HIT! Michalkiewicz ostro! Milion złotych za molestowanie? „Żadne k*rwy nie są tak wysoko wynagradzane”

Stanisław Michalkiewicz. / fot. Wolnosc24
Stanisław Michalkiewicz. / fot. Wolnosc24

W swoim najnowszym felietonie video publicysta „Najwyższego Czasu!” Stanisław Michalkiewicz odniósł się do ostatniego wyroku sądu, który to przyznał milion złotych odszkodowania molestowanej przez księdza kobiecie. Jedna panienka przez drugą, będą sobie przypominać, jak to były molestowane – ocenia publicysta.

Rezonans wywołany filmem Wojciecha Smarzowskiego „Kler”. Proszę państwa, tu mowom potępienia nie ma końca, zwłaszcza, że i niezawisłe sądy się włączyły w tę atmosferę. Pani sędzia Anna Łosik przyznała takiej panience, która była molestowana przed laty przez księdza erotomana, milion złotych odszkodowania i dożywotnią rentę – zaczął Michalkiewicz.

Pani sędzia Łosik przyznała te wszystkie apanaże panience nie od sprawcy zdarzenia, tylko od zgromadzenia Księży Chrystusowców. I to z tak kuriozalnym uzasadnieniem (…) jakoby to zgromadzenie temu Księdzu te czynności zlecało. Widać, że stopień zidiocenia niezawisłych sądów staje się niepokojący – kontynuował.

Publicysta „Najwyższego Czasu!” dodawał, że gdyby to od niego zależało, to zleciłby przebadanie sędzi Anny Łosik przez jakieś konsylium weterynarzy. Ale to by nie wystarczyło, dlatego że ten wyrok został zatwierdzony w apelacji. Widać, że epidemia rozszerza się z prędkością płomienia. Jedno konsylium weterynarzy by chyba nie wystarczyło.

Sam wyrok: dostać milion złotych, za to, że ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za znacznie mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tutaj milion złotych i dożywotnia renta. Skutki społeczne tego wyroku będą bardzo daleko idące – podkreślał Michalkiewicz.

O jakich skutkach mowa? Jestem pewien, że jedna panienka przez drugą, będą sobie przypominać, jak to były molestowane (…) Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k*rwy nie są tak wynagradzane na całym świecie. Nie wiem jak nasz biedny kraj to wytrzyma – mówił publicysta.

174 KOMENTARZE

  1. No proszę, widać że ubecja wzięła się za komentarze na tej stronie. A może to poziom zidiocenia ludzi osiągął tak wysoki poziom? Przecież Michalkiewicz niezwykle słusznie podsumował sprawę.

  2. oglądałem cały wywiad i nie było tam tak wulgarnego stwierdzenia jak cytuje autor w tytule

  3. […] Také došlo k nové rekordně nízké podpásovce od pravicových publicistů – k těm dochází docela pravidelně, už jsme informovali o velkém loňském skandálu,  kdy se jeden z pravicových expertů vyjádřil, že aktivistky za práva žen chodí demonstrovat, protože jsou příliš ošklivé na to, aby je někdo chtěl na sex. Nyní komentoval další idol pravice, Stanisław Michalkiewicz, nedávný zásadní případ, kdy bylo katolické církvi nařízeno, aby vyplatila velké odškodné oběti pedofilního zneužívání jedním katolickým knězem. Tento pravicový novinář a „expert“ mediálního impéria otce Rydzyka, známý svými antisemitskými výroky řekl, že je to příklad blbosti polských soudů a že by soudce, který takto rozhodl, měli vyšetřit veterináři. Co se týče rozsudku samotného, řekl: […]

  4. […] Také došlo k nové rekordně nízké podpásovce od pravicových publicistů – k těm dochází docela pravidelně, už jsme informovali o velkém loňském skandálu,  kdy se jeden z pravicových expertů vyjádřil, že aktivistky za práva žen chodí demonstrovat, protože jsou příliš ošklivé na to, aby je někdo chtěl na sex. Nyní komentoval další idol pravice, Stanisław Michalkiewicz, nedávný zásadní případ, kdy bylo katolické církvi nařízeno, aby vyplatila velké odškodné oběti pedofilního zneužívání jedním katolickým knězem. Tento pravicový novinář a „expert“ mediálního impéria otce Rydzyka, známý svými antisemitskými výroky řekl, že je to příklad blbosti polských soudů a že by soudce, který takto rozhodl, měli vyšetřit veterináři. Co se týče rozsudku samotného, řekl: […]

Comments are closed.