Nastolatki torturowały i upokarzały swoją koleżankę. Biły ją i kazały pić mocz. Wszystko transmitowały przez Snapchata! „Ich zachowanie to czysty sadyzm”

Chyane Stephenson-Dielhenni i jej wspólniczka torturowały nastolatkę i wszytko wrzucały na Snapchata/ Twitter: London Police
Chyane Stephenson-Dielhenni i jej wspólniczka torturowały nastolatkę i wszytko wrzucały na Snapchata/ Twitter: London Police

Wielka Brytania w szoku! Cóż za okrucieństwo, dwie nastolatki skazano za więzienie i bestialskie torturowanie swojej 16-letniej koleżanki. Kazały jej pić mocz. Swoje „wyczyny” transmitowały poprzez aplikację Snapchat. „Ich zachowanie to czysty sadyzm”.

Jak podaje Daily Mail niezwykłym okrucieństwem pochwaliły się 18-letnia Chyane Stephenson-Dielhenn i jej niepełnoletnia wspólniczka, które przez 8 godzin przetrzymywały swoją 16-letnią koleżankę. Sadystki zmuszały ją do picia moczu i połykania własnych ekstremów. Dziewczyna była związana i bita, a nastolatki groziły jej oraz jej rodzinie śmiercią.

Sadystki nagrywały wszystko i publikowały w sieci za pomocą aplikacji Snapchat. Ten obrzydliwy pokaz okrucieństwa, nie zniesmaczył internautów, bo jak podają brytyjskie media, nikt z widzów nie zaalarmował policji. Zamiast tego pojawiały się nawet sugestie i zachęcenia do dalszych tortur.

Podczas pięciodniowego procesu prokurator pokazał sędziom filmy zrobione przez dziewczyny.

„Ich zachowanie to czysty sadyzm. Stephenson-Dielhenn i jej koleżanka, której nazwiska nie możemy podać do wiadomości publicznej, czerpały przyjemność z tego, że mają kontrolę nad swoją ofiarą. Cieszył ich widok cierpiącej od tortur i poniżania ofiary, która przeżyła oczywistą traumę psychiczną. Ucierpiała także fizycznie, ponieważ była przez nie bita” – powiedziała prokurator Eleine Cousins.

Jak podaje Daily Mail 18-letnia Stephenson-Dielhenn nie przyznała się do winy i zaprzeczyła wszystkim oskarżeniom. Otrzymała wyrok trzech lat więzienia. Jej wspólniczka przyznała się do zarzucanych czynów i otrzymała 2,5 roku więzienia.

„Mam nadzieję, że ten wyrok zapewni ofierze choćby odrobinę komfortu i da poczucie, że jej oprawczynie zostały sprawiedliwie osądzone i skazane za to, co zrobiły” – dodała na koniec prokurator.

Nczas.com/ Daily Mail/ polishexpress.co.uk

28 KOMENTARZE

 1. Społeczenstwa bez moralnosci. O przepraszam, kazdy ma prawo do swojej moralnosci i prawdy. To oznacza, że żyjemy w kłamstwie bo prawda jest zawsze jedna i wcale nie jest po środku tylko tam, gdzie jest i należy do niej dążyć a nie wymyślać własną.

  • A prawda jest taka, ze w kazdym z nas jest ukryty demon. Do uwolnienia tego nie potrzeba wcale wiele. Przypatrzcie sie tylko blizej, czym karmiona jest obecnie nasza mlodziez. Dla nich moralnosc stala sie juz pojeciem iluzorycznym. Filmy i gry komputerowe ociekaja krwia, a przemoc i okrucienstwo sa nowa forma „normalnosci”. W rzeczy samej i tak naprawde to zrodlem zla jest Hollywood, promujacy te smiecie w celu destrukcji spolecznej i postepujacej niezgody. Zydostwo dazy do swiatowego chaosu, by w zamyslach kompletnej destrukcji utworzyc jeden rzad, trzymajacy wszystkich za mordy.

   • Mam troje niepelnoletnich dzieci, w tym jedna corke, ktora odleciala juz w kosmos. Nie do ujazmienia. Czy wiecie, co ja codziennie przezywam?

    • moja corka ma 30 lat i nadal jest w wieku dojzewania, odpierdala jej w mozgownicy na calego, jak popierdolonej malolacie.

    • Cz
     Mam troje dzieci pełnoletnich w tym córek szt.2 !! Przeżyłem!
     Co „odpalały” to dramat. Ale… skończyły dobre studia, mam wnuki,jeżeli „nasiąkły” dobrocią i mądrością w domu to wrócą do normalności.
     W wieku dojrzewania nic nie zdziałasz,(ale próbować trzeba!).
     Przeczekaj i pracuj u podstaw z dystansem i pogodą ducha.

   • @Buddha
    Uprzejmie prosiłbym o podanie ile czasu spędziłeś przy grach komputerowych (nick STEAM byłby bardzo pomocny). Jeśli masz tyle wspólnego ze społecznością graczy co mi się wydaje to argument o grach jest bardzo nietrafiony. W skrócie: kompletnie nie wiesz o czym mówisz.

    • @Lobo
     Aby wypelnic twoja ciekawosc i udowodnic, ze wiem co mowie, to uprzejmie odpowiadam:
     Zjawisko gier komputerowych budzi obecnie niezwykle silne i bardzo spolaryzowane emocje, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Z jednej strony gry komputerowe są odbierane jako nowoczesna i bardzo atrakcyjna zabawa, pozwalająca przeżyć wiele fascynujących przygód w wirtualnym świecie. Z drugiej strony ta ,, nowoczesna forma zabawy” często przeraża ogromnym ładunkiem przemocy i wyrafinowanego okrucieństwa, budząc uzasadniony niepokój wychowawców, psychologów i pedagogów co do negatywnego wpływu tych treści na rozwój dziecka. W poradniach psychologicznych coraz częściej pojawiają się zrozpaczeni rodzice dzieci uzależnionych od gier komputerowych. Uzależnienie to zaczyna się zazwyczaj bardzo niewinnie. Najpierw jest ciekawość i zafascynowanie, dziecko spędza wiele czasu przy grach komputerowych. Rodzice z dumą patrzą na swoje kilku- czy kilkunastoletnie dziecko, które sprawnie obsługuje komputer, uważając je za młodego geniusza. Gdy zostają odizolowane od komputera, pojawiają się u nich objawy abstynencyjne: agresja, rozdrażnienie, bezsenność, reakcje fizjologiczne, jak np. drżączka, depresja, a nawet próby samobójcze.Wydaje się , iż świat gier komputerowych może być szczególnie pociągający dla osób sfrustrowanych, o niskiej samoocenie, oraz tych, które nie mają dobrych relacji z rodzicami.Osoby te w grach komputerowych mogą doświadczyć poczucia władzy, siły, poczucia wpływu na losy innych, w wirtualnym świecie gier mogą zrealizować wiele marzeń. Rodzice i wychowawcy powinni przede wszystkim mieć świadomość, że dzieci nie potrzebują elektronicznych zabawek, aby być szczęśliwymi. Najbardziej potrzebują miłości, zrozumienia, życzliwej troski i zainteresowania ze strony dorosłych.
     Czy zrozumiales moje intencje, czy nadal poddajesz te pod watpliwosc? Bez wzgledu na wynik twoich rozwazan, ciesze sie ze po przeczytaniu mojego wyjasnienia mogles dowiedziec sie czegos wiecej.

 2. Halo halo… alu wilk:
  Czy nazwanie kobiety ‚sadystka’ powinno byc karalne czy takie czyny dzieja sie tylko w Rosji?

  • Spojrz tylko glebiej w oczy i od razu przejdzie ci ochota, chyba ze tez chcialbys stac sie ofiara.

 3. Te 3 lata to one powinny ciezko pracowac i zarobiona kase oddawac tej torturowanej. I to w zebach i na kolanach!

 4. takim szmatom, jesli kto nie wygarbuje skory, to nic nie pomoze. One musza same poczuc upokorzenie, bol, szczegolnie ta jedna co sie nie przyznaje – a wiec najpierw totalne upokorzenie, a potem wieloletnia odsiadka.

 5. Wszystkie te frustracje i problemy to wyłącznie skutek wyrzucenia Boga z życia współczesnych tzw. post-sowieckich społeczeństw i poszczególnych ludzi. Nic nie jest w stanie zastąpić piękna Kościoła Katolickiego i Mszy Wszechczasów. Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki sprawujący Najświętszą Ofiarę (od biedy Kościół Prawosławny). Nie ma innej prawdziwej wiary i nie będzie. Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.

  Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza BEZ SPECJALNEGO PRZYGLĄDANIA SIĘ TEMU. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i NIE NALEŻY NIMI PODĄŻAĆ.

  Żydokomuna wyjaławia teren i podsuwa prostym ludzikom w to miejsce kolejne „błyskotliwe” teorie walki z Kościołem jak teoria ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy oczywiście jest „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

  • A sąsiedzi twierdzą,że to się zaczęło jeszcze u twojego ojca,gdy go kościelny molestował.Pózniej,jak to w rodzinie,było już z górki.Czyli tradycyjnie.

  • „Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza BEZ SPECJALNEGO PRZYGLĄDANIA SIĘ TEMU.”

   Współczuję kastracji umysłowej.

   • @kaloo i @BrakMiSłów
    Lepiej z dupy nie wychodzić jak debilem się urodzić ty matole granatem oderwany od pługa i karmiony z procy.

 6. Dlaczego danych jej koleżanki ” nie możemy podać do publicznej wiadomości” ? Czyżby ciapata?

  „Ich zachowanie to czysty sadyzm. Stephenson-Dielhenn i jej koleżanka, której nazwiska nie możemy podać do wiadomości publicznej, czerpały przyjemność z tego, że mają kontrolę nad swoją ofiarą. Cieszył ich widok cierpiącej od tortur i poniżania ofiary, która przeżyła oczywistą traumę psychiczną. Ucierpiała także fizycznie, ponieważ była przez nie bita” – powiedziała prokurator Eleine Cousins.

 7. W obronie AI
  motto: „W związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych.” (prof. Monika Płatek)

  Amnestia Międzynarodowa
  Jest wykpiwana wciąż za słowa:
  „Aborcji mogą potrzebować
  Transpłciowcy.“ Będą jajeczkować!
  Czyni nauka wciąż postępy…
  Tego nie pojmie Polak tępy:

  Artur Stelmasiak zatweetował,
  Że jakże będzie potrzebował
  Aborcji chłopiec i mężczyzna?
  A jednak tweecie swym się przyzna:
  „W nowej biologii się nie łapię”.
  (Jak się nie łapie, po co kłapie?!)

  Sam jednak słusznie zauważa,
  Że dziecko, kiedy się przydarza,
  Wedle „głębokiej ekologii”
  Planecie czyni problem mnogi!
  (Zamiast korników w Białowierzy
  Bachor na desce z drewna leży!!!)

  Wanda Kapica, też tweeterka,
  Na wiersze Szpotańskiego zerka.
  A po co jej Szpotański, który
  Zbyty przez szkolne jest lektury?
  „Przewidział absurd.” I co z tego?
  (Moje wierszyki czytaj, prego!!!)

  John Mullins ćwierka: „Lewe lenie
  Chcą kasy. Pracy zakończenie
  Planują wcześniej. Chłopobaby
  Seksu z chłopami chcą! Trans słaby
  Jest na budowę?” Ale pieprzy!
  (Jest słabszy, lecz ma gender lepszy!!!)

  Ale Cezary Polakiewicz
  Orzeka godnie, jak królewicz:
  „Moja macica, moja sprawa“
  I za to ma ode mnie brawa!
  (Czy ma macicę – niech odpowie! –
  W swej dupie, czy wciąż tylko w głowie?)

  Pan Michnigremek – co za pseudo! –
  Tweetera ze staroci giełdą
  Pomylił. (Może przewielebny?)
  I bredzi, „kto tu jest potrzebny…”,
  Jakby przesadził z piwem Tatra:
  „…Nie ginekolog, a psychiatra.”

  Podsumowując: hejt Amnestia
  Znosi. (To przyszłej władzy kwestia
  Ukrócić takie zbrodniosłowy,
  Które stanowią gwałt zbiorowy
  Na genderowej świadomości!)
  I drugi problem dla ludzkości:

  Artur Stelmasiak, winowajca
  Całej dyskusji, nie wie, jajca
  Mają cis-chłopy, czy cis-baby?
  (To intelektualnie słaby
  Polski osobnik wręcz typowy.)
  Bo co nie przyszło mu do głowy?

  Jako się rzekło wciąż nauka
  Czyni postępy, hybryd szuka.
  Hybrydy są w motoryzacji
  I lada moment w ubikacji
  Też będą! Choć dokladnie nie wiem,
  Kiedy się homo zmiesza z drzewem.

  https:

  //twitter.com/PolakiewiczC/status/1050638257623457793

 8. Marny taki wyrok. :D W stanach nauczycielki za normalny seks z nieletnimi uczniami dostają po 20-kilka lat.

Comments are closed.