Mazurek masakruje i wyśmiewa Trzaskowskiego, a ten nie łapie o co chodzi. To nagranie to hit internetu [VIDEO]

Rafał Trzaskowski i Robert Mazurek w RMF FM. / fot. Prt Sc
Rafał Trzaskowski i Robert Mazurek w RMF FM. / fot. Prt Sc

Robert Mazurek w programie „Gość RMF FM” masakruje i wyśmiewa Rafała Trzaskowskiego a ten co więcej na początku nawet nie orientuje się, że jest wyśmiewany. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy wyraził pogląd, że za rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz Warszawa zmieniła się na lepsze, podczas gdy za rządów PiS stolica cierpiała na zapaść. Robert Mazurek zgasił jego wypowiedź jednym zdaniem. 

Kandydat „totalnej opozycji” na antenie RMF FM nie mógł się nachwalić obecnej Prezydent Warszawy. Pozytywnie ocenia on 12 lat rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie. Przekonywał, że rządy te zmieniły stolicę nie do poznania.

Trzaskowski mówił m.in. o „dwóch skończonych liniach metra”, na co Robert Mazurek szybko ukręcił zapędy gościa i przypomniał mu, że skończona została tylko jedna i to ta, „którą zaczął jeszcze gen. Jaruzelski”.

Polityka Platformy Obywatelskiej oburzyło przywołane przez dziennikarza porównanie użyte przez kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. – „Trudno nie przyznać racji Patrykowi Jakiemu, który powiedział, że skoro rozwijamy się gorzej od Sofii to jest to lekki obciach” – wskazał Mazurek.

„Ale co to jest w ogóle za porównanie?” – oburzył się Trzaskowski. – „Znakomite! Miasto, które ma cztery razy mniejszy budżet buduje metro znacznie szybciej niż Warszawa” – zauważył dziennikarz.

W odpowiedzi na to, polityk PO tłumaczył, że w Bułgarii była do wykorzystania infrastruktura na szybki tramwaj z lat 80., jest tam zupełnie inna sytuacja geologiczna oraz zlikwidowano wszystkie linie tramwajowe. Tu Robert Mazurek nie wytrzymał:

„Zawsze sytuacja w Polsce jest, proszę państwa, inna. Nawet autostrada w Polsce po płaskim kosztuje drożej niż w Szwajcarii po górach”.

Trzaskowski jednak nie ustępował i próbował przekonać prowadzącego audycję dziennikarza, że 80 proc. warszawiaków jest zadowolonych z komunikacji miejskiej.

„Pan tego nie widzi? Pan nie widzi zmiany? I teraz Pan mi tu cytuje polityka PiS, za którego rządów, rządów PiS- u, Warszawa cierpiała na kompletną zapaść infrastrukturalną. Pamięta pan te czasy?” – zapytał.

Tutaj Robert Mazurek po prostu zmasakrował kandydata „totalnej opozycji” i rzekł:

„Pamiętam znakomicie tamte czasy. Była zapaść, był dramat – ironizował Mazurek. – Ja pamiętam, że w ogóle światła nie było. Nic nie było! Przyszła Hanna Gronkiewicz-Waltz i średnia długość życia się wydłużyła. Ludzie po 141 lat kupowali kamienice za 50 zł. Naprawdę tak było” – skontrował dziennikarz.

Źródło: RMF FM

3 KOMENTARZE

  1. Masakra że coś takiego wystawili na Prezydenta Warszawy gościu to totalny nieudacznik i jeszcze ma szansę wygrać

  2. Bo pojeby nie chcą iść na wyboru z zaświadczeniami od psychiatry, lecz żądają takich zaświadczeń od wybieranych.

Comments are closed.