W odmętach lewicowego szaleństwa. Uniwersytety muszą przyznawać więcej stopni naukowych czarnym studentom

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pxhere.com

Nowe regulacje zakładają możliwość nałożenia kary na uniwersytety, jeśli nie zwiększy się liczba przyznawanych stopni naukowych dla czarnoskórych studentów.

Biuro ds. Studentów (OFS) ogłosiło plany zmiany wytycznych dotyczących zwiększenia różnorodności w szkolnictwie wyższym. Nowe propozycje mają być „największym wstrząsem” od 2004 roku.

Nowy organ regulacyjny, który wszedł w życie na początku tego roku, planuje ustalić szereg krajowych celów, które powinny spełnić wszystkie uniwersytety. Nie będą one ograniczały się jedynie do celów związanych z przyjmowaniem większej liczby osób z mniej zamożnych środowisk, ale będą również uwzględniać lukę w poziomie osiągnięć między czarnymi a białymi studentami, zgodnie z propozycjami OfS.

W ubiegłym roku 78 procent białych studentów ukończyło studia z najwyższą oceną (upper second (2:1). Według brytyjskiego systemu piątka), podczas gdy czarni studenci stanowili 53 procent.

W latach 2007-2016 nastąpił niemal 50-procentowy wzrost liczby czarnych studentów oraz innych mniejszości etnicznych w Anglii.

Chris Millward, dyrektor OFS ds. sprawiedliwego dostępu i uczestnictwa jest przekonany, że nowe regulacje nie tylko zapewnią łatwiejszy dostęp do edukacji wyższej mniej uprzywilejowanym, ale także poprawią wyniki i efektywność uczelni.

Źródło: telegraph.co.uk

44 KOMENTARZE

  • Po to żeby twoja matka w przerwach od dławienia się czarnym chujem mogła mówić do murzyna który ją dyma panie doktorze ;)

     • Ty pokurwiony zasrancu.
      Jednak Antifa to naziole < tys dowodem , przecwelony garkotluku.

   • Ty pokurwiony zasrancu.
    Jednak Antifa to naziole < tys dowodem , przecwelony garkotluku.

    • Przepraszm ten wpis miałem zapostować do wiadomości o Januszu Walusiu który jest śmieciem i mordercą odsiadującym sprawiedliwy wyrok w RPA. Nienawidze rasistów.

   • Chuj ci w dupe.I szczesc Boze !
    Jak widzisz jestem eklektyczny.

    • Szczęść gówno w twoim przypadku takie szmaty jak ty powinny lizać stopy wykształconych murzynów bo do tego się nadajesz ty pewnie skończyłeś 3 klasy podstawówki i teraz zazdrościsz że jakiś czarnoskóry osiągnie więcej od Ciebie żałosny spermożłopie. Kierownikiem to ty jesteś co najwyżej szaletu publicznego, i to nie kierownikiem ale pewnie czyścisz obsrane kible swoim szkaradnym jęzorem, taka z ciebie szmata, taki śmieć! Nie można cie nazwać człowiekiem, zwierzeciem też niebardzo bo to obraza dla zwierząt! Jesteś skundlonym ożywionym przez czarnobyl golemem z gówna.
     Kiedyś bezdomny żul spuścił się w brudną szmate leżącą na ulicy i tak powstałeś ty.

     • Tak masz racje. Jestem żałosnym i głupim nieudacznikiem, to dlatego próbuje poprawić swoją samoocene wyżywając się na czarnoskórych. W sekrecie jestem homoseksualistą który marzy o czarnych prąciach.

     • Dalej !
      Niech wszyscy cie zobacza !
      Miod na moje serce , ty naziolu rasistowski z Antify !

      Wal dalej !

 1. to znaczy tylko tyle, ze namnozy sie tylu idiotow co w Polsce z tytulami naukowymi, ktorzy lata przezyli nieczego nie wnoszac do nauki, nie publikujac nic, takie zera z dyplomem.

  • Idiotów bez dyplomów jest znacznie więcej – nie bierz tego do siebie.

 2. Niech przyznają. Ja bym się tym nie przejmował. Rynek zweryfikuje wartość każdego „dyplomu”.

  • Tomaszu, rynek w państwach zachodnich skomunizowanych mentalnie nie ma zbyt wiele do gadania. Gdy będzie za mało czarnych, zrobi się to samo, co z parytetami kobiecymi – zignoruje wartość merytoryczną kandydata, a weźmie pod uwagę niedoreprezentowanie Murzynów i zmusi przedsiębiorców do zatrudniania Zulusów Czaka i Kunta Kinty, podobnie jak zmusza się cukierników do robienia tortów „ślubnych” dla zboczeńców. To są gospodarki sterowane, socjalistyczne, przesiąknięte lewicową ideologią, a nie wolnym rynkiem.

 3. No ale żeby zrealizować te założenia, to najpierw trzeba określić który student jest biały a który czarny. A TO PRZECIEŻ SEGREGACJA RASOWA.Debile

 4. Szkoda, że nie wspomnieli że stosunkowo lepsze wyniki osiągają żółci, czyżby supremacja i uprzywilejowanie azjatów lewakom z jakichś powodów nie przeszkadzała?

  • Azjaci są tematem tabu, bo niby „mniejszość”, a radzi sobie lepiej od „większości” i podważa pryncypia akcji afirmatywnej. W USA Azjaci się wkurzyli i pozwali uniwersytet Harvarda za dyskryminację (bo ich po cichu odrzucano na korzyść Murzynów i Latynosów).

 5. W imię socjalistycznej utopii naprodukują idiotów z dyplomami i pretensjami do całego świata, że nikt ich nie chce zatrudniać.

 6. Uwaga , mamy ^goscia^ , naziola i rasiste anty<bialego z Antify < Jan Pawel II !

  • Nie jestem naziolem ani rasistą ty kościelny śmieciu. Jestem biały i jestem z tego dumny. Jednak nie moge znieść kiedy ktoś jest szowinistą i wypisuje pierdolety typu po co komu wykształcony murzyn. Bo co czarny to już nie może być wykształcony? Ty szmato wyrana przez księdza pedofila. Papier toaetowy o wytarciu nim dupy ma większą wartość niż ty sklonowana owco.

   • Na dodatek jeszcze podszywasz sie pode mnie, ty rasistowski anty<bialy wypierdlku enkawudowski !
    Ps< ^bialym^ to ty bys chcial byc , ty zasrancu mossadowski!

    • Przepraszam najmocniej wszystkich za te wpisy to mój niedorozwinięty kuzyn dorwał sie do mojego konta i teraz takie pierdolety wypisuje.
     Ja oczywiście uważam że osoby o czarnym kolorze skóry są tak samo wartościowe jak biali a rasizm czy antysemityzm to głupota. Kocham żydów i bardzo ubolewam że zbrodniczy reżim komunistyczny w latach 60 wyrzucił ich z polski taką ilość, potomkowie żydów wróćcie prosimy. Wszakże wystarczy spojrzeć ile nagród nobla dostali starsi bracia w wierze a ile polacy.

   • Zauwaz ile tu trollstwa lewackiego , psychopatow pedalsko<rasistowskich (anty<bialych) na tych forach !

    • To trollstwo lewackie probuje przypiąć nam łatkę rasistów i antysemitów podczas gdy my uważamy że czarni są równi białym. Kochamy również żydów i tęsknimy za mniejszością mojżeszową, która wkrótce miejmy nadzieje wróci do polski z Izraela i zasiedli sprawiedliwie zwrócone im kamienice.

    • Euronazistowskie lewactwo z Antify uważa, że lewicowy nazizm był lepszą wersją socjalizmu niż lewicowy faszyzm.
     Takie wewnątrz socjalistyczne rozkminy lewactwa nad najgłupszą teorią wszechczasów.

     • Generalnie Nazim narodził sie z skrajnego nacjonalizmu i przez większość politologów jest określany jako ideologia prawicowa lub nie dająca się sklasyfikować w podziale dwuosiowym. Nie spotkałem sie w poważnej literaturze z mówieniem że nazizm jest lewicowy. Polecam więcej wiedzy z książek i uniwersytetów a nie z blogu takiego pana co to nie może przekroczyć progu wyborczego od 20 lat.

     • Niestety nie korzystam z bolszewickich książek i uniwersytetów, wole rzetelne opracowania specjalistów ujawniających prawdę na temat nazistowskiego lewactwa.

     • Joseph Goebbels, główny socjalistyczny ideolog NSDAP:

      „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa.”

      Propagowanie lewactwa jest niczym innym jak objawem choroby psychicznej.

 7. Jakiś czas temu wpadła mi w ręce książka, bodajże Łysiaka, w której opisywał on podobne praktyki w USA. W testach dopuszczających do studiowania na jakiejś uczelni, na 1000 osób tylko jedna rasy Murzyńskiej się przecisnęła. No i trzeba było pomóc szczęściu innych Asfaltów obniżając wymagany poziom.
  Proponuję pójść dalej i żeby to ładnie wyglądało wręczyć nagrody Nobla dla Murzynów w kategorii biologia, genetyka, fizyka i chemia. Bo w tych dziedzinach są mocno pomijani, dyskryminowani, a co za tym idzie poszkodowani przez białą supremację i polityczne wpływy KKK. A to generuje w nich złość, frustrację i stąd nadreprezentacja czarnych w więzieniach, czy damskich bokserów.

  • nie wymagasz troche za duzo dla tych murzynow? na razie wystarczy im nobel obamy za bycie murzynem, arabem, a moze zydem, za zrobienie niczego.

   • Niektórzy z przez Ciebie wymienionych może lepiej niech nic nie robią, niż mają coś robić:-)

  • Oczywiście chodziło mi o Romualda Rajsa Burego którego IPN obwina o zbrodnie o charakterze ludobójstwa, tylko jakoś tak dziwnie napisałem NSZ.

    • No co odejdę do kuchni przyrządzić pyszny wegański obiad dla siebie inrodziny to ten moj niedorozwinięty kuzyn przychodzi inwypisuje takie rzeczy. Ja to np mossad bardzo szanuje bo to najskuteczniejszy wywiad na świecie nic dziwnego, stworzyli go mądrzy żydzi! Ach jakże by nasza Polska była potężna gdyby zbrodniczy naziści nie zabili a potem zli komunisci nie wypedzili Żydów z polski do Izraela.

  • Nazi-bolszewicki knur z OMZKiR byłby ważną personą w socjalistycznym obozie koncentracyjnym.

 8. Czy mnie wzrok nie myli,gdyż wydaje się,że episkopaty obrodziły.Ciekawe ile w tym „wydarzeniu” ma udziały Kaja Śródka?

 9. No to czarny lewacki rasizm w całej okazałości, niech debil będzie profesorem, byle był czarny.

 10. Zupełnie tak samo jak bandziorom ukraińskim kiedyś i teraz. Stąd tylu bandziorów dziś mamy przy korycie: tyma , shetyna, kowal, kopacz, sjemjońiuk, i inni!

Comments are closed.