Skandal! Za ten utwór raperowi grozi 2 lata więzienia! Bo mówi o żydowskich roszczeniach i kłamstwach Grossa o Jedwabnem [VIDEO]

Raper Stopa/fot. Facebook STOPA
Raper Stopa/fot. Facebook STOPA

Raper Stopa za utwór „Gdybym był bogaty” został oskarżony z art. 256 k.k. i teraz grozi mu 2 lata pozbawienia wolności. W utworze nazywa tezy Grossa kłamstwami na temat holokaustu oraz wzywa do ekshumacji w Jedwabnem.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Częstochowie Andrzej Kuśmierski oskarżył rapera o „antysemityzm, pomawianie Żydów o spiski polityczne i finansowe oraz o fałszowanie historii Holokaustu, tym samym o nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowy i wyznaniowych”.

Zdajemy sobie sprawę, że w myśl Talmudu goje są kimś gorszym. Czy to jest antysemityzm? Czy nazywanie poglądów Grossa kłamstwami to negacja Holokaustu? Czy domaganie się ekshumacji w Jedwabnem to mowa nienawiści? Czy sprzeciwianie się żydowskim roszczeniom to teorie spiskowe? – powiedział raper. – W utworze nie powiedziałem nic nowego, co nie byłoby znane ze źródeł historycznych – dodaje.

Utwór był odpowiedzią na wypowiedzi ambasador Izraela w Polsce Anny Azari, premiera Izraela Benjamina Netanjahu oraz prezydenta Reuwena Riwlina.

Utwór został zablokowany przez YouTube, podobnie jak wersja wideo wywiadu z raperem na temat pozwu. Pozostaje czekać tylko na to, czy sąd, podobnie jak w sprawie Nergala drącego Biblię czy też wymachującego dildosem w kształcie krzyża, uzna, że artystom przysługuje wolność słowa…

Źródło: wprawo.pl

26 KOMENTARZE

 1. Tak działa ręcznie sterowana prokuratura pod wodzą Zera i reszty plugastwa agenturalnego z PiSkomuny.

  • Sądy są w rękach PO, PiS walczy o te by je im odebrać- to tak w skrócie zrelacjonowałem dla Ciebie teraźniejszość. Poza tym krajowe prokuratury również mają swoich ludzi z PO. Nie możesz obarczać PiS za wszystko co się dzieje w Polsce. Prawie cały samorząd to PO-PSL a oni robią wszystko aby namącić.

   • co zz roznica czy wrog Polski jest z pis czy po???????????jedni i drudzy sa warci tyle zamo MNIEJ NIZ ZEROOOO!!!!!!!!!!

    SMIERC WROGOM OJCZYZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Gotowe:

    Gdybym był botaty…

    Gdybym był botaty i z Michnikiem „na Ty”
    To Andrzej Kuśmierski, „polski” prokurator
    Zrobiłby najpewniej „zadaniowy zator”.

    Sprawy by nie było. Jak z Nergalem miło
    Stwierdzono by w końcu, że „jest wolność słowa”,
    „Swoboda artystyczna”… „Drzyj Biblię od nowa”!…

    Lecz ja golcem, zerem jestem i z Szechterem
    Nie pijam. Wręcz przeciwnie! Ja o tym rapuję,
    Co jest prawdą. Śpiewam tylko to, co czuję.

    Talmudu nie boję się czytać. Tam „goje
    Są czymś gorszym”. Pytam: „antysemityzmem
    Jest to”? Hej, Kuśmierski skończ z tym idiotyzmem!

    Pan Gross nie ma racji. Czy to „znak negacji
    Holokaustu” z mojej, nieżydowskiej strony?
    Hej, panie Kuśmierski jesteś nawalony?!

    Rządanie ekshumacji, czy jest w demokracji
    „Mową nienawiści”? Hej, prokuratorze
    Walka z roszczeniami jest to spisek może?!

    Prawda historyczna nie jest taka śliczna
    Dla Żydów, a jednak jest prawdą. To DZIEJE!
    To zbiór znanych faktów. Przeczą im złodzieje!

    A moją jest rzeczą, kiedy oni przeczą,
    Przeczyć zaprzeczeniom! Choćby się Europa
    Topiła w swych kłamstwach, przeczę! Raper Stopa.

   • Tak to dlaczego PiS nie zmienia prawa? Bzdury piszesz.

 2. No tak Prezydent premier prezes Kaczyński mówili wielokrotnie że będą walczyć z antysemityzmem. Widocznie dotrzymują słowa te żydowskie pachołki. Wszystko co nie podoba się żydom to antysemityzm

 3. ten prokurator to albo nadgorliwy pajac, albo miał rozkaz z góry.

  jak przypatrzeć się działalności pisu to można odnieść wrażenie ze wszystko co robią jest pod dyktando pustynnego narodu „wybranego”: lech sprowadził jakąś żydowską sektę, którą wcześniej Mościcki wyrzucił za działalność antypolska, obiecywał realizacje roszczeń żydowskich amerykańskim żydkom (po co z nimi w ogóle nasi politycy się spotykają?), teraz jego braciszek i jego klakierzy jeżdżą do izraela co miesiąc z kwiatkami, bombonierka, przeprosinami i paplają tam o czymś o czym nie racza nawet poinformować, ustawa 447 to dla nich nie problem (no pewnie!), ustawa o IPN — sami wiecie, miało być dobrze a jest „sukces”, johnny daniels kreci się tu jak po swoim folwarku, wodociągi w kilku miastach opędzlowane za czapkę gruszek… wiadomo komu, wszelkie przejawy krytyki żydków są bezwzględnie pacyfikowane (pamiętacie sprawę jak koleś kukle sorosa spalił? poszedł siedzieć… w sumie mógł powiedzieć ze to była marzanna, tylko pomylił daty i zapomniał ze to się topi a nie pali.. jak już robić cyrk to na całego) i teraz to…

  no ale wg morawieckiego żydki to nasi bracia…. o tym pajacu Aaronie Judzie już nawet nie chce mi się pisać, bo u niego to codziennie dzień zaczyna od wizyty w synagodze.

 4. Merytorycznie równie kontrowersyjne jak Michalkiewicz, muzycznie niestety żadne. Natomiast ci żydowscy milicjanci na filmie to chyba jacyś opieszali statyści. Przeciętny Polaczek i tak ci powie, że to Żydzi mają kasę, więc nie ma przypadków. A Najświętsza Panienka jest już chyba nami znużona, tymi głupimi gojami.

  • Proponuję lekturę ks.prof.Stanisława Trzeciaka „Talmud o gojach”zamiast pier…c od rzeczy.

   • Najlepiej w temacie przeczytać „dzienniki z getta warszawskiego” Adama Czerniakowa, otwiera oczy naprawdęa raz wydane w latach 80tych ubiegłego wieku ale w nacie można wszystko znaleźć.
    Nie sposób zarzucić autorowi antysemityzm czy rasizm etc;-)

   • Przepraszam za zbyt daleko posunięty sarkazm. Michalkiewicz NIE JEST dla mnie kontrowersyjny. Wymienione fakty są mi z grubsza znane, ale chętnie poczytam w długie jesienne wieczory. Natomiast takie nagromadzenie biało-czerwonych flag wywołuje u mnie dysonans poznawczy.

 5. Ojciec gdzie jesteś czemu milczysz jak zaklęty? gdzie twój komentarz jako pierwszy ?
  Ala Wilk lewaki lubią to co? cenzura, kneblowanie, zakłamanie?
  Gdzie jesteście nasze dyżurne trolle?

 6. Ja powiem to samo.Domagam się ekshumacji w Jedwabnem,neguję holokaust,ścierwo Gross to kłamca i wróg narodu polskiego,Polska jest pod żydowską okupacją,parchy domagają się polskich domów,lasów i ziemi,nie-polski rząd jest na pasku Izraela……Jeżeli coś w kwestii ścierwa żydowskiego pominąłem,dopiszcie….Andrzej,jestem dumny z ciebie jako Polak.

 7. ..wolnosc słowa w Polin…PRAWDA BOLI…żyd to żyd niech sie p.i.e.r.d.o.l.i !!!

 8. Raper się zapomniał w państwie gdzie premier, prezydent, Jarosław Kaczyński i inni stwórcy Judeo- Polonii można mówić o polskich obozach koncentracyjnych.
  Lecz nie można o Syjonistycznym udziale w zbrodniach niemieckich, morderstwach także dzieci Palestyńskich. Towarzystwo przetrzeć oczy to jest okupacja Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polski a rządy to PZPR – KOR. Pobudka.

Comments are closed.