mianowicie Federacja Rosyjska która prężnie działa w bambusowie. Niech RPA upada dalej, będzie łatwiej ją zagarnąć tym którzy mają odwagę.

        • ▌▌Po prostu w normalnym świecie nie wystarcza gniewne przekonanie o słuszności własnych poglądów:
          ● http:\\naukawpolsce.pap.pl\aktualnosci\news%2C30611%2Cgniewni-uwazaja-ze-sa-madrzejsi-nie-sa-twierdza-badacze.html

          • W normalnym czyli jakim? Twoim? No to ok. Świat w którym ja żyję jest nienormalny. Gniewni? Co to ma być? :) Taki link rzuciłeś na odpier… się cz co, bo związku z tematem nie wiedzę.

    • I potem standardowo wyciagna lapy do bialych z Europy i USA po „pomoc humanitarna” bo oni biedne murzynki sa i nastukali po 10 bachorow a zryc nie ma co bo sami maja lewe rece i nie umieja wyhodowac nawet kartofla.

  2. W 1918 roku też w Polsce Niemcy, Austriacy i Rosjanie nie mieli łatwego życia. Co w tym dziwnego że kolonizatorzy wracają tam skąd przyszli?

    Dlaczego niby mielibyśmy przyjmowac uchodźców z RPA? Nie lepiej pomagać im na miejscu? No i przecież kibole wyklęci nie odróżnią Burów od Niemców i zapewne zaraz Burowie zostaną pobici przez kiboli wyklętych jako „agenci lewaczki Merkel”.

    • Masz bledne pojecie Alusiu. Tozsamosc narodowa zostaje pozyskana przez tych, ktorzy poprzez swoj wklad ustalajacy sposob zycia i prace tworza kraj, ktoremu sluza. Tereny dzisiejszej RPA byly bezludna plama na mapie swiata do czasu, kiedy zagospodarowali ja Burowie i Angole. Burowie, czyli potomkowie Flamandczykow zajeli sie rolnictwem, a Brytyjczycy wniesli mysl techniczna. Dzieki pokojowemu wspolistnieniu tych grup, RPA byla kraina mlekiem i miodem plynaca. Tam nie bylo czarnych wogole, za wyjatkiem kilku szczepow Zulusow, zamknietych w swoich prymitywnie funkcjonujacych enklawach. Dopiero po odkryciu zlota Murzyni zaczeli zaludniac ten kraj, nadciagajac z polnocy w poszukiwaniu zatrudnienia, dajacego im mozliwosci przetrwania. Nawet klimat ulegajacy zmianom nie byl dla nich przychylny, ale dzieki Bialym zaczeli budowac szalasy i uczyli sie poslugiwac narzedziami. To nie byla kolonizacja, lecz dobrowolna migracja „w poszukiwaniu chleba”, ktorego wreszcie nie moglo im brakowac. Wzrastajaca dysproporcja demograficzna nakazala Bialym odciac sie od prymitywnego stylu zycia Bambusow, co stworzylo calkiem rozsadnie funkcjonujacy APARTHEID. To nie bylo nic innego, jak ustawienie plotu pomiedzy sasiadami o zroznicowanych formach egzystencji. To jest to, czego nam dzisiaj brakuje. Tam nie bylo rasizmu, ktory zostal przypisany Bialym. Oczy chciwych Korporacji (z Ameryka na czele) zostaly skierowane na zloty kruszec, ktory byl dla nich pretekstem do wszczecia intryg politycznych , ale oficjalnie „liberalna troska” o Czarnych stala sie podwalina do zmiany systemu i tak sie zaczela zabawa, ktorej skutki sa dzis oplakane. Ja tam zylem przez 5 lat i dzisiaj moglbym polemizowac w temacie Afryki z kazdym, kto tylko ma jakiekolwiek watpliwosci. Szkoda, ze nie moge tam wrocic, choc zostawilem w tym cudownym kraju swa spora czesc serca i nadziei na przyszlosc. Dzisiaj tam rzadzi przemoc i krwawa nienawisc do postepu zwyklej cywilizacji. Kwestia Angoli jest odmiennym tematem, ale jesli ktos potrafi zrozumiec, dlaczego tylko zydowska korporacja Oppenheimera trzyma kontrole nad wydobywaniem diamentow, to w odpowiedzi okresli hipoktryzje wspolczesnej polityki swiata, ktora kieruje uwage na zupelnie inne tory myslenia. Ale Wy nie dajcie sie oglupic.

      • Nigdy ta ziemia nie była żadną czarną plamą na mapie. Od zawsze była zamieszkiwana przez jak to nazywasz „zulusów”. Biali tam przyszli w poszukiwaniu „lepszego życia”, a przy okazji, o czym nie wspominasz, stłamsili rdzenną ludność i przejęli cały teren dla siebie. Takie są fakty. Dziś kiedy czarni upominają się o swoje, biali są mordowani. Ale to jest ziemia czarnych, zawsze była i będzie. To że biali przynieśli tam swój „rozwój” i zagospodarowali te ziemie (w swoim mniemaniu) lepiej, to nic nie znaczy bo czarni mają swój nazwijmy to styl życia, a biali swój. Zacznijmy od tego że biała stopa nigdy nie powinna była tam stanąć jako nic wiecej aniżeli dobrowolnie przyjmowany gość. Jak trzeba być ograniczonym aby nie dostrzegać tych prawidłowości? Biali na czarnym lądzie, otoczeni czarnymi nigdy się nie utrzymają. Podobnie czarni czy beżowi nie utrzymają się dłużej w świecie białych. Apartheid był tylko pudrowaniem syfa, i było oczywistym że kiedyś ta ropa musi się z niego wylać. To jest ten czas. Jak czarnuchy chcą żyć tak jak lubią, to niech żyją a biali niech żyją na swój sposób, ale u siebie. Tak czy siak, świat nie dojrzał jeszcze do takich wniosków i chyba nigdy nie dojrzeje. Mam koleżankę z pochodzenia holenderkę która kilka lat temu wróciła do Europy i jest ze mną zgodna w kwestii tego że biali nigdy nie powinni byli próbować organizowania sobie życia na czarnym lądzie.

        • 1) Ta ziemia na mapie swiata byla na mapie PUSTA PLAMA, a nie czarna. Zajrzyj do obszernych przedzialow historii i wtedy doksztalcisz sie nalezycie.
          2) Na terenie RPA Zulusi do tej pory maja swoje mini panstewka i w integracji pokojowego wspolistnienia nikt nie zmienia ich zycia.
          3) Czarni chcacy zyc po swojemu utworzyli wlasne prawa na terenie ich miasta-panstwa pod nazwa Soweto i Biali tam wogole nie wsadzaja swojego nosa. Jednakowoz pobudzani dzikimi instynktami, wzajemnie morduja sie tam sami, gdyz wynika to z ich instynktu przetrwania, a nie potrzeby ochrony rasowej godnosci. Jak do tej pory nie potrafili sobie wypracowac zadnego standardu zycia, choc najlatwiejsza forma zdobycia tego ma byc teraz krwawa rzez wymierzona przeciw wniesionej na te tereny cywilizacji Bialych.
          4) Pewnie nie wiesz, ze druga pod wzgledem demograficznej wiekszosci wsrod ludnosci RPA sa Hindusi, ktorzy od setek lat utworzyli wlasne enklawy i nikt im nie przeszkadza w podtrzymaniu wlasnej kultury i zwyczajow. Podobnie ma sie w Australii, gdzie Japonczycy ogarneli podstawowe galezie przemyslu i uslug, ale ich tam nikt nie morduje.
          5) Wnioski twojej kolezanki sa proste, choc pozbawione zwyklej logiki i dlatego ulegles infantylnej sugestii nie wnoszacej do tej polemiki niczego rozsadnego.
          Jesli twoje teorie mialyby wniesc jakis pozyteczny skutek, to odpowiedz, dlaczego Czarni z taka latwoscia potrafili zaasymilowac sie wsrod poludniowo-amerykanskich indian, podbitych przez Spaniardow i Portugali? Czy Czarni mordowali tubylcow, by udowodnic, ze im sie cos nalezy?

    • ale Ty jesteś bezmózg, to jest porażające czytać twoje posty, ty z jakiejś sekty jesteś?

      • To nie są ofiary, co najwyżej głupki. Wiedzą co się dzieje wokół nich, od lat czarni mordują farmerów, od wielu lat. Każdy kto jest wart cokolwiek już dawno stamtąd uciekł.

  3. Ten kretyn ala pisze co mu ślina na język przyniesie,a że jest zmieszana z fekaliami to efekty widzimy w jego wypocinach.

  4. I będzie jak z Haiti hehe. Kill whitey, kill whitey, a potem żyj w głębokim gównie przez 200 lat.

Comments are closed.