Muzułmańskie barbarzyństwo w Szwecji! Dwumiesięcznemu chłopczykowi spalili penisa, bo taka tradycja

Obrazek ilustracyjny, płaczące dziecko / fot Pixabay
Obrazek ilustracyjny, płaczące dziecko / fot Pixabay

25-letni Hiba, zamieszkała w Linköping w Szwecji, jest praktykująca muzułmanką. Oznacza to między innymi, że zawsze publicznie zasłania twarz i wierzy, że ma ona zarówno prawo, jak i obowiązek obrzezania muzułmańskiego swego nowo narodzonego syna.

Teraz jej dwumiesięczny synek Ilyas jest w szpitalu ze spalonym penisem, który najprawdopodobniej będzie musiał zostać amputowany.

Muzułmańskie obrzezania często kończą się krzywdą dziecka, ponieważ wykonywane są przez amatorów. Ale nawet jeśli są przeprowadzane przez formalnie wyszkolonych pracowników służby zdrowia, mogą wystąpić poważne komplikacje.

W tym przypadku osoba w klinice kosmetycznej nie była w stanie obsłużyć sprzętu laserowego stosowanego do zabiegu. Zamiast odcięcia napletka penis Ilyi został spalony na czarno.

Małe dziecko musiało zostać przewiezione do szpitala, ale według matki Hiby, lekarze twierdzą, że nie ma krążenia krwi w zwęglonym prąciu, i że prawdopodobnie nie da się go uratować.

Ze Sztokholmu do Linköping przyjechali lekarze specjaliści, aby sprawdzić, czy jest coś, co mogą zrobić.

Hiba nie okazuje żalu z powodu tego, co zrobiła swojemu synowi. „Nie mogę teraz nic na to poradzić, co się stało” – stwierdza lakonicznie.

Jednak chce, aby sprawa została zbadana, aby uniemożliwić innym muzułmanom utratę penisów w ten sam sposób, ale nie widzi nic złego w samym obrzezaniu malutkich dzieci.

Incydent jest obecnie badany przez policję i prokuraturę. Inspektorat ds. Zdrowia i Opieki również bada sprawę.

Anonimowa osoba w klinice urody, która dokonała operacji jest uważana za doświadczonego lekarza i chirurga. Mówi, że jest mu przykro z powodu tego, co się stało, ale musiało być coś złego w sprzęcie laserowym, który został przywieziony z Wielkiej Brytanii i opracowany specjalnie na potrzeby okaleczania męskich narządów płciowych.

Jakie kompetencje medyczne i chirurgiczne dana osoba posiada – nie wiadomo. Jednakże, podobnie jak Hiba, ma pochodzenie muzułmańskie i arabskojęzyczne.

Jeśli nie odbył on szkolenia medycznego w Szwecji, może to oznaczać, że jego wykształcenie nie spełnia wymagań jakościowych Szwedzkiej Szkoły Medycznej.

Teraz pozostaje tylko poczekać i zobaczyć, ile penisa Ilyi odpadnie z powodu martwicy i ile, jeśli w ogóle, da się uratować.

voiceofeurope.com

23 KOMENTARZE

 1. Szwedzi , wy ludzkie zombi < dla dobra reszty Rodzaju Ludzkiego . poddajcie sie eutanazji.
  Wszyscy.

 2. Bardzo dobrze, tak powinno być! Nie będzie w przyszłości sprawiał zagrożenia!

  • zgadzam się z tym ale nie do końca, ponieważ to małe dziecko, ale jeśli pochodzi z rodziny z której ojciec był RASOWYM SAMCEM (nie mylić z ULEGŁYM SAMCEM), który lubił zdradzać kobiety to jak najbardziej w takim wypadku powinno się pozbawiać genitaliów, bo jakby dorósł to też by był taki sam

  • Racja, jebac brudasów, Niemców tez nie lubie bo zabili mi wielu przodków i wiszą nam reparacje bandyci

 3. „Jeśli nie odbył on szkolenia medycznego w Szwecji, może to oznaczać, że jego wykształcenie nie spełnia wymagań jakościowych Szwedzkiej Szkoły Medycznej.” hahahahaha, w Szwecji szkolenia obrzezania. Już ta Szwecja upadła.

 4. co za problem, zrobic z niego schwedzka genderowa dziewczynke, no i zadnej kobiety juz nie zgwalci islamek

 5. ale w sumie jeden gwałciciel mniej, ala wilk będzie bardzo smutna i wnerwiona :D

  • kiedyś „ala” nieopatrznie podała swojego maila jednemu z komentatorów, a ten obczaił „ją” na Naszej Klasie. Jego oczom ukazał się lekko psychopatyczny, łysiejący, podtatusiały 50-parolatek.

   gruby dziad przyznał się, że „gdy pisali do niego jak do kobiety, to wyobrażał sobie, że go posuwają”

 6. Bardzo dobrze więcej takich akcji. Jednego gwałciciela, a ilu potomków mniej. Tak trzymać głupie kozojebcy

 7. Ale przecież, to nie było muzułmańskie barbarzyństwo, ale wypadek medyczny. Zdarzyło się, bo rodzice po prawiczkowemu olali państwowe dyplomy medyczne i wykonali ten zabieg u amatora, a ten nie zapanował nad sprzętem. Być może była to nawet wina sprzętu i będą się (rodzice) mogli domagać odszkodowania od jego producenta.
  Przypominam, że 1 stycznia, to kiedyś był Dzień Obrzezania Pańskiego.

  • To był wypadek medyczny podczas praktykowania muzułmańskiego barbarzyństwa i wszystko OK.
   Rodzice podjęli ryzyko i ponoszą konsekwencje tego ryzyka, mają możliwość dochodzenia odszkodowania na drodze prawnej. Po prawiczkowemu wszystko jest w jak najlepszym porządku.
   Natomiast lewactwo dla dobra dziecka chętnie wprowadziliby obostrzenia i reguły, które być może przyczyniłyby się do zapobieżenie podobnemu incydentowi lub nie. Ale na pewno przyczyniłoby się do ograniczenia wolności obywateli i dałoby światło do dalszego ograniczania wolności i w efekcie rozrostu patologii takie jak na przykład Szwedzki Urząd Odbierania Dzieci Rodzicom – Barnombudsmannen, norweski Barnevernet czy niemiecki Jugendamt, który zajmuje się masowym krzywdzeniem dzieci i rodziców.

 8. Od dawna powtarzam,że muzułmanie nie są normalni. Biedne dziecko.

 9. Szwecji już nie ma, jeśli nie widzą nic złego okaleczaniu dzieci to są skończeni.

 10. patrząc na te komentarze, zastanawiam się czy czytelnicy tego portalu różnią się czymś od połykaczy lewackich portali

Comments are closed.