Wielkie kłamstwo! Ambasada USA w Warszawie jeszcze bardziej prożydowska i antypolska. Polacy ich zniszczyli w komentarzach

Uroczyste odsłonięcie nowej szyby w gdańskiej synagodze, wstawionej na miejsce wybitej przez chorego debila. Foto: PAP/Adam Warżawa
Uroczyste odsłonięcie nowej szyby w gdańskiej synagodze, wstawionej na miejsce wybitej przez chorego debila. Foto: PAP/Adam Warżawa

Pod nowymi rządami ambasador Mosbacher placówka dyplomatyczna USA w Warszawie najwyraźniej staje się jeszcze bardziej prożydowska i antypolska niż do tej pory. Jakiś debil – dosłownie debil, człowiek ze stwierdzoną chorobą psychiczną, który kilka miesięcy temu zaatakował kościół – wybił szybę w synagodze w Gdańsku i się zaczęło.

Zaczęło się od Gdańska, gdzie w tamtejszej synagodze ktoś wybił szybę. Okazało się, że, jak podaje Dziennik Bałtycki, zrobił to chory psychicznie 27-latek z gminy Trąbki Wielkie, który miał stwierdzone zaburzenia psychiczne przy okazji ataku na kościół kilka miesięcy temu. Ale teraz to nie choroba, bo to atak na synagogę, więc musiał być to oczywiście wielki akt tradycyjnego polskiego antysemityzmu, przypomnijmy – gorszego od Holokaustu!

Poniżej nagranie czynu tego chorego człowieka.

Oczywiście Żydzi od razu krzyknęli giewałt, i że to nic innego jak polski antysemityzm. Tradycyjnie kłamstwo zaczęła kolportować ambasada Izraela w Warszawie.

Czapkujący Żydom i Niemcom prezydent Gdańska Paweł Adamowicz od razu potępił incydent i wziął udział, w towarzystwie rabina Szchudricha, w przepięknej uroczystości wstawienia nowej szyby w synagodze. Nie, to nie żart! Uroczyście odsłonięto nową szybę, potępiając oczywiście ten jakże brutalny akt antysemityzmu. Co gorsza przyłączył się do tego biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej Wiesław Szlachetka. Zdjęcie z tej wzruszającej chwili ilustruje niniejszy artykuł, drugie poniżej.

No a skoro rabin Schudrich potępił ten straszliwy akt i ambasada Izraela w Warszawie też, to od razu zaćwierkała ambasada imperium w Warszawie i dała taki oto wpis.

„Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie potępia pełen nienawiści, destrukcyjny akt wymierzony w synagogę w Gdańsku, dokonany podczas Jom Kipur – najważniejszego żydowskiego święta. Solidaryzujemy się ze wszystkimi, którzy zjednoczyli się w obliczu tego incydentu.”

Polskim internautom ciężko było pominąć takie płaszczenie się przed Żydami przez placówkę dyplomatyczną USA, więc masowo skomentowali ten wpis, dokładniej pisząc „zmasakrowali” Amerykanów. Poniżej najlepsze komentarze.

cichy1974: wy się lepiej zjednoczcie by żydzi zaprzestali nas..Polaków ciągle upokarzać ;obsrywać to cośmy dla nich w czasie okupacji zrobili..tysiącami ukrywaliśmy ich przed śmiercią!często za cenę śmierci własnej i naszych rodzin..
i niech w końcu QRVA przestaną żądać odszkodowań!???

Kamilla: Czyli co staliście się już ambasada Izreala w Polsce? Polska też to potępia i ściga sprawcę z urzędu. Żenujące. Szkoda, ze nie jesteście tacy gorliwi, gdy chodzi o ataki Izraela na dzieci palestyńskie. Shame on you!!

80 KOMENTARZE

 1. Niech jada do przyjaciół Niemiec , tam nie ma antysemityzmu. Kościoły wszystkie bezpieczne , nie ma wandali.
  A my módlmy się za nich .
  ” Modlitwa za żydów”
  Módlmy się za żydów wiarołomnych aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego. Módlmy się: Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucił: wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony. Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

   • Wiecie, że „Jakiś debil – dosłownie debil, człowiek ze stwierdzoną chorobą psychiczną” został w szabat przerobiony na macę i skonsumowany.

 2. Znów prawiczki nienawidzą USA a popierają islamskich dyktatorów i KGBowca Putina.

  • Znów się wznosisz na wyżyny swego twórczego intelektu, którego poziom jak zwykle znajduje się w rynsztoku bredni.

  • Lewiczki to miłośnicy sprowadzania islamskich dyktatorów osadników. Miłośnicy lewicowca Hitlera i Stalina… Zresztą po co ja to piszę, przecierz po komentarzach Ala Wilka widać, że może być intelektualnym masochistą. On po prostu może lubi jak nim gardzą normalni ludzie

 3. Kolejny empiryczny dowód na to, że „ogon wywija psem”.
  Jak wiele jeszcze się musi wydarzyć by moim szanownym współobywatelom spadły klapki z oczu…

  • Nowa ambasador Mosbacher przyjechała ze swoją partnerką o czym mówią polscy pracownicy ambasady USA przy ul. Pięknej.
   To prawda, że Ambasada USA w Warszawie jeszcze bardziej pro-żydowska i antypolska ale też sodom-icka.

 4. fragment wspominków J. Kaczyńskiego: „ — Ich idealnym scenariuszem, wiem to na pewno, było rozwiązanie PZPR i stworzenie sojuszu — w skrajnie optymistycznym przypadku nawet jednej partii — z lewicową elitą «Solidarności». W sierpniu 1989 pijaniusieńcy Kwaśniewski i Szmajdziński, obecni posłowie SLD, chodzili po «reżimówku» [zamieszkane przez nomenklaturę osiedle warszawskie, zwane też „zatoką czerwonych świń” — W. Ł.]. Chodzili z wódką od mieszkania do mieszkania i przechwalali się: « — Już niedługo będziemy w jednej partii z Michnikiem! ». Było to wtedy, gdy powstawał rząd Mazowieckiego”. Właśnie wtedy drugi Kaczyński (L. Kaczyński) opowiedział bratu (J. Kaczyńskiemu) analogiczną historyjkę o dwóch tęgich moczymordach, „Jacku” i „Olku” — historyjkę z przeciwległego krańca Warszawy (tamta rozegrała się pod Wilanowem). Kaczyńscy mieszkali na Żoliborzu. Pół kilometra od nich mieszkał J. Kuroń. Gdy między „okrągłym stołem” a powstaniem rządu Mazowieckiego toczyły się gorące targi względem kwestii personalnych, któregoś dnia Kuroń zaprosił L. Kaczyńskiego do siebie, by omówić kilka problemów. W trakcie tej rozmowy wszedł bez pukania lider komunistów, A. Kwaśniewski, i nastąpiła wymiana czułości między dwoma kumplami: „ — Cześć, Olek!”, — Cześć, Jacek!”. Buzi-buzi i do wódzi! Przerażony Kaczyński zerwał się i wyszedł trzasnąwszy drzwiami — nie dlatego, że przeraziła go wizja libacji alkoholowej, lecz dlatego, iż zszokowała go komitywa między liderami dwóch rzekomo wrogich wobec siebie stron dyskursu „okrągłostołowego”.
 5. brak słów, a potem utyskują że ludzie nie pałają miłością do nich….. pycha bezgraniczna.

 6. To jest właśnie pokazanie swojego” oblicza” z „igły-widły”.Dostaliśmy,po latach nagrodę za nastawianie karku, tylko za kogo?,Okazuje się, że Ci co ich karmili i uratowali im życie, są dzisiaj nie ich „wybawcami,tylko wrogami”,którym trzeba
  wszystkie zasługi za uratowanie życia odebrać i ich zniszczyć”.Żenada.

 7. Fobia antysemitów wobec „Agory” posiada długą brodę. Już u progu lat 90-ych antysemici krzyczeli, że „Gazeta Wyborcza” miała być gazetą całej opozycji solidarnościowej, tymczasem Michnik zawłaszczył ją i uczynił z niej wyłącznie tubę różowego „Salonu”, wspomagającą UD (później UW), ergo: przeznaczył całe pieniądze, które przyszły z zagranicy dla niekomunistycznych mediów, na prywatną salonową spółkę „Agora”. Szczególnie głośno eksponował taką tezę antysemita J. Maziarski, więc Michnik oddał do sądu sprawę przeciwko Maziarskiemu i po wielu rozprawach (ciągnęło się to prawie dwa lata) wygrał proces, gdyż sąd zawyrokował, że „otrzymanie kredytu bankowego nie może być równoznaczne z otrzymaniem pieniędzy” (sic!). Kredyty kredytami (bezpieniężnymi?), lecz antysemitom chodziło o coś mniej kredytowego, raczej darowiznowego — m.in. o pieniądze, które Amerykanie dali (według przewodniczącego Komisji Polskiej Kongresu Polonii Amerykańskiej, antysemity W. Wierzewskiego — l milion dolarów) na całą polską „prasę niezależną”. Wierzewski: „ — Kto mógł przewidzieć, że te pieniądze trafią akurat w ręce «Gazety Wyborczej»?”. Tak czy owak, sąd polski uznał, że wszystko było okey, bo kredyty to nie pieniądze, i szlus! Lecz Amerykanie to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a tam nie znają się na żartach obejmujących finansowość, rachunkowość i księgowość. Dlatego czołowy publicysta amerykańskiej prasy polonijnej, antysemita A. Jarmakowski, skomentował wyrok konkluzją: „Malarski miał rację, a Michnik łgał w żywe oczy”.
 8. zydowskie elyty od lat tresują swoją pejsate owieczki w nienawiści do gojów, zobaczcie film reżyserowany notabene przez żyda „zniesławienie” idealnie ukazuje ten proceder!

  • Co do żydowskiej agitki „Kler” żyda Smarzowskiego to potwierdza się, że żyd to rasa podła i parszywa. Nie docenia nic i niczego. Gnany z krajów i miast nauki nie czyni sobie żadnej. Wstrętny, zachłannych i niewdzięczny. Jeśli pomożesz mu – to tego nie doceni. Dąsać się będzie żeś za niego nie umarł. To lud wybrany i inny żaden tak podły nie jest i Boga swego by nie zabił.
   P.S. Menel Więckiewicz to wizytówka „kultury” polskiej.

    • Ciekawość raczej przez piekło się zaspokaja. Życzysz sobie tego, czy tylko innym, frędzlu?

   • Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

    • Lewiczki to miłośnicy sprowadzania islamskich dyktatorów osadników. Miłośnicy lewicowca Hitlera i Stalina… Zresztą po co ja to piszę, przecierz po komentarzach Ala Wilka widać, że może być intelektualnym masochistą. On po prostu może lubi jak nim gardzą normalni ludzie

    • Poza tym Żydzi idąc z Egiptu do ,,ziemi obiecanej”, dopuścili się holokaustu na wielu narodach, które zamieszkiwały tę ziemię. Wytępili doszczętnie całe narody. Mordując okrutnie nawet wszystkie kobiety i dzieci. Nawet bydła nie oszczędzali. Teraz zagonili do obozów Palestyńczyków, którym zrabowali ziemię i powoli ich eksterminują.

  • …dzieci patrioty Morawieckiego uczęszczają do szkoły LAUDERA….jakież to wymowne…

 9. Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Geje zabili 0 Polaków.
  Neonaziści zabili 3 mln Polaków.
  Komuniści zabili 1 mln Polaków.
  Polskie prawiczki nienawidzą Żydów i gejów a uwielbiają KGBowca Putina, chińskich komunistów, neonazistów z AfD i neopetainistkę Le Pen.

  • „Żydzi zabili kilkuset Polaków.
   Geje zabili 0 Polaków.
   Neonaziści zabili 3 mln Polaków.
   Komuniści zabili 1 mln Polaków.”

   Gówno w porównaniu z tobą to genetyczny majstersztyk.
   Debil w porównaniu z tobą to intelektualne guru.

   Nie rozumiesz słów których używasz. „Neonaziści” – czy ty wiesz co znaczy to słowo?
   Coś takiego jak ty nawet na abażur się nie nada. Mam nadzieję że ktoś cię zlokalizuje i da ci szansę na sprawiedliwy proces recyclingu.

   • 100/100 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Uwaga! już nie długo zlokalizują ciebie i nie będziedz tu wpisywać przedmiocie psychiczny bzdur

  • dobra darujcie sobie te komentarze. jestem mega skacowana po wczorajszych baletach. nie wiem co pisze (pewnie jak zwykle głupoty), nie wiem co myślę, nie wiem co robię.

  • AfD to partia antynazistowska, prawicowa i narodowo-konserwatywna. Le Pen i Front Narodowy są antyfaszystowscy, prawicowi i narodowo-konserwatywni. W Chinach rządzą dziś komuniści wierni reformom kapitalistycznym Denga i chińskiemu nacjonalizmowi a nie totalitarni etatysci Mao z przeszłości. W Rosji sprawuje władze polityk promujący wartości narodowe i konserwatywne który w przeszłości był oficerem wywiadu zagranicznego potężnej służby byłego ZSRR.

   • Gówno prawda AFD to partia narodowo socjalistyczna (sprawdź wypowiedzi o Polakach poszczególnych członków), to tykająca bomba. FN tak samo, RN w Polsce tak samo. Adolf Hitler też był narodowo konserwatywny. Rządy FN we Francji byłyby korzystne dla Polski, natomiast rządy AfD w Niemczech absolutnie nie. Przy obecnej sytuacji geopolitycznej rządy Putina są korzystne dla Polski. Jeśli Polska ma się liczyć na świecie powinni wygrywać wolnościowcy,a nie narodowi socjaliści.

  • Alu Wilku, jeżeli mamy za odpowiedzialność idywidualną, obarczać cały naród z którego zbrodniarz pochodzi, jak to robią Żydzi, to osoby pochodzenia Żydowskiego, dokonali najwięcej zbrodni.
   Weź pod, że jak ktoś zrobi coś pozytywnego dla ludzkości, to zaraz doszukują się u niego choćby śladu Żydowskiego z piątego pokolenia i od razu robią z niego Żyda. Natomiast gdy się okazuje, że zbrodniażem komunistycznym był czysty Żyd, to od razu się mówi, że to nie Żyd, bo całkiem się zasymilował

 10. Liczyć możemy tylko sami na siebie. Wszelkie tutejsze „władze” nie są nasze. Każda organizacja, choćby najbardziej oddolna i spontaniczna, jest zinfiltrowana na wskroś i sterowana zanim powstanie. Każdy, kogo można zobaczyć w jakiejkolwiek telewizji, jest „ich”. Co można zrobić? Pójść na spacer, bo pogoda w miarę ładna. Będzie gorzej. Idzie zima. No i można oczywiście prosić Matkę Boską o cud.

  • Nie takie zarazy przemijały to i ta przeminie.
   Tak zwani żydzi ciężko pracuję na kolejny holokaust, wystarczy im nie przeszkadzać. He he.

 11. Gdy czyta się takie rzeczy, to żałuję że Polacy nie poszli z Hitlerem na moskwę…

 12. To że jeden udokumentowany debil wybił szybę w synagodze, to nie jest żaden szczególny news. To, że tak liczne grono kretynów (na razie bez udokumentowania swego ewidentnego upośledzenia umysłowego) ją wstawia – to fakt rzeczywiście godny nagłośnienia. Zwykle wystarcza jeden szklarz, ale nie w wypadku synagog w Polsce. Na pytanie: Ilu ludzi jest potrzebnych do wstawienia wybitej szyby? – odpowiedź jest: Zależy gdzie, bo jak w Polsce i w synagodze – to aż 7 palantów i szklarz. W razie wybicia szyby w kościele katolickim – jeden szklarz do naprawy pozostaje dalej normą.

 13. Ambasady Amerykańskiej nie powinno obchodzić, że jakiś dzikus zniszczył czyjąś własność. Ten świat zidiociał już kompletnie, a Ja mam polewę z tych debili. Co ambasadę obchodzi, że ktoś zniszczył czyjąś własność na terenie Polski. Przecież to powinien być śmiech na cały świat z tej debilki, ale ludzie dzisiaj do takich spraw podchodzą poważnie, np. o jakimś LGBTCHUJWIE mówi się zupełnie poważnie. ? Ośmieszyła tylko USA takim zachowaniem – W dodatku w Ameryce rządzi idiota który chce budować mur na granicy z Meksykiem, jedyny poważny polityk w tym kraju za oceanem, to Ron Paul, Ja przynajmniej innego nie znam.

  • Czy Ty nie wiesz, że Ameryką nie rządzi żaden idiota, tylko ci, których obchodzi co się dzieje z ich ambasadą w Polsce?

   • hahahahahah a co ma wspólnego zniszczenie czyjejś własności na terenie Polski z tym co się dzieje w ambasadzie amerykańskiej? Kolejny debil.

    • PiSdo głupia, nie rozumiesz, że każda synagoga w Polsce jest ambasadą (ze wszystkimi jej prawami) ludków, którzy opanowali USA.

     • Ahahahahah Ty jesteś PiSdą debilu nie Ja. Prymitywny rynsztokowy debilu, nic mnie to nie obchodzi. Według prawa Polskiego jest to własność prywatna.

  • To była żydowska prowokacja stąd i zaangażowanie ambasady.
   (Do czego innego ta stara lesbija zresztą się nadaje).

   • Jakie to ma znaczenie? Przecież to są niepoważni ludzie, co już udowodnili to swoim idiotycznym zachowaniem.

   • Jakie to ma znaczenie? Przecież to są niepoważni ludzie, co już udowodnili swoim idiotycznym zachowaniem.

 14. Mój Ojciec, jako dziecko, miał żydowskiego kolegę i kiedyś go spytał:
  – Co wy tak dzisiaj jakoś dziwnie się zachowujecie?
  Na co tamten odpowiedział:
  – Bo u nas się dzisiaj będzie paliło.
  :-)))

 15. 6 000 000 osob homoseksualnych zostasalo zagazowanych przez nazistow w obozach koncentracyjnych szczegolnie w Buchenwaldzie Jak rowniez znane sa wypadki masowego wylapywania tzw. „osob zmiennoplciowych” przez zamieszkalych w Polsce proboszczow, i odstawianie tych zboczonych nieszczesnikow na posterunki Policji Zydowskiej lub Gestapo

  • A co to ma wspólnego z tematem oszołomie? hahahahhaha

 16. Czy Wy nie rozumiecie, że to wszystko po to, żeby Polaków wku….wiać i żeby właśnie potem mówić/pisać jacy to z nas antysemici i kanalie. Cały czas próbuję uświadomić, że jest to celowa robota i wszystko dąży do tego, żeby Polacy mieli gówno co do gadania i żeby zawłaszczyć nasz kraj. Można przynajmniej wyciągnąć z tego taki wniosek, że w razie powtórki (nigdy nic nie wiadomo- mogą znowu potrzebować pomocy, bo jeszcze role mogą się odwrócić) już na pewno nie będziemy im pomagać i ukrywać jak to robili nasze rodziny w czasie II wojny i nie będę mieć wtedy żalu, bo sami sobie będą winni.Jak to się mówi: nauka nie idzie w las.

  • Nie. To jest czysty idiotyzm. No nie mów, że bierzesz na poważnie szopkę odstawianą przez tych debili? Zamiast nadymania się to powinien być śmiech na cały świat z tego, że ambasada amerykańska razem z resztą błaznów zajmuje się takimi sprawami jak zniszczenie czyjejś własności na terenie Polski przez jakiegoś dzikusa. hahahahaha to są niepoważni ludzie. ?

 17. A w Izraelu jacyś patole marzą marzą jakieś bzdety na czyjejś własności.

 18. Każdy kto robi z tego sprawę polityczną i się nadyma, (między innymi również komentatorzy na tym portalu), jest debilem i człowiekiem niepoważnym.

  • To była żydowska prowokacja stąd i zaangażowanie ambasady.
   (Do czego innego ta stara lesbija zresztą się nadaje).

   • Jakie to ma znaczenie? Przecież to są niepoważni ludzie, co już udowodnili to swoim idiotycznym zachowaniem .

   • Jakie to ma znaczenie? Przecież to są niepoważni ludzie, co już udowodnili swoim idiotycznym zachowaniem.

 19. Tak to jest gdy sprawca prowokator ma fałszywe stwierdzenie choroby.
  Gdyby był chory to nie atakował by w dokładną datę święta.
  Sobór dokładnie określa jako starszych braci w wierze.
  A tak jest atakiem.
  To czy jest zgoda czy nakaz a my no jesteś niby chory.
  Niestety ale od tego co było trzeba się odstawić bo jakaś tam garstka pomagała czy nawet ukrywał.
  Listy tych co do faszystów odnosili są w materiałach historycznych.
  Incydent to jedno a mówiąc no bo to inni od nas.
  Żyd zwłaszcza ten co żyje w naszym kraju to też ma dowód osobisty więc jako obywatel ma prawo może być taksa o chroniony jego dom kultu.
  Szacunek dla wszystkich wyznań a nie my bo niby więcej coś znaczymy.
  Weźmy statystykę brutto z ochrzczonych ile procent uczestniczy w kościele a z wyznania Mojżeszowego też w procentach.
  Więc czyn ataku na wyznaniowe miejsce jest taki sam gatunkowo jak by to był któryś z kościołów.
  Byli i ci co pomagali i ci co dpnosili.
  Gdy czynisz dobrze nie trąb oto czynię zobaczcie com uczynił pisze w Ewangelii.
  Dla tego nie jest dziwne potępienie czynu.
  Potępiony jest czyn a nie sprawca.

 20. Żydzi Polaków wciąż obrażają bo taką podłą naturę mają , a my w odwecie nic dla tych drani, bo zaraz się stajemy Antysemitami. Nazywają Polaka RASISTĄ FASZYSTĄ gdy w dłoni trzyma flagę ojczystą. A wróćmy do wojny, tak przecież było, wielu Polaków Żydów ochroniło Ci co od zagłady Żydów ochraniali, siebie i rodzinę na śmierć narażali Dziś mogę powiedzieć żydom prawdę taką, że wielu z Was żyję tylko dzięki Polakom. Tę prawdę kieruję do żydowskiej młodzieży, bo to naprawdę przemyśleć należy. Niech Wam opowiedzą Wasi dziadkowie, może nie jeden prawdę Wam powie

  • Nie Żydzi tylko poszczególni żydowscy idioci. Nie generalizuj i nie obrażaj od razu całego narodu, bądź człowiekiem cywilizowanym, a nie dzikusem jak ten od niszczenia własności i te dzikusy od bazgrołów.

   • Jakby nie II Wojna to NIGDY nie powstalo by zbrodnicze panstwo „Izrael” !!! Wiec zastanowcie sie kto te Wojne wywolal!? Historie XXwieku trzeba napisac na nowo! Bo to z czym mamy docznienia dzisiaj to sa bandyckie klamstwa, oszerstwa i przmilczane zydowskie zbrodnie!!

  • Nie Żydzi tylko poszczególni żydowscy idioci. Nie generalizuj i nie obrażaj od razu całego narodu, bądź człowiekiem cywilizowanym, a nie dzikusem/i jak ten od niszczenia własności i Ci goście od bazgrołów.

 21. Przygotujmy sie na ustanowienie Dnia Swietej Szyby, oraz zalozenia Fundacji Cierpien Post-Holokaustycznych.

 22. Zyd zawsze bedzie KURVĄ , przeciez wszyscy wiedzą że będziemy płacić za tych skurvieli co uciekli Panom Niemcom przez komin (a mieli wszyscy !!!!!!!!!! Adolf się opierdalał !!!) DO KOŃCA ŚWIATA !!!!

Comments are closed.