Bolszewicy z LGBTQWERTY mówią wprost: Jak ktoś podważa transgenderyzm powinien trafić do łagru

Tęczowi uwypuklają swoją miłość do jednego koloru. Na profilu studentów wspierających ruch LGBTCośTaM pojawiła się propozycja wysłania wszystkich kwestionujących genderyzm do łagru. I to dosłownie. Mimo oburzenia, brnęli dalej twierdząc, że w łagrach wcale nie ginęli ludzie na masową skalę. Dowiadujemy się także, że w łagrach redagowano gazety i urządzano wydarzenia kulturalne i sportowe…

Lewaccy studenci bronili stalinowskich łagrów twierdząc, że były one bardziej „współczujące” niż „zachodnie, kapitalistyczne pojęcie więzienia”. Stowarzyszenie LGBTetc na uniwersytecie Goldsmiths w Londynie zasugerowało też, by wysłać do łagrów wszystkich, którzy zadają trudne pytania o transgenderyzm. Od razu proponują też okres 5-10 lat na reedukację.

Ich pomysły [trans-ekskluzywnych radykalnych feministek – cokolwiek to nie oznacza] oraz antytransowej bigoterii dosłownie „zabijają” i muszą zostać unicestwione poprzez reedukację – napisano na profilu LGBTQ+ Goldsmiths na Twitterze.

Claire Graham, pedagog specjalny zapytała, czy ich próby uciszenia listy nauczycieli akademickich, którzy kwestionowali transgenderyzm nie były „trochę faszystowskie”, na co profil odpowiedział, że „nie, przygotujemy ci wysyłkę do łagru”.

Pomimo tego, że w łagrach zginęło co najmniej ponad milion osób, które sprzeciwiały się – zdaniem samego dyktatora – władzy Stalina, pederaści napisali na Twitterze, że CIA „rozpowszechniało kłamstwa” na temat łagrów.

– Pierwszy mit do obalenia: Będziesz pracował aż do śmierci w gułagu! Sowieci odstąpili od kary dożywocia i najdłuższy wyrok wynosił 10 lat. Kara śmierci zarezerwowana była dla najobrzydliwszych, poważnych przestępstw – napisali LGBTQWERT. Dodali też, że „system karny był rehabilitacyjny”.

Celem była poprawa i zmiana życia kryminalisty – przekonywali.

Zdaniem pederastów, w łagrach… odbywały się wydarzenia kulturalne.

Praca edukacyjna również była istotną cechą sowieckiego systemu karnego. Odbywały się regularne lekcje, kluby książek, zespoły redakcji gazet, sporty, teatr i grupy od performensów – pisali aktywiści LGBTQWERTY.

Po tej aferze Związek Studentów Glodsmiths wycofał swoje poparcie dla grupy i ją zawiesił. – Potępiamy odrażającą treść tweetów i uważamy je za całkowicie sprzeczne z poglądami i wartościami Związku Studentów – napisano w oświadczeniu.

Twitterowe konto LGBTQ+ Goldsmiths ma obecnie ograniczoną widoczność i trzeba zostać zaakceptowanym, by widzieć udostępniane tweety.

Źródło: breitbart.com/twitter.com

19 KOMENTARZE

 1. Tęczulki to mają gorzej, fakt. Program zajęć w ich arbeitskomando jest napięty, nie ma czasu na redagowanie gazetek. W piżamopodobnym ubraniu roboczym też się nie wyróżnią, może tylko indywidualnym numerem. Nie z henny.

  • Pierwszy stopień zniewolenia to dać sobie narzucić obca mowę. To nie są żadni geje/wesołkowie tylko zboczeńcy-sodomici-pedały-zboki.
   Nie pozwólcie, aby Wam narzucono język, bo już przegraliście. Czy to jasne?

   Padały trzeba tępić. To jest podstawa zdrowych stosunków w każdym otoczeniu. Czy ktoś się zastanowił czemu u nas na polskiej wsi nie ma pedałów? Na polskiej wsi nie ma żadnych pedałów i innych zboków. Że też nie ciekawi to różnych psychologów i socjologów jak też innych pseudo-uczonych choć przyczyna wydaje się prosta, bowiem każdy na którego padnie nawet cień takowego podejrzenia dostaje natychmiast w ryj i jest usunięty z życia tej grupy w której dotychczas egzystował. Ot i cała tajemnica.

   W przypadku jakiegokolwiek kontaktu z pedałem należy obowiązkowo zadać publicznie przynajmniej dwa proste pytania:
   1. Czy pedał w igraszkach „miłosnych” jest czynny czy bierny?
   2. Czy robi sobie „piąstkowanie”, czy nie?
   Dlaczego różni „prawicowcy”, w telewizyjnych dyskusjach, nie zapytają tego czy innego cwela czy taki Biedroń jest czynny czy bierny? Ktoś wie?

   Nie można pozostawać biernym i tylko narzekać.

  • Ucieszni są ci dewianci, bo za czasów ich idola Stalina (również innego wybitnego socjalisty Hitlera) każdy AKTYWNY dewiant lądował w łagrze (w KZecie) i raczej już z niego nie wychodził.
   Stalin doskonale rozumieał, że ktoś, kto się nie rozmnaża jest bezwartościowy, bo ani żołnierzy nie spłodzi, ani matki żołnierzy.

 2. Skoro nie akceptujesz patologicznych lewackich zboczeń, wylądujesz w nazi-bolszewickim łagrze koncentracyjnym. Nieźle.

  Socjalistyczna debilna teoria jest tak skonstruowana, że ostatecznie zawsze prowadzi do obozów koncentracyjnych dla oponentów.

  • Co masz przeciwko komunizmowi? Przecież JKM wychwala komunistyczne Chiny i Rosję rządzoną przez KGBowca Putina.

   • Jeśli już ktoś wychwala KGB-owaca Putina to żydowscy przywódcy Izraela, a szczególnie Premier Natanjahu. Nie kto inny, jak twój Izrael jest przyjacielem Rosji, wasz KGB-owiec Natanjahu co dwa miesiące lata do centrali do KGB-owca Putina, macie w Izraelu rosyjskojęzyczny Kneset, KGB=MOSAD te same metody eliminacji sąsiadów, jesteście stworzeni do stalinizmu jak i komunizmu w tej wynaturzonej postaci, co udowodniliście w Polsce w stalinowskich katowniach jako kolaboranci sowieccy.
    A wszystko znajdziesz na YT, wpisz ” żydokomuna „.
    mówią również, żmija zmienia skórę ale nie naturę
    Wasza żydowska „igerencja” w ułożony świat zmierza do tego, że Iran zrobi wam termojądrową mikrofalówkę w Izraelu, wówczas będziesz ze szczęścia łzy ronił, że nasz polski paszport i możesz siedzieć na przypiecku u Polaków

    • ‚alemu wilk” zabrakło Związku Radzieckiego, więc już sam nie wie gdzie szukać bolszewickiej ojczyzny.

 3. Przed napisaniem komentarza proponuje odpowiedziec na pytania:
  1.w jakim wieku sa te tenczulki,
  2.co spowodowalo ze tak miluja barwy teczy,
  3.gdzie nabyli wiedzy o lagrach
  4.geje/wesolkowie,zboczency,pedaly,sodomici,zboki do jakiej generacji naleza i skad sie wzieli?
  Kiedy odpowiesz sobie na te pytania, sprobuj sobie przypomniec jaki byl twoj status spoleczny(rodzic,brat,etc) kiedy sie to scierwo krystalizowalo.Sugeruje setke polskiej zubrowki(moze dwie setki).

 4. Nienawidzę pedałów,lesbijek,lewaków,żydów,faszystów,polityków,religii.Jak sobie przypomnę czego jeszcze,napiszę.

 5. I CO PRAWICZKI? BOLI? BĄDŹMY SZCZERZY ŁAGRY BYŁY SĄ I BĘDĄ. JEDNI PILNUJĄ INNI SIEDZĄ.POWODY DOWODY ZAWSZE SIE ZNAJDĄ ZWŁASZCZA NA PRAWICOWĄ DOKISZOTERIĘ.

  • zabrał głos w sprawie przedstawiciel żydokomuny, no cóż, żmija zmienia skórę ale nie naturę, to się otrzymuje z mlekiem matki, to się ma w genach

  • dla jednych łagry dla drugich komory, tylko usługujący zawsze ci sami, wiesz o czym mówię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Tzw transgenderyzm jest ciężką chorobą psychiczna polegającą na zaburzeniu osobowości . W czasach przed opanowaniem przez żydokumnę mediów i rządów chłopców , którzy nie chcieli podjąć roli meżczyzny i uciekali w świat urojeń, leczono . W dużej mierze z pozytywnymi skutkami . To samo dotyczyło dziewczynek.
  Dałem ten mini-wykład , ponieważ widzę kompletna bezradność komentatorów , zapewne nieuków po dzisiejszych studiach, wobec agresji dzieisiejszej żydokomuny.
  Jeśli ktos jest tak głupi , że jedyną jego reakcją na problem jest wyrzut nienawiści , powinien uczciwie zaprzestać działalności komentatorskiej . Pan Bóg odarzył nas rozumem i wolną wolą . Rozum jest narzędziem, z którego nalezy korzystać i który broni nas przed bezrozumnymi atakami paniki w stanach zagrożenia.

 7. „Pomimo tego, że w łagrach zginęło co najmniej ponad milion osób (…)”
  Niedoszacowane stwierdzenie, o co najmniej 20-30 razy.

 8. a wiec jeszcze jeden dowod na to, ze cofnelismy sie do poczatku XX wieku, kiedy to najwiecej dewianckich oswieconych i naukowcow o podlozu ideologii bolszewickiej, liberalnej otrzymywalo nagrody nobla, a jednoczesnie domagalo sie oficjalnie redukcji ludnosci na ziemi i tworzenia nowych spoleczenstw z planami duzych obozow koncentracyjnych , na krotko przed praktycznym zastosowanem tego przez niemco-nazistow.

Comments are closed.