Czy on ma coś wspólnego z prawicą? Minister zdrowia chce wprowadzić „myślozbrodnię”?! „To powinno być eliminowane przy użyciu całego aparatu państwowego” [VIDEO]

Łukasz Szumowski. / fot. Twitter/telewizja wPolsce
Łukasz Szumowski. / fot. Twitter/telewizja wPolsce

Polski rząd, który rzekomo miał się przeciwstawić lewackim, marksistowskim trendom niszczącym Europę, może okazać się jeszcze bardziej totalitarny niż Unia Europejska. Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, stwierdził, że samo mówienie o szkodliwości szczepionek i proponowanie alternatywnych rozwiązań, powinno być karane z użyciem aparatu państwa!

W ostatnim czasie przez Polskę przeszła fala dyskusji o tym, czy szczepienia w naszym kraju powinny być przymusowe. Zwolennicy zachowania obecnych rozwiązań (przymusowego podawania kilkudziesięciu szczepień już od pierwszej doby – red.) zamykają się jednak kompletnie na dyskusję ze zwolennikami dobrowolności szczepień.

Minister w rządzie Prawa i Sprawiedliwości twierdzi nawet, że antyszczepionkowcy powinni być ścigani z użyciem aparatu państwa. Jeżeli ktoś mówi, że szczepienia szkodzą i nie szczepmy, a proponuje do tego terapie hochsztaplerskie, to powinno być eliminowane przy użyciu całego aparatu państwowego, bo to po prostu jest groźne dla ludzi – mówił w telewizji wPolsce.

Szczepienia przyniosły gigantyczny skok cywilizacyjny w ochronie zdrowia, przed erą szczepień ilość zgonów spowodowanych chorobami: odra, polio, to były choroby, które zabijały w tysiącach, po wprowadzeniu szczepień zgonów praktycznie nie ma – twierdził Szumowski.

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowite! Rzecznik GIS-u nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. Zięba: „Niech Pan się nie sprowadza do poziomu krawężnika”

52 KOMENTARZE

 1. JKM zaszczepił swoje dzieci.
  JKM i SM leczą się w państwowych lewackich szpitalach i olewają teorie znachorów o kozim mleku i witaminie C.

  • To lewackie ścierwo nienawidzi postępu medycznego, bo „zli kapitalisci trujom lekami byle zarobic na cudzym nieszczesciu11!!!”

  • Powtarzam jeszcze raz, ty 50 letnia skurwiała cioto – płacę na NFZ – mam prawo z niego korzystać.

   • Ale jako prawicowiec powinieneś uważać że prywatny gabinet Zięby jest lepszy niż państwowy NFZ mimo że na NFZ musisz płacić.
    Ja lewaczka wolę NFZ.

 2. W XIX wieku na Ziemi żyło 1 mld ludzi.
  Dziś na Ziemi żyje 7 mld ludzi.
  Tak szczepienia niszczą ludzkość.

 3. Zawsze znajdzie się jakiś idiota który dziecko chore na odrę wypuści na dwór.
  Dlatego musi być przymus szczepień bo przecież nikt nie ma na czole napisane czy jest idiotą.

   • Na pewno jeżeli ktoś jest przeziębiony to powinien siedzieć w domu a nie latać po mieście czy do pracy. Powinno być obowiązkowe zwolnienie lekarskie na czas leczenia.

    • Tobie, jako pasożytowi na rencie wypłacanej za spierdolenie umysłowe to nie grozi.

 4. Nie można pozwolić ludziom na zabijanie swoich dzieci. Przecież nie pozwalamy rodzicom na karmienie niemowląt golonką i chipsami oraz na ubieranie dzieci w krótki rękaw w zimie. Tak samo nie możemy pozwolić na unikanie szczepień.

   • Nie masz absolutnej władzy nad swoim dzieckiem. Nie możesz go zabić, uciąć mu palca, zgwałcić go czy nie poddać szczepieniu.
    To nie Rosja.

     • Ma. Państwo może Ci zabronić np.
      1. karmienia niemowlęcia golonką
      2. ucinania palca dziecku
      3. gwałcenia dziecka
      4. nieszczepienia dziecka
      5. wypuszczania dziecka w zimie z krótkim rękawem na dwór
      6. zamykania dziecka w lecie w rozgrzanym samochodzie

      Tak że tak czy tak dziecko nie jest Twoją własnością. Ba, nawet psa nie można torturować bo na to jest paragraf.

     • To, że państwowe ścierwo uznaje coś za „legalne”, „nielegalne” nie znaczy, że tak jest. gangiwymuszające haracz głosu nie mają.

     • „karmienia niemowlęcia golonką”
      Może, jak spowoduje szkode dziecku, to wtedy kara.

      „ucinania palca dziecku”
      Nie może.

      ” gwałcenia dziecka”
      Nie może.

      ” nieszczepienia dziecka”
      Może, jak spowoduje szkode dziecku, lub dziecko kogoś zarazi to wtedy kara.

      „wypuszczania dziecka w zimie z krótkim rękawem na dwór”
      Może, jak spowoduje szkode dziecku, to wtedy kara.

      ” zamykania dziecka w lecie w rozgrzanym samochodzie”
      Może, jak spowoduje krzywde dziecku to wtedy kara.

      „nawet psa nie można torturować”
      Nie ma czegoś takiego jak prawa zwierząt.

     • Są prawa zwierząt. Psa nie możesz zabić sam, musi go uśpić weterynarz.

     • No widzisz – czyli sam przyznajesz że dziecko nie jest Twoje skoro uznajesz prawa urzędnika do karania ludzi za gwałcenie swojego dziecka.

     • „Psa nie możesz zabić sam, musi go uśpić weterynarz”
      Bo gang wymuszający haracz tak twierdzi? Nie ma praw zwierząt. Gdyby były, niemożliwy byłby jakikolwiek rozwój cywilizacji. Nie można by zbudować autostrady bo jakieś robaczki, dżdżownice itp. by zginęły podczas budowy, nie można by wycinać lasów, budować miast itd. Prawa przysługują jedynie ludziom.

  • „Nie można pozwolić ludziom na zabijanie swoich dzieci”
   Śmierć przez zaniechanie nie jest zabójstwem.

   • Ale jest przestępstwem i ludzie którzy nie chcą szczepić swoich dzieci bez wskazań lekarskich powinni zostać ukarani – najpierw finansowo a jak nie zapłacą do to pudła a dzieci do adopcji.

    • Gównojady twojego pokroju zawsze wycierają swoje parszywe ryje dobrem dziecka, ale nigdy nie spytają go, czy chce być oddane obcym ludziom. Zabijcie się.

 5. No proszę bolszewia się rozkręca. Będą kary za wszystko co jest niewygodne i niepoprawne politycznie. Łotry

 6. Łukasz Szumowski JESTEŚ DUREŃ DO POTĘGI & zaszczep swuj mózgu PAJACU!!!

 7. Rodzice proszczepionkowi otwierają oczy dopiero po tym, gdy ich dziecko ma padaczkę, ciężkie alergie, cukrzycę, choroby tarczycy, sepsę i inne schorzenia po uszkodzeniu organizmu toksycznym syfem chemiczno-biologicznym ze szczepionek, a i to nie zawsze.

  Sepsa jest oficjalnie wpisana w tabelę skutków ubocznych szczepień.

  Proponuję Salomonowe rozwiązanie zadowalające wszystkich:

  Ci, którzy nie chcą szczepić siebie i swojej rodziny – niech nie szczepią.

  Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze ludobójcy mogą przeznaczyć na dodatkowe szczepienia dla tych, którzy chcą szczepić.

  W ten sposób nawet koncerny wyjdą bez zmniejszenia zysku.

    • Jest. Jako rodzic nie masz pełni władzy nad dzieckiem. Państwo decyduje czym masz karmić dziecko np. nie wolno Ci karmić rocznego dziecka chipsami czy golonką. Identycznie jest ze szczepieniami – państwo decyduje że szczepionka jest obowiązkowa a Ty musisz się słuchać.

     • Dziecko nie jest niczyją własnością, a już na pewno nie państwa. Jesteś biernym pedałem, że lubisz być niewolnikiem?

     • Dziecko jest własnością państwa. Państwo nie może patrzeć biernie jak jakiś idiota naraża dziecko na śmierć czy kalectwo.

     • Dziecko nie jest własnością państwa, tak jak nie jest własnością gangu handlującego żywym towarem (niewielka różnica).

     • Państwo – bandycka organizacja istniejąca jedynie dzięki okradaniu i niewoleniu ludzi. Niczym nue różni się od gangu wymuszającego haracz.

     • Jeśli dziecko jest własnością państwa, to znaczy że urzędnik ma prawo to dziecko gwałcić, torturować, zabijać itp. Tego chcesz chory skurwysynie?

 8. A jak proponuję żeby wszyscy posłowie i senatorowie głosujący za zniesieniem przymusu szczepień wypłacali odszkodowania rodzicom dzieci chorych na choroby zakaźne z własnej kieszeni.

 9. Zbliżajcie do siebie dalej antyszczepionkowych debili to „Wolność” wróci do 0,3% poparcia.

  Mówienie prawdy i nauka są prawicowe. Antyszczepionkowcy magicy nie są.

 10. Takich gównojadów jak ala wilk powinno się torturować aż zaczną błagać o śmierć. Nie ma wolności dla wrogów wolności.

Comments are closed.