Żyd wyśle Anglików do Auschwitz, bo nie chce tracić kasy! Wszystko przez antysemickie hasła na stadionie!

Kibice Chelsea Londyn/ YouTube/ PAP
Kibice Chelsea Londyn/ YouTube/ PAP

Ale numer. Londyński klub wypowiedział wojnę kibicom propagującym antysemickie hasła na stadionie. Zamiast wydawać zakazy stadionowe będzie ich wysyłał na wycieczkę do niemieckiego obozu Auschwitz. Przypomnijmy, że właścicielem klubu jest Roman Abramowicz, rosyjski Żyd, który na stałe przeprowadza się do Izraela.

Jak podaje „Daily Mail” antysemickie przyśpiewki na stadionie Chelsea Londyn to powszechna zmora słynnego angielskiego klubu. By edukować swoich kibiców, zamiast zabierać im karnet, klub ma zamiar uczyć ich o historii Żydów. Jedną z metod ma być wysyłanie kibiców do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

„Jeśli będziemy wydawali tylko zakazy stadionowe, to zachowanie ludzi się nie zmieni. Zamiast tego wolimy dać kibicom głoszącym hasła antysemickie szansę na poznanie historii narodu żydowskiego” – powiedział prezes Chelsea Londyn, Bruce Buck.

Przypomnijmy, że właściciel Chelsea Londyn – Roman Abromowicz to rosyjski żyd, a obecnie ma także obywatelstwo izraelskie i planuje się osiedlić na stałe w Jerozolimie.

„Wcześniej takim kibicom wydalibyśmy zakaz wejścia na stadion i na tym by się skończyło. Teraz mówimy: Zrobiliście coś złego i macie wybór. Możecie otrzymać trzyletni zakaz wejścia na stadion albo spędzić trochę czasu na nauczeniu się historii i zrozumieniu co złego zrobiliście”.

Kibice Chelsea Londyn są kojarzeni z haseł i przyśpiewek antysemickich kierowanych do kibiców Tottenhamu, z których wielu ma pochodzenie żydowskie. Klub od wielu lat stara się walczyć z antysemityzmem wśród swoich kibiców. Każdego roku w kwietniu wysyła delegację, która uczestniczy w Marszu Pamięci, który organizowany jest w byłym obozie Auschwitz.

Chelsea Londyn jest pierwszym klubem w Wielkiej Brytanii, który chce postawić na edukację swoich kibiców w odniesieniu do antysemityzmu.

Co ciekawe to nie pierwszy taki przypadek, gdy klub piłkarski w taki właśnie sposób walczy z przejawami antysemityzmu. Pierwszym klubem, który wysyłał swoich kibiców do obozu zagłady Auschwitz, był włoski klub Lazio Rzym.

Nczas.com/ Daily Mail/ polishexpress

11 KOMENTARZE

 1. „… wolimy dać kibicom głoszącym hasła antysemickie szansę na poznanie historii narodu żydowskiego.”

  Nie ma i nigdy nie było „narodu żydowskiego”. Judejscy Żydzi (język hebrajski) żyli we wspólnotach plemiennych i dalej sobie spokojnie żyją na swoich terenach. Natomiast tak zwani żydzi czyli potomkowie Chazarów oraz ta cała reszta najprzeróżniejszych narodowości wyznania mojżeszowego rozrzucona po świecie tworzy, jeżeli już, żydowską diasporę (staroniemiecki język jidysz). Łączy ich przejęta od Żydów i podobno nieco przystosowana religia.

  Źródło: Szlomo Sand „Jak wynaleziono naród żydowski”

  Obecnie można mówić o powstającym narodzie izraelskim.

 2. Chazarowie byli znani mieszkańcom sąsiednich krajów, na ogół byli kłamcami, oszustami, przeciwnikami, złodziejami, rozbójnikami drogowymi, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, złodziejami tożsamości i pasożytami społecznymi najgorszej odmiany.
  Obecnie wiadomo na podstawie badań genetycznych prowadzonych przez Johnsa Hopkinsa, które mówią, że Chazarzy nie zawierają absolutnie żadnej starożytnej hebrajskiej krwi i wcale nie są Semitami, i nigdy nimi nie byli.
  Pochodzenie Chazarów uważa się za hybrydyzację pomiędzy Turkami i Mongołami, bez absolutnie żadnych powiązań genetycznych ze starożytnymi Hebrajczykami.
  To naprawdę interesujące, że ci Chazarzy absolutnie nie mają żadnej starodawnej krwi hebrajskiej, żadni, chociaż ich przywódcy zazwyczaj twierdzą, że niosą starożytną hebrajską krew i są Semitami, kiedy w ogóle nie są Semitami i nie mają absolutnie żadnych praw przodków do żadnej ziemi na Bliskim Wschodzie.
  Około 80% Palestyńczyków nosi starożytną hebrajską krew, a zatem są prawdziwymi Semitami i posiadają bezwzględne prawo do całej Palestyny, pomimo wszelkich chazarskich roszczeń, które opierają się na kłamstwach i politycznej intrydze.
  Źrudło: //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/06/chazarzy-kiedys-chazarzy-dzis/

  • Brawo Adamie ! Tak – te informacje pochodzace z rzetelnych zrodel powinny byc przedmiotem nauk w kazdej szkole i to na calym swiecie.

 3. A teraz wyobraźcie sobie sytuację, jak Nowak mówi do Wiśniewskiego: za to że mi naubliżałeś, to spędzisz kilka dni w chałupie u Kowalskiego, bo kiedyś Jabłoński zgwałcił u niego moją córkę.

  • Jeżeli ta córka nadal tam przebywa i jest w miarę atrakcyjna to oferta może być kusząca

   • Czesto tez bywa, ze matka rowniez jest niczego sobie, wiec nie ma przeszkod by upiec obydwie na jednym ogniu. Co ty na to?

 4. to niech wysle ich w glab sowietskiej rosji, tam gdzie zydzi mieli swoje obozy i mordowali z sowietami Rosjan i inne narodowosci, niech sie pochwali i powie co ich czeka.

 5. Od pewnego czasu zapewne przez przypadek wypomina sie zydom, ze sa chazarami. Potomkami chazarow, ktorzy w pewnym momencie historii zajmowali okreslony obszar z ktorego zostali bezprawnie, bestialsko i nieslusznie wyrzucenini. Byla to ziemia, ktora historycznie nalezala do tego narodu. Kiedys (w 1948) uznano roszczenia jednego „narodu” do ziemi na ktorej podobno mieszkal dwa tys. kat wczesniej i z ktorej zosta lbezprawnie, bestialsko i nieslusznie wyrzucony.

 6. Papa Franek od sprostowanek

  Nikt nie rozumie Jego wypowiedzi,
  Bo są zbyt mądre… I stąd wielu bredzi
  Na temat tego zdolnego Papieża!

  Trzeba sprostowań zatem nieustannie…
  A przecież papież mówi nienagannie!
  Niech to przeczyta ten, kto nie dowierza:

  „Tragiczne dzieje (Litwinów-biedaków)
  Przyszły z Zachodu; z Niemiec, od Polaków.
  A przede wszystkim przyszły od nazizmu.“

  Auschwitz – to jasne, a teraz Ponary,
  To są Polaków sprawki! I ich czary
  To nazizm!!! Brak tu tylko komunizmu…

  Lecz papa Franek pewnie to sprostuje…
  No i komunizm Polsce doszlusuje.
  (Dzierżyński kim był, mówiąc między nami?)

  Litwini dzielnie, szczególnie w Ponarach.
  Walczyli. Pamięć niech trwa o ofiarach!
  Przeciwko nazi-Polakom… z Niemcami!!!

Comments are closed.