Homo lewacy znów atakują! Teraz pozwali Kaję Godek. Bo nazwała ich „zboczonymi”

Kaja Godek i flaga LGBT/foto: YT
Kaja Godek i flaga LGBT/foto: YT

„Jej słowa znieważyły 2 miliony obywateli i obywatelek Polski” – mówią oburzeni homoseksualiści. 16 osób złożyło pozew przeciwko czołowej działaczce walczącej z mordowaniem dzieci nienarodzonych Kai Godek, która nazwała dewiantów „zboczonymi”.

„Jeżeli tam premierem jest zadeklarowany gej, który obnosi się ze swoją dziwną orientacją, deklaruje w mediach, że ma partnera homoseksualnego, jeżeli jest to przyjmowane jako normalne, to dla mnie jest potworne, że taki kraj określa się mianem katolickiego” – mówiła na antenie Polsat News Godek.

W wypowiedzi chodzi o premiera Irlandii Leo Varadkara. 38-letni polityk jest zdeklarowanym gejem o czym wielokrotnie wspominał. W trakcie kampanii jak i po wyborze na stanowisko szefa rządu podkreślał, iż żyje w homoseksualnym związku.

Jednak nie słowa o Irlandii były kluczowe, dewiantów najbardziej „zabolało” określenie ich mianem „zboczonych”. To właśnie to określenie wywołało burzę w środowiskach LGBT.

Do Sadu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew przeciwko działaczce pro-life. Podpisało się pod nim 16 osób oraz organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Miłość nie Wyklucza, Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego oraz Stowarzyszenie Lambada Warszawa.

„Pozew traktujemy jako próbę ustanowienia nowego standardu orzeczniczego i uzyskania ochrony prawnej dla każdej z nas jako osób homoseksualnych, których dobra osobiste zostały w sposób ewidentny naruszone. Konieczne jest zwrócenie uwagi wymiaru sprawiedliwości na systemowy problem braku ochrony przed mową pogardy i nienawiści dotykającej osoby LGBT+ w Polsce” – podkreślili działacze Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

Co ciekawe w imieniu obrażonych homoseksualistów występuje Aleksandra Muzińska. To ona na łamach Gazeta.pl stwierdziła, iż wypowiedź Godek obraziła 2 miliony obywateli Polski.

Nieoficjalnie mówi się, że sąd nie zajmie się sprawą i odrzuci pozew. W nawale zdecydowanie ważniejszych spraw, nie warto, by sędziowie musieli zajmować się niewielką grupą dewiantów, którzy czują się obrażani jedynie dlatego, że ktoś trafnie określił ich zachowania seksualne.

źródło: Gazeta.pl / Wolność24.pl

43 KOMENTARZE

  • Zboczone dewianty, wyznawcy szatana,tacy progresywni, że po drodze zjadają swój ogon. Sodomici , szatanskie nasienia, lucyferianie woooon z Polski, to nie kraj dewiacki, lepiej być wyzywanym od zaściankowcow niż z nimi iść ramię w ramie do dalszego oglupiania społeczeństwa , akysz demony, pozwijcie do sądu samych siebie za bycie bezmozgami bez praktycznej wiedzy na jakikolwiek temat !

 1. LGBTQTVN to wskazówka na tak zwane życie dla mniej wartościowej części populacji – chodzi o to żeby się nie namnażała i nie zanieczyszczała środowiska produktami przemiany swojej mniej wartościowej materii.

  Od takich, gdzieniegdzie rozpowszechnianych kłamliwych teorii należy się zdecydowanie odciąć a tego rodzaju intelektualne chamstwo należy zwalczać „siłom i kulturom osobistom”.

  Pedał to brzmi dumnie, jak mawiał pewien klasyk. A ja to wiem bo sam jestem pedałem.

 2. sugerują że 5% społeczeństwa jest homosiami, trochę się rozmarzyli
  jest tylko naturalna orientacja skierowana na prokreację oraz większe bądź mniejsze zboczenie z tej orientacji. Samo słowo zboczenie nie jest obraźliwe..
  No ale skoro Piekara mógł dostać 427 tys. złotych kary za nazwanie pewnej prezenterki grubą, no to dzisiaj wszystko jest możliwe

 3. Homoseksualizm zawsze był – cały starożytny świat był oficjalnie homoseksualny. Heteroseksualiści byli tolerowani dla podtrzymania gatunku. Dopiero kultura żydowska przeciwstawiła się temu, gloryfikując rodzinę, heteroseksualizm, a piętnując i całkowicie odrzucając homoseksualizm. To jest źródło nienawiści do Żydów – rozwalili czysto męską, militarną, homoseksualną kulturę starożytną !!!!!!!!! O tym piszą między innymi autorzy książki – ” Różowa Swastyka ” p o l e c a m !!!!!!!!!!!!!!
  Autorzy piszą też, że homoseksualiści dzielą się na dwie grupy ; militarną, męską, mizoginiczną, rządną władzy,skrzętnie ukrywającą się, typu ” butch” i grupę bardziej humanitarną, miękką typu ” femmes „. Ta druga chce legalnego, jawnego życia po ludzku w rodzinach. Homoseksualiści butch, między innymi za to, nienawidzą homoseksualistów femmes.
  Dla świata, dla nas hetero, groźny jets homoseksualizm typu butch !
  Książka ” różowa swastyka ” lekturą obowiązkową.
  Kaja Godek tępi femmes, wspiera butch.

  • cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha.

   • Głupi skurwielu – nie cha,cha, tylko ha,ha. W przeciwnym wypadku wielu myśli iż chodzi o cza cza cza według leksyki angielskiej.

     • Zgodnie z informacjami zawartymi w „Wielkim słowniku ortograficznym PWN” pod redakcją E. Polańskiego poprawne są dwie opcje: cha, cha lub ha, ha (można też użyć wykrzyknika – ha, ha! lub cha, cha!). Niepoprawny zaś jest zapis łączny.

     • Marco, w „Wielkim słowniku ortograficznym PWN” jest zawarta wiedza nie dla wszystkich dostępna gdyż nie wszyscy zaglądają do tegoż słownika. Dlatego niech sobie będzie „cza cza cza” – w końcu na jedno wychodzi.

  • autorzy ” Różowej swastyki „;cały starożytny świat był kulturowo homoseksualny, dopiero Żydzi, a później chrześcijanie to zmienili !!
   ” Platon wyjaśnia w” Uczcie”, że zalecanie się do chłopców jest rzeczą całkowicie akceptowalną, a zdobycie go godną podziwu – pederastia anie czaiła się gdzieś w piwnicach w mrokach greckiego i rzymskiego życia, ale była zjawiskiem powszechnym i jawnym.”
   Canterella pisze, że „płcią , która pociągała i kusiła Sokratesa była płeć męska”
   Inny platoński dialog w którym Sokrates zakochuje się w chłopcu i oznajmia ” pali mnie ogień i nie władam już sobą ”
   -” kultura kładąca szczególny nacisk na męskość, jednocześnie umniejszając kobietom, zawsze owocuje pokoleniem zboczeńców.” Skott Lively

   • Pani Gosiu, Platon, Cantarella, Żydzi – a co to kogo obchodzi, jakieś tam starożytne bonmoty, czyż nie?
    najzabawniejsze jest to, że ci co walą w pedałów walą jednocześnie w katolicyzm któremu zawdzięczają (nie wiedząc o tym) nieudolne (ale chociaż) próby zdławienia pedalstwa. Należałoby jeszcze dodać że tamci Żydzi z tymi teraz żydami niewiele mają współnego.

   • Podobnie zresztą jest z tamtymi i z obecnymi. cheścijanami, że o katolikach nie wspomnę gdyż powszechnie wiadomo że tak jak ciągnie wilka do lasu do seksualnie monoseksualnych środowisk – piszę tak żeby nie urazić nikogo, wiadomo o co chodzi.

  • „Cały starożytny świat był kulturowo homoseksualny” – dawno nie słyszałem podobnej bzdury. Aż roi się tutaj od pseudohistoryków. Nie ma to jak oszołom łapie się za książki oszołomów z których rozumie jedynie teksty na okładce.

 4. Bo to są zboczone zboki więc o co im chodzi? Alkoholikowi też trudno przyznać że jest alkoholikiem. Albo jak wytłumaczyć choremu psychicznie że jest chory

 5. Może byście wzięli na wstrzymanie.Pomijając meritum i wasze zdanie na tematy światopoglądowe,
  uważam iż uznanie niejakiej Kai Godek jako przedmiot kultu za jeszcze większe zboczenie.Już SZ.Antek wam nie wystarcza?w końcu dochrapiecie się następnego filmu na który będzie można ujadać.Putin się wam znudził?

 6. Nie wiem czy nie powinienem zacząć się bać. Jeszcze w szkole podstawowej czyli kilkadziesiąt lat temu wypowiedziałem się o zboczeniach igły magnetycznej na lekcji geografii omawiając kompas i wymieniając takie zjawiska jak inklinacja i dewiacja magnetyczna. Ci ludzie z inklinacjami do przedstawicieli własnej płci czyli z dewiacjami teraz mówienie o zboczeniach i nazywanie ich po imieniu chcą penalizować.

  Co to będzie jak się wszystkie igły magnetyczne świata zbiorą do kupy i pozwą mnie za mowę nienawiści? Wyjdę jeszcze na jakiegoś Harveya Weinsteina zjawisk magnetycznych i będę może musiał płacić odszkodowania za werbalne molestowanie kompasów?

 7. Gosiu,gwarowe okreslenie „butch” odnosi sie do kobiet-lesbijek!? Slyszalas ze gdzies dzwonia tylko nie wiesz w ktorej synagodze!? Nie zawracaj glowy swoimi pseudonitelktualnymi wywodami Znajdz se chlopa moze byc Sokrates albo Plato z jajami i kutasem!

 8. ” różowa swastyka” ; Platon stwierdza ” grecki establishment wojskowy entuzjastycznie traktuje homoseksualizm.Model, na którym wzorowali się Hellenowie – ultramęski, homoerotyczny kult wojowników, oparty na męskiej dominacji i bliskości seksualnej. Armie Teb, Sparty, Krety stanowiły przykład tego fenomenu, podobnie jak ugrupowania faszystowskie, obecne ugrupowania terrorystyczne.
  Cantalla ;” Starożytny historyk Plutarch z Cheroni ( 50- 120 p.n.e.) opisuje „święty zastęp’ tebański, złożony se stu pięćdziesięciu homoseksualnych par.oraz legendarną spartańską armię, do której wcielono wszystkich dwunastoletnich chłopców i powierzono dorosłym wojownikom.
  ” Różowa swastyka „lektura obowiązkowa

  • A np. u wojownikow z armii czerwonej panowal kult zoofilii!? Krasnoarmiejcy rzneli kozy , owce i jalowki i nikt z tego powodu nie zakladal LGBT czy innego bolszewicko-faszystowskiego „kominternu”?!

 9. Mnie nie dzwoni, sierotko. Ja po prostu czytałam książkę którą cytuje, co więcej mam ją przed sobą.
  Ciekawe, że jak na ową książkę powołuje się wasz redaktor Somme to nie jest pseudointelektualna.
  Pan Sommer wyciąga z niej to, co jemu akurat pasi, ja, co w niej jest odnośnie tematu „homoseksualizm”.
  Scott Lively, Kevin Brams „Różowa swastyka” lektura obowiązkowa, zwłaszcza dla pani Godek i dla ciebie gejwszo.

  • Pani Gosiu, ani Platon ani Plutarch nie mają nawet konta na Pejsbooku to kto by ich tam czytał. Poza tym czy może być autorytetem ktoś kto nie ma karty kredytowej i nie wrzuca zdjęć na Insta? To coś jak Kaczyński, czyż nie?

 10. No tak, gdy przychodzi bronić dewiantów to w tle zawsze „zwarta i gotowa” Wyborcza

  „Co ciekawe w imieniu obrażonych homoseksualistów występuje Aleksandra Muzińska. To ona na łamach Gazeta.pl stwierdziła, iż wypowiedź Godek obraziła 2 miliony obywateli Polski.”

 11. Straszne, bo ktoś wykorzystał przysługujące mu prawa i złożył pozew cywilny. W sumie przetrzepanie w ramach procesów cywilnych Godek i wszystkich, którzy nie dorośli do debaty publicznej (zarówno w prawa, jak i lewa sceny politycznej) na pewno podniosłoby jej poziom.

 12. To też jest ciekawe – „Różowa swastyka” ;
  „Na Jukatanie Chiński bóg wprowadził uświęcony homoseksualizm i powołał homoseksualne duchowieństwo w świątyniach, tak samo jak w świątyniach Starożytnego Babilonu i Sumeru.
  Pisze o tym też chrześcijański pisarz George Grant ” Rzym, Egipt, Persja,Kartagina, Babilon i Asyria były zanurzone w tradycji pederastycznej. Starożytne imperia Mongołów, Tatarów,Hunów,Teutonów, Celtów, inków, Azteków, Majów, Nubijczyków, dynastii Ming, Kananejczyków, i Zulusów także sławiły pederastie. Historyk Arno Karlen pisze o homoseksualnych kulturach w całym świecie starożytnym ; męska prostytucja świątynna, istniała też wśród wyznawców Isztar, i Astarte w Syrii, Albańczyków i Babilończyków, kananejskich sąsiadów starożytnych Hebrajczyków, kananejskich sąsiadów starożytnych Hebrajczyków a w świecie greckim szczególnie na Kos, Krecie,Efezie.”
  Istniał również nierząd sakralny. Wzmianki na ten temat są w biblii – Księga Powtórzonego Prawa – ” Nie będzie nierządnicy sakralnej wśród córek i wśród synów Izraela.”
  „Antropolodzy donoszą o wszechobecnym związku pomiędzy rytualnym homoseksualizmem a etosem wojownika. Podobne formy homoseksualizmu wśród wojowników odkrywane są w różnych miejscach jak Nowa Gwinea, Amazonia, historyczna Japonia, a proces homoseksualizacji chłopców w tych miejscach był przerażający.”
  – Jednym słowem, plaga homoseksualizmu jest groźna, ale nie tam gdzie węszy Godek.
  Groźni są zorganizowani,agresywni i butni KRYPTO homoseksualiści. Autorzy „swastyki” uważają że stanowią trzon struktur państw narodowych i zamordystycznych tradycji męskiej dominacji i deprecjonowania kobiet. Ich celem są struktury władzy.

 13. Pierwszy stopień zniewolenia to dać sobie narzucić obca mowę. To nie są żadni geje/wesołkowie tylko zboczeńcy-sodomici-pedały-zboki.
  Nie pozwólcie, aby Wam narzucono język, bo już przegraliście. Czy to jasne?

  Padały trzeba tępić. To jest podstawa zdrowych stosunków w każdym otoczeniu. Czy ktoś się zastanowił czemu u nas na polskiej wsi nie ma pedałów? Na polskiej wsi nie ma żadnych pedałów i innych zboków. Że też nie ciekawi to różnych psychologów i socjologów jak też innych pseudo-uczonych choć przyczyna wydaje się prosta, bowiem każdy na którego padnie nawet cień takowego podejrzenia dostaje natychmiast w ryj i jest usunięty z życia tej grupy w której dotychczas egzystował. Ot i cała tajemnica.

  W przypadku jakiegokolwiek kontaktu z pedałem należy obowiązkowo zadać publicznie przynajmniej dwa proste pytania:
  1. Czy pedał w igraszkach „miłosnych” jest czynny czy bierny?
  2. Czy robi sobie „piąstkowanie”, czy nie?
  Dlaczego różni „prawicowcy”, w telewizyjnych dyskusjach, nie zapytają tego czy innego cwela czy taki Biedroń jest czynny czy bierny? Ktoś wie?

  Nie można pozostawać biernym i tylko narzekać.

  • ” Ci którzy głośno nieustannie, wyzywają innych, często świadomie lub nie, opisują samych siebie.” Scott Lively w książce o homoseksualizmie.

   • Twórczynią tej teorii była niemiecka narkomanka, która zmarła w rynsztoku.

 14. Jądrowy gender
  motto: „Ideologia gender jest gorsza od komunizmu.” (Benedykt XVI)

  Jądrowy… gender? Gender… jądrowy?
  I komu by to przyszło do głowy!
  A jednak… Bo to nie męskie jądra
  Wzięła pod lupę nauka mądra.
  Mądrość, przed którą klęka świat,
  W fizyce jądra czyni wkład!

  Łysenkizm zatem nie umarł w świecie.
  A jeśli umarł, to spłodził dziecię;
  Krzepkie, jak dia-mat, który naukę
  Każdą objaśnia, oświeca sztukę!
  W każdej dziedzinie rządzić chce
  I pięknie GENDER zowie się.

  (Czy gender nazwę od gęgu bierze?
  Nie wykluczone! – „Wykluczać w mierze
  Żadnej nikogo już nie wypada.”
  Gender „nauką jest, która bada
  Płciowość”. By dyskurs nie był złym,
  Intelekt gęsi starcza w nim.)

  A zatem gender „super-nauka”
  Do CERN-u wkracza. Czego tam szuka?
  W fizyce rządzi wciąż „Standardowy
  Model”, dotychczas – niegenderowy!
  Masa-energia, przestrzeń-czas
  Dzielą się wedle grup i ras!

  To skandal!!! Kwarki jedne – „powabne”,
  A drugie „ciężkie” zowią się… Słabnę!
  Dyskryminację to przypomina!!!
  I, choć na szczęście są neutrina,
  Neutralności mało jest…
  Gender CERN-owi zrobił test.

  (Przewodniczący już dawno Mao
  Zrobił go w Chinach. „Powyrastało
  Tysiące kwiatów” – ach, wolność słowa!
  Dzisiaj podobna całkiem się chowa
  W Trewirze. Pomnik Marksa wszak
  Z Chin jest dla Unii.) Było tak:

  Niejaki Strumia swą profesurę
  Musiał utracić. Tematy, które
  Same się proszą („O płci fotonów”,
  „Antymateria bez płci szablonów”,
  „Kwantowy gender”) jak z gwiazd kurz,
  Olał! Sam wybrał temat. Cóż…

  Gdybyż to jeszcze krytykę(samo)
  Złożył… Nie złożył! Gender jest tamą
  Dla wynaturzeń… Tak, wolność słowa.
  Ale nie każda, a GENDEROWA
  Panować musi! Jasne jest:
  Profesor Strumia oblał test.

  Eksnaukowiec wykład wygłosił,
  W którym o takich faktach donosił:
  „Fizyka była i jest domeną
  Mężczyzn. Celem jest prawda.” Nie no!!!…
  („Cóż to jest prawda?” – z rzymskich akt.)
  Co za znaczenie ma dziś fakt?!

  Wręcz seksistowski i nienawiści
  Mowy był pełen wykład. (Nobliści
  Powinni odciąć się na wyprzódki!
  Inaczej grant ich będzie tak krótki,
  Jak Tima Hunta. Który szloch
  Kobiet śmiał obśmiać.) Wstrętny Włoch!

  Pan Alessandro Strumia chce nową
  Robotę znaleść… Więc to i owo
  Winien przemyśleć, a nie trwać wiernie
  W prawdzie… A inni niech wiedzą w CERN-ie:
  Dwa się nie musi równać dwa!
  A jądra?… Coraz mniej je ma.

Comments are closed.